Ook maar even voorstellen

Discussie in 'Even voorstellen' gestart door Nath88, 4 jul 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Nath88

    Nath88 Niet meer actief

    Hoi allemaal,

    Ben al even actief hier maar me nog niet voorgesteld, dus bij deze...

    Ik ben Nathalie, 24 jaar en woon nu 7 maanden samen met mijn vriend en verloofde Johan, 26 jaar. Hij heeft al een dochtertje Eva van bijna 4 uit een vorige relatie. Ze is vaak in de weekenden bij ons.

    Ik heb zelf 4 katjes, Droopy Balou Fay en Diesel. En ik ben gastgezin voor moederloze kittens via het asiel in Lelystad. Wij wonen in Dronten. Heb op dit moment 3 opvangertjs zitten van 6,5 week oud en vanaf 2 weken oud grootgebracht met de fles! Nog even en ze mogen naar nieuwe baasjes.

    We zijn op 29 juni 2012 gestopt met de pil, maar ik krijg een deze weken een behandeling aan mijn rug met röntgenstraling en platspuiten van de L5 zenuw in mijn rechterbeen en bij die behandeling mag ik niet zwanger zijn. Dus na die behandeling beginnen we voor ons eerste wondertje samen!

    Voor meer vragen etc bericht me gerust ;)

    Groetjes Nathalie
     
  2. Mama in spe

    Mama in spe Fanatiek lid

    2 aug 2010
    1.837
    0
    0
    Noord-Holland
    Wat een gezellige drukke boel lijkt me dat bij jullie! Succes met je medische behandeling en daarna met zwanger worden natuurlijk!
     

Deel Deze Pagina