En of ik een streepje zie!! Woehaaa... gefeliciteerd pp! Een brusje voor Bliss! En wat fijn dat het nog voor al het zh gedoe gelukt is zeg Geniet van je zwangerschap!
Kimsel ik zie toevallig nu je banner.. Je bent nu precies even ver zwanger als ik was toen Julie kwam! Het kan gewoon elk moment gebeuren nu, zo spannend!
@Nijn; hoe is de suikertest gegaan. Heb je al een uitslag? Wel veel controles inderdaad. Van de andere kant wel fijn dat je zo goed in de gaten wordt gehouden. @PP; ik zie inderdaad een heel licht streepje. Ik hoop voor je dat deze donkerder nog gaat worden. Wanneer is je NOD? @Sasjuh; ja, spannend he dat het in principe vanaf nu kan gaan gebeuren. Ik ga er vanuit dat ik weer rond de uitgerekende datum zal zitten dus dan hebben we nog effe .
@kimsel: spannend hoor.. Het kan elk moment beginnen! @ sasjuh: leuk, jou enthousiaste reactie! Ik sta Vandaag ook helemaal te stuiteren. Zit nu op 11 dpo. Ga maandag Of dinsdag ( rond nod) Nog een testje doen en hoop dan op een mooi duidelijk streepje!
@pp; wauw!! Gefeliciteerd! Wat ontzettend fijn dat het zo gelukt is zeg! Super leuk! @kimsel; ik heb nog geen uitslag, denk dat ik die pas krijg bij mijn volgende afspraak of ik zou er even voor moeten bellen maar ik wacht wel even tot ik de gyn weer zie. Hoe ist verder met jou? Hopelijk laat de kleine knul niet te lang op zich wachten, ben erg benieuwd!!
@Nijn; hier verder alles goed. Gister op controle geweest. Bloeddruk was wel wat hoger maar dat mocht zo de laatste weken. Niks zorgwekkend. Ik heb wel gevraagd of ik de volgende keer urine mocht inleveren voor de zekerheid omdat ik toch een beetje "bang" ben weer voor een zwangerschapsvergiftiging. De kleine man doet het ook goed. Hij wordt nu geschat op ongeveer 3300 gram en een geboortegewcht van rond de 3500 gram. Ik voel me verder ook prima. Wordt wel wat vermoeiender maar ik doe eigenlijk nog alles. Vandaag is Fiene lekker naar het KDV dus heb ik een dagje helemaal voor mezelf ! Hoe is het verder met jou?
PP helemaal super! Hopelijk heb je een fijne zwangerschap zonder al teveel kwaaltjes *officieel de enige niet zwangere hier nu dus* En nog geen nieuws van Kitty.... Toch raar. Hoop natuurlijk dat alles goed is, maar dan zou ze hier toch wel een keer een berichtje hebben geplaatst?
@kimsel; hoe hoog was je bloeddruk? Ja wel goed in de gaten houden, het kan snel gaan en ook goed de symptomen in de gaten houden zelf. Met mij gaat het wel goed, de misselijkheid is gelukkig over. Ik heb alleen bij wandelen al dat ik rechts onderin mijn buik pijn krijg, had ik bij Rowi ook al heel vroeg en bij Rowi kreeg ik er later ook harde buiken bij. Maar ik heb het al als ik paar 100 meter gewoon een stukje flink doorwandel als ik ergens moet zijn dus dat is wel al vroeg en snel maar voor de rest mag ik zeker nog niet klagen Wel spannend nu he, ik ben echt benieuwd naar jullie knul en ook naar de naam... @sasjuh; ik heb er ook een heel naar gevoel over. Ik zie dat ze wel soms nog hier kijkt dus dan denk ik een kort berichtje is dan toch zo geschreven, ik maak me er wel zorgen over het zal toch niet zo zijn dat er uiteindelijk toch nog iets is mis gegaan, haar zwangerschap zag er goed uit toch? Hopelijk laat ze toch nog iets van zich horen, ik denk er vaak aan. Eigenlijk iedere keer als ik hier kom ben ik benieuwd of ze iets heeft geschreven. Heb jij haar ook al een prive bericht gestuurd? @pp; hoe is het nu met je? Al een beetje aan het idee gewend? Met hoeveel weken krijg je de eerste echo?
@nijn; bloeddruk was 130/78. Nog niks om me zorgen over te maken maar hoop gewoon dat het goed gaat nu. Ben ook erg benieuwd naar Kitty...
@kimsel; is die normaal nog lager bij jou? Voor mij is dat een perfecte bloeddruk hihi, als mijn onderdruk boven de 95 komt moet ik medicijnen gaan nemen. Ik hoop dat dat deze zwangerschap niet nodig gaat zijn! Maar ik begrijp wel dat je het goed in de gaten wilt houden, want hij kan ineens omhoog schieten he, zeker na je eerdere ervaring. De laatste loodjes!!
Heb een berichtje in Kitty dr profiel gezet laatst. Zag dat ze in een ander topic ze ook al zich afvroegen of alles wel goed was.
Goeiemorgen! @Sasjuh; nog iets gehoord van Kitty? @Nijn; al een uitslag gekregen @PP; nog een testje gedaan? Hier alles nog rustig . Ik ga straks nog effe zwemmen met Fiene. Nu kan het nog Verder heb ik alles op orde. Gister nog de laatste hand gelegd aan de geboortekaartjes. Ben wel benieuwd wat jullie van de naam vinden. Het is namelijk best een originele naam. Mijn neef heeft een kindje die zo heet. Daarom wilden we die naam eerst niet. Maar aangezien ik heb toch maar 1x per jaar zie en dit de enige naam is die wel samen leuk vonden..... Ja, mijn vriend is erg kritisch in namen en we hebben totaal niet dezelfde smaak. Als het zijn keuze was geweest was het Hugo geworden. Fijn weekend alvast!
@Kimsel: ben benieuwd.. Ik hou wel van aparte namen! Hugo zou ook niet mijn keus zijn Hier alles prima. Bliss morgen alweer 2 jaar dus ben lekker taarten aan het bakken Voel me redelijk goed. Ben heel erg verkouden maar gelukkig nog geen last van misselijkheid oid. Heel fijn maar maakt het ook wel spannend... Vandaag voor de zekerheid toch nog even een testje gedaan.. maar een dikke vette streep dus dat zit wel goed! 21 februari mag ik komen voor een echo. Pff dat klinkt nog erg ver weg.
Hallo meiden, Bij deze wil ik jullie laten weten dat na een vrij vlotte en goede bevalling onze zoon en broertje Boet is geboren. Hij weegt 3100 gram en is 52cm lang. We zijn alweer lekker thuis en ik voel me goed. Van de week mail ik wat langer.
Jaaa zag het net op fb! Gefeliciteerd Kim, ook voor je man en grote zus Fiene! Fijne kraamtijd, geniet er van!