Hallo-internet-vriendinnetjes, Sorry voor de afwezigheid laatste dagen. Ik lees wel elke dag even mee hoor maar geen puf om wat te typen. Werken hakt er bijhoorlijk in. Heb vreselijke buikpijn de hele tijd. Het zijn mijn darmen volgens de huisarts. Wordt er wel een beetje nerveus van. Het wordt voor jou weer spannend Marleen! zie ik op het lijstje. Hoop dat het goed gaat met jullie allemaal. Al het gesnotter en griep al weer over??
Hoi meiden! Effe gauw vanaf mijn werk @Marleen en Vlindertje, voor jullie weer spannend strax!! Hoop zo dat jullie een posi-test hebben (en Alexanne en Wendy ook natuurlijk). @Ellalalaa, leuk je weer te lezen! Maar het is allemaal vrij heftig dus ... hoever ben je nu dan inmiddels? En die buikpijn, die hoort er vaak wel bij, zijn idd je darmen die zich aant verleggen zijn (of bandenpijn). Had ik de eerste keer ook, maakte me toen ook steeds zorgen, maar was dus nergens voor nodig ... @Tab, fijn dat je mannetje meegaat! Hier weet ik het ook nog niet, ga morgen bellen hoe laat enzo. Moet ook kijken of het uitkomt met mijn dochtertje, want de spreekuren zijn ook vaak 's avonds. Ze zitten op woensdag een hele dag, maar dat is mijn werkdag, valt net ff slecht uit! Maar goed, als ik vroeg ga in de avond, dan kan ze gewoon mee natuurlijk. En vwb de controles e.d. gaat het hier precies hetzelfde als bij jou, bij 8 weken intake en 11 weken de echo pas. Tussendoor dan wel bloed prikken. @Wendy, hoe gaat het met het griepje, alweer wat hersteld hoop ik? Hier nog steeds wat gesnotter, om gek van te worden! Blijft maar slepen, bah. Ga nu gauw ff wat doen ..!
Hey meiden! @Deesje Buikgriep is gelukkig minder als gister,nu poging tot wat eten doen vandaag. Op mn werk 6 zieke collega's en 15 zieke clienten,heftig virusje dus!Mischien morgen weer werken als ik nu wat binnen blijf houden.. Bij de ikea nog ff een dekbedovertrek gekocht,wilde een nieuwe maar met een groot bed geen goedkope hobby dus vandaar bij de ikea haha.. @Alexanne Eind van de week dus weer tetsen ben zoooo benieuwd!Je blijft dat ongi kwaaltje houden dus wie weet!Fingers crossed hier!!! Wel even laten weten hoor meis als je getest hebt! Ik kan pas over 1,5/2 weken voor t 1st testen. Wat duurt dat wachten toch lang!! Hoe is het met de andere meiden?Nog testers op korte termijn van de niet zwangere dames?
@ Tab en deesje 80 ik vind dat best laat pas met 11 weken echo! Weet bij ons in 'het dorp' haha krijg je meteen een echo als je langskomt dus met 6 weken, nog 1 tussen je 9 en 10e week en dan je 20 weken. Ik voel verder niets, tenminste niet echt. Heb prikkelbare darm syndroom dus dagelijks steekjes in mijn onderbuik. Ook geen innestelingsbloed gezien, maar begreep dat dit niet altijd zo is. Verder van de week gesolliciteerd voor een andere baan. Werk nu op de woning en aangezien we toch een kinderwens hebben zou ik het erg vervelend vinden om onregelmatig te werken. Maarja als het nu raak is, weet ik niet of ze een zwangere meid gaan aannemen Heb ook Gimena gevraagd om te pendelen, weet niet hoelang dit meestal duurt? fijne dag!
Je hoeft niet te zeggen dat je zwanger bent hoor! volgens mij moet je het vertellen na 6 maanden, als er dan nog steeds niks zichtbaar is dan haha
@Mw21, je hoeft het niet persé te vertellen hoor! Maar als je het zelf wilt, dan mag dat natuurlijk En ik vind dat ook idd erg laat, maar helaas doen ze het wel zo (woon ook in een dorp, maar zegt natuurlijk nix, kunnen ze natuurlijk nog de apparatuur hebben!). Maar ik ga nu gewoon vragen of ze het eerder doen (al betwijfel ik het!). Ik meen wel dat er nu eentje extra is bij 30 weken ofzo, tenminste, dat hoorde ik een keer op het nieuws. Ik had bij Gimena vrij snel reactie hoor!
ik had van Gimena binnen een uur reactie Hier verder weinig nieuws, alleen MOE MOE MOE en 's-avonds en 's-nachts ben ik super misselijk....ben echt zo blij dat ik nu vakantie heb...moet even niet aan werken denken volgende week weer naar de VK...ben benieuwd of ik dan eigenlijk weer een echo krijg? ik dacht dat ze zei van wel....maar misschien wilde ik dat wel gewoon horen
Tab: waarom moet je urine inleveren en bloed prikken? Is dat iets nieuws? Ja nog steeds op het wachtbankje... Ik had Gimena gevraagd wanner ik zwanger zou raken en ze stuurde mij januari/februari. Dat houd in dat ik nu dus nog ongi zou worden. Ik wacht t wel af....ik heb het zo druk op dit moment dat ik er nu weinig mee bezig ben. Eindelijk is nu alles ingepakt en we zitten nu in een recreatiewoning. Vandaag was mijn eerste werkdag dus dat was ook wel vol spanning.. Ik ben bek af. Nu lekker naar bed en we testen zondag. Deesje80: lees dat je verkouden bent...Lees vaker dat je niet lekker bent? Ben je vatbaar voor de jaarlijkse virusjes? Ik ben echt bijna nooit ziek ...gelukkig! Wendy 399: Ja spannend he ook voor jou! Nog effe wachten en heel erg hopen voor je dat je ook een cyclus hebt van 28 dagen en dat je niet uit hoeft te gaan van de hoeveelheid dagen van vorige maand! Hoop gewoon dat t raak is voor je! Pandora: alleen de eerste keer krijg je een echo als het goed is. Daarna bij de 20 weken echo en bij de praktijk hier krijg je bij 30 weken een 3d echo. Maar misschien is het bij jou anders? Nou meide ga weer. Heb nog steeds last van mijn onderbuik met vlagen heel vervelend. Ik wacht t af gr a
ik denk dat de urine voor een testje is? maar ik vind dat ik zo lang moet wachten voordat ik echt weet of er een klein parasietje in mij zit hahaha. wil niet gaan bellen om te vragen hoe of wat, of zou ik het gewoon wel doen? ow en nog een ding, nu werk ik bij de IGZ en weet ik dat het ziekenhuis bij mij in de buurt niet een van de beste is. Meer een van de slechtste ..... wat nu? naar de grote stad? vind ik toch wel belangrijk dacht ik zo!
hoi meiden, al even niet gereageerd, wel bijgelezen, erg druk met van alles en nog wat... vanmorgen getest met k2v5.................. helaas negatief, maar als ik over twee dagen nog niet ongesteld ben, doe ik er nog 1.... tot snel, ga zo peuterzwemmen met zoonlief
Morning meiden! Wat een snertweer zeg, bah bah bah! Niet echt lekker om naar buiten te gaan. Zo komt mijn vriendin op visite, is nu 10 weekjes zwanger, dus dat wordt lastig om mijn mond te houden, hihi. Vanmorgen CB digitaal gedaan, natuurlijk zwanger (gelukkig, hihi) en ben verder dan 5 weekjes. Ga vanav de VK bellen. @Alexanne, ben idd weer verkouden! Niet zo erg, maar net wel dat je 's ochtends als je wakker wordt lekker vol zit. Had er altijd weinig last van, tot deze herfst/winter?! Eet gewoon vitaminetjes e.d., dus geen idee, zal wel vatbaarder zijn ofzo. Op het wachtbankje, houd je het nog wel vol?? En jullie zitten nu in een recreatiewoning begrijp ik? Hebben jullie al wel een andere woning, is dit tijdelijk of? En ook een andere baan, of begrijp ik dat verkeerd??? @Marleen, balen nega ... maar wie weet, geen bloed geeft moed he Ga heel hard voor je duimen (en voor de anderen ook natuurlijk!). Veel plezier met peuterzwemmen! @Pandora, dus 's nachts lekker misselijk, bah! Hier ook s avonds en 's nachts wat meer last. Nu vanmorgen voor het eerst wat last, bah zeg! Maar is nu gelukkig weer weggezakt. @Tab, tsja, lastig ... ik weet niet of er dichterbij dan een beter ziekenhuis is? Dan zou ik er wel voor kiezen. En thuis bevallen? @bloed/urine: urine hoefde ik toen pas bij mijn laatste controles in te leveren, maar in deze weken zal ik ook bloed moeten laten prikken. Ga vanav dus naar de VK bellen, ben benieuwd! Voor de rest gaat het goed, op wat misselijkheid dus na. Kan me niet herinneren dat ik het zo vroeg al bij mijn dochter had, maar zou ook best wel kunnen. Zo lang het maar niet erger wordt, vind ik het best zo ...!
Ik droom niet maar word wel iedere nacht een keer wakker. heel irritant want ik bent echt een doorslaper. als ik me omdraai slaap ik wel verder gelukkig. en nog even genieten van buikslapen want mijn (.)(.) beginnen nu wel echt zeer te gaan doen als ik er op lig.... en daarbovenop kan ik al andere BH's gaan halen, mijn o zo schattige E cup haalt het nu al niet meer! mijn vriend daarentegen vind dat helemaal fantastisch en kan er niet vanaf blijven!
Ben nog niet zwanger denk maar heb de dromen heel erg haha misschien teveel mee bezig. Heb vannacht al een bevallig gedroomt en schrok wakker toen ik bedacht dat als ik wel zwanger zou zijn me ouders hun vakantie in die maand hebben geboekt Verder maken me darmen zoveel herrie dat ik bijna terug ga praten! haha Maarja zegt niet zo veel. Marleen toch maar beetje hopen dat het wel raak is toch?
@mw21, hahaha, gezellig kletsen met je darmen! En gedroomd over een bevalling, hihi. Ik hoop voor je dat het raak is!!! @tab, hier ook onderbroken nachtjes hoor. Moet vooral dan plassen, das zo vervelend. Slaap wel snel weer in, maar toch ben je ff wakker geweest. Hihi, je borsten groeien dus al, mooi!! Hier zegt manlief het ook steeds, zie er zelf nog weinig aan. Ze zijn wel gevoelig, maar kan er nog gewoon op liggen (gelukkig!!). Kan me nog herinneren dat bij mijn dochter ze ook niet extreem zeer deden (waren wel enorm gegroeid!). Net ff plat gelegen, sultana naar binnen gewerkt, heb ik nu weer ff energie. Mijn dochtertje hoorde ik net, maar is nu weer stil, nog ff van profiteren nu ...!
Ik wil me ook hier aanmelden. Bij mij is 14 september 2010 het spiraaltje eruit gehaald. Zit nu in de 4 rde ronden. (heb vandaag mijn nod)
Hoi allemaal, hier ben ik ook weer even. Ik lees wel elke dag even mee, maar soms heb ik ff de puf of tijd niet om te reageren, ben steeds zoooooo moe... Inderdaad ook vaak 's nachts wakker, en ik droom de vreemdste dingen, heel herkenbaar dus! Vanochtend met de kleine meid naar peuterzwemmen geweest, was de 2de keer en ze vond het wel weer leuk. Wel eng, zonder bandjes, ze houdt mij nog erg goed vast, maar dat geeft niet, komt vanzelf allemaal wel. Nu slaapt ze nog lekker, ze lag er ook pas na 14.00 uur in, en toen ben ik ook ff lekker gaan liggen, hihi... @Krikra;welkom hier! Spannend hoor, vandaag je NOD! @Marleen; jammer, een negatieve test... Maar het kan nog, ik duim voor je!! @Deesje; hoe is het met je verkoudheid? Jij ook vatbaar voor al die virusjes dus...? Ik ook, en dat terwijl ik ook gewoon gezond en gevarieerd eet. Hopelijk hebben we het nu gehad! @Alexanne; wat een drukte he, verhuizen... Lukt het allemaal wel een beetje? En dus nog steeds dat zeurende gevoel in je onderbuik... Vervelend! Hopelijk heb je snel duidelijkheid! @Wendy; ik hoop dat je cyclus deze maand wel normaal is, ga voor je duimen! Ik mag volgende week woensdag weer naar de gyn, ik heb inderdaad ook al een bloedtest gehad, urine hoefde toen nog niet. Maar ik vermoed dat ze bij mij steeds wat extra testen doet, dus misschien nu wel weer... Heb soms het gevoel dat mijn bloeddruk wel wat hoger is, maar soms ook weer niet, als ik me maar rustig hou. Ben benieuwd volgende week, hoop wel op nog een echo!