vandaag naar de gyn geweest, het was een heel kort gesprek. Ik was langer in de apotheek dan bij de gyn. Ik heb een verhoging gehad van de clomid naar 100 mg per dag, maar nu eerst begonnen met de primolut. Hopelijk levert het nu wel wat op, want vorige keer heeft niks opgelevert. Ik krijg rond dag 12 een echo om te kijken of het wat heeft opgelevert. Mijn gyn zegt trouwens dat elke bloeding die je krijgt na het slikken van primolut/provera moet tellen als ongi, ook al is het maar 1 dag en ben je normaal veel langer.
Kirsten87:Zwanger Kelly01: Zwanger Milolove: Zwanger Gebakje: Zwanger Marg: Zwanger 8-1 positief getest Croissantje:Wachtbankje, 18-01 afspraak MCA Zuss: cd12 ei van 15mm! 11-01 FM Linda1984:NOD 21/1 Twiss88: FM 09-01 Taaamaaar: Puregon spuiten, 13-1 FM Jolien2:NOD rond 20/1 Julia 26: wachtbankje Sween4: 4/1 gesprek Gyn over Puregon, daarna starten Jessebel: Ongesteld, clomid van 12-1 t/m 16-1, 20-1 en 23-1 FM Pipsqueak: Provera van 10-01 t/m 19-01 PCOmama: NOD 20/1 Maddie1990: NOD 22-1 Wachtende: 7/1 positieve ovu test, NOD 20 jan? Marijelensink: CLomid 07-01 t/m 11-1 Oudejaarsvlinder: primolut van 11/1 - 16/1 Itsme82: NOD op 17-12 Zwanger, Ongesteld, Clomid aan het slikken,Wachtbankje, Opzoek naar ei, Menstruatie opwekken, Puregon spuiten
Kirsten87:Zwanger Kelly01: Zwanger Milolove: Zwanger Gebakje: Zwanger Marg: Zwanger 8-1 positief getest Croissantje:Wachtbankje, 18-01 afspraak MCA Zuss: cd12 ei van 15mm! 11-01 FM Linda1984:NOD 21/1 Twiss88: NOD 21/1 Taaamaaar: Puregon spuiten, 13-1 FM Jolien2:NOD rond 20/1 Julia 26: wachtbankje Sween4: 4/1 gesprek Gyn over Puregon, daarna starten Jessebel: Ongesteld, clomid van 12-1 t/m 16-1, 20-1 en 23-1 FM Pipsqueak: Provera van 10-01 t/m 19-01 PCOmama: NOD 20/1 Maddie1990: NOD 22-1 Wachtende: 7/1 positieve ovu test, NOD 20 jan? Marijelensink: CLomid 07-01 t/m 11-1 Oudejaarsvlinder: primolut van 11/1 - 16/1 Itsme82: NOD op 17-12 Zwanger, Ongesteld, Clomid aan het slikken,Wachtbankje, Opzoek naar ei, Menstruatie opwekken, Puregon spuiten
Hallo allemaal! Sorry, dit gaat weer even een ego-berichtje worden. Hopelijk vind ik morgen meer tijd om op jullie verhalen uitgebreid te reageren. Goed nieuws: mijn eitje groeit goed (vandaag 17-18mm) en ook de samenlevingstest was positief. Had de hele dag wel naar die zwemmende kikkervisjes kunnen kijken, zo blij was ik ermee. Dus, huiswerk van de gyn meegekregen... Ik ben zo blij, we hebben nu gewoon echt een kans!
Mooi zo Zuss ! Dat is heel fijn nieuws !! Morgen tel afspraak met fert arts over uitslag van mijn man zn spul en even bespreken wanneer ik nou bloed moet laten afnemen. Beetje spannend
@maddie Thanks @zuss Spannend!! Super fijn. Ik duim voor je @wachtende Laat je weten wat ze morgen zeggen. Ik hoop voor he dat met de zwemmertjes alles goed is!
Hier weer even een ego berichtje: dat wachten maakt me gek! Daarom ben ik hier niet zo heel vaak, spiek wel zo af en toe natuurlijk. Hebben de wachtmeiden al klachten?? Ik heb last van steken in m'n liezen, maar dat had ik vorige maand ook. Verschil zit er in de afscheiding, vorige maand niets na eisprong nu super veel... Verder doen m'n borsten niet zeer deze maand en vorige maand wel... Ook heb k een droge huid maarja wat zal t zijn.... Nog iets langer dan een week wachten.... Oh ja en ik ben super moe maar dat wijs ik meer aan t ontstressen want ben sinds een week klaar met m'n studie... Nou ik ben t even kwijt! Ben benieuwd naar jullie ervaringen!
Ik heb enorme last van ongeduldigheid, telt dat ook ? Merk dat het me echt geen goed doet om de hele tijd thuis te zijn. Heb inmiddels al testen besteld...*schaam* Heb net een vragenlijstje gemaakt voor de tel. afspraak voor morgen. Ben benieuwd wanneer ik bloed moet prikken voor de eisprong. Ga ook vragen of ik over kan gaan op spuiten, ik voel me daar wel bezwaard voor maar ik heb gelezen dat hormonen spuiten juist gunstige invloed heeft op het bmsv terwijl Clomid negatieve effecten heeft. Ik ga ook maar vragen wanneer we de samenlevingstest nou gaan doen. Weten jullie op welke cyclusdag dat normaal gebeurt?? Ook ga ik vragen of er nog een HSG gedaan gaat worden, ik vind dat toch belangrijke info. Ik heb vandaag gelezen dat er in 2013 nog maar 1 IVF poging in het pakket zal zitten, ik krijg het daar echt spaans benauwd van zeg !
Nu begin ik toch wel te balen hoor. Ik zou om 09:30 een afspraak hebben, aangezien ik nog geen bloed heb laten prikken (eerst overleggen met fert arts vertelde de ass mij) heb ik er een belafspraak van laten maken. Volgens de ass zou het dan wel gewoon om 09:30 zijn aangezien die tijd er voor mij gewoon gepland staat. Nu nog steeds niets !! Heb al gebeld...ja maar dat klopt niet, je kan de hele dag gebeld worden...dat is maar net wanneer hij tijd heeft. Sorry hoor maar ik kan dit soort vragen toch niet stellen wanneer ik op straat loop ? Of met de hond aan het lopen ben...het is best druk in het bos en iedereen komt een praatje maken. De hond staat inmiddels op knappen en weigert het in de tuin te doen... Ik wil er echt gewoon even voor zitten anders vergeet ik de helft weer... Pfff..en het thema blijft wederom weer: WACHTEN
Ik neem gewoon in mn eentje dit hele topic over De fert arts belde toen ik net in het bos was om de hond uit te laten...natuurlijk.. gelukkig was er niemand in de buurt. Helaas, als het deze rond niet raak is moeten we volgende ronde IUI doen omdat de resultaten van mn man ook niet goed zijn. Kon dr ook nog wel bij. Nu maar hopen dat ik nu wel een eisprong heb gehad op de Clomid anders gaat dat ook nog een probleem worden. Begin volgende week mag ik gaan bloedprikken. pfff.. Echt niet mijn dag. Mn hond loopt enorm te doerakken, de katten zetten het huis op zn kop, ik laat mn smartphone op de grond kletteren, krijg mn schoen niet uit door die spalk, bleghh... ik ga in een hoekje kruipen want ik kan niets hebben vandaag :s
Wachtende, wat een baaldag heb je zeg! Ik ga heel hard voor je duimen dat je een eisprong hebt. Digiknuffel!
He wachtende, wat een rotdag heb jij zeg! Ook ik zal duimen voor je eisprong! Ga wat leuks doen voor jezelf meid, even wat afleiding! (al is het maar naar de zoveelste herhaling van je favoriete serie kijken)
@wachtende, he jeetje zeg wat een baaldag! snap en begrijp precies hoe je je voelt. Even lekker helemaal niets en jezelf verwennen is het beste wat je kan doen. Knuffel en sterkte!
Bedankt meiden ! Zelf mn man is er helemaal beduusd van en die is niet zo snel van zijn stuk af. Als hij thuis is gaan we nog maar eens over praten. Ik zou veel in het huishouden doen vandaag maar ik kan me er weer niet toe aanzetten.. Alle wachtende : iemand al testdrang ?
mag ik ook met jullie mee kletsen? ik ben Marlieke en ga de aankomende cyclus ook clomid slikken. Ik heb nu telkens enorm lange cyclussen van ongeveer 9 weken. Ik hoop heel erg dat dat nu met de clomid korter wordt en natuurlijk op eisprongen...want nu zijn die er naar mijn idee niet of nauwelijk.
welkom!! m met borisboef! waneer mag je beginnen worden je regels opgewekt of moet je wachten tot het vanzelf gebeurt? hier gister laatste pilletje clomid gehad weinig last van de bijwerkingen. maandag eerste fm zit dan op de 12de dag dus ben benieuwd. groetjes
Kelly01: Zwanger Milolove: Zwanger Gebakje: Zwanger Marg: Zwanger 8-1 positief getest Croissantje:Wachtbankje, 18-01 afspraak MCA Zuss: cd12 ei van 15mm! 11-01 FM Linda1984:NOD 21/1 Twiss88: FM 09-01 Taaamaaar: Puregon spuiten, 13-1 FM Jolien2:NOD rond 20/1 Julia 26: wachtbankje Sween4: 4/1 gesprek Gyn over Puregon, daarna starten Jessebel: Ongesteld, clomid van 12-1 t/m 16-1, 20-1 en 23-1 FM Pipsqueak: Provera van 10-01 t/m 19-01 PCOmama: NOD 20/1 Maddie1990: NOD 22-1 Wachtende: 7/1 positieve ovu test, NOD 20 jan? Marijelensink: fm 16/01 12de dag Oudejaarsvlinder: primolut van 11/1 - 16/1 Itsme82: NOD op 17-12 Zwanger, Ongesteld, Clomid aan het slikken,Wachtbankje, Opzoek naar ei, Menstruatie opwekken, Puregon spuiten
@marije ik zou orgametril kunnen slikken...ligt al thuis, maar ik ga al genoeg troep slikken voor het goede doel, dus als het niet hoeft doe ik nu toch maar afwachten tot ik ongesteld wordt, op zn laatst denk ik dat dat begin feb is.
@ wachtende, vervelend dat zo'n arts altijd belt als het niet uitkomt. Wij hebben ook een hond, een engelse cocker spaniel (zie avatar) en jullie?