Jacq; wat vervelend, in ieder geval een houvast dat je morgen sowieso mama bent! Mamajojo; vervelend dat het strippen zo'n pijn deed, maar klinkt wel alsof er iets wakker is geschud daarbinnen Hopelijk lig je vanavond met weeën. Klinkt zo raar hihi maar zou leuk zijn als je morgen ook mama bent nietwaar? Heb vanmorgen even een heftige huilbui gehad en er ook maar aan toegegeven, lucht wel op moet ik zeggen. Toen lekker gaan slapen want was kapot, alles van de afgelopen 2 weken kwam eruit geloof ik. Daarna lekker gedoucht en bij elkaar geraapt en heb de keuken eens flink onderhanden genomen en de oven helemaal schoongemaakt. Daarna alles afgestoft en afgewassen en een wasje gedraaid. Nu even pauze want voel het behoorlijk in mijn rug. Heb de airco hierbinnen maar even aangezet want ik ga kapot! Wil nog graag even stofzuigen en dan mag mijn mannetje morgen even dweilen. De wc wil ik ook nog helemaal schrobben en de badkamer mag ook wel even onderhanden genomen worden. Maar weet niet of ik dat vandaag nog doe of naar morgen verschuif. Als beloning eet ik vanavond zelf geschilde frietjes, zo!
steenbokje jeetje meid balen van je emo bui maar fijn dat het opruimen geholpen heeft, dat je even lekker je ei kwijt kon EN een schoonhuis. Teske hoe was het bij de gyn? NMV: voel je je kleine inmiddels beter? anders echt even bellen als je je teveel zorgen maakt, kan je wellicht nog aan de CTG voor de nacht. Jaq: pff meid, jeetje, nou sterkte en hopelijk jij snel je kindje in je armen hoor MB90: hoest nu met je? succes meid, tis rot gevoel als je niet lekker kan zitten ofzo ( zo verder moet naar dochterlief)
Oktober: heeeej goed nieuws zeg!! Anouk: fijn dat je lekker geslapen heb, en ook fijn dat MP wat voor je doet Leonie was zwemmen leuk? siertje lekker gewinkeld? teske: haha ojee die zwager gelukkig heeft ie nog geslapen. zo ben weer beetje bij denk ik, vanavond echt lekker ontspannen, lekker GTST op bed en heerlijk bad nemen, even terug trekken....hopelijk ben ik vanacht wakker en hoef morgen niet weer die helse toucheren te doen,.....maar hoe meer strippen, hoe groter de kans op ZSM bevallen dus moet er gewoon even doorheen.
Pffff.... Zit niet echt mee hè mamajojo... Hopelijk is er idd iets "wakkergeschud" daarbinnen en gaat het balletje nu rollen!!! @steenbokje: jammer dat je zo ver weg woont, maar je mag hier ook aan de slag hoor! Moet eigenlijk al 3 dagen stofzuigen, maar kan me er echt niet tot toe zetten... Gaat misschien nog wel komen Goed dat je eraan toe hebt gegeven! Zal echt een opgelucht gevoel hebben gegeven! Ik heb heerlijk geshopt zal zo ff een foto maken van de kleertjes, ben er super blij mee! Kinderstoel (stokke) is ook binnen. Dacht te zien op internet dat ze ook een tafeltje erbij hadden, maar dat blijkt een groot plexiglazen veredelde placemat te zijn (voor 50 ) Heb met m'n moeder afgesproken dat hij terug gaat en als maandag, na de intake met de kraamverzorgster, blijkt dat we nog wat missen, ik dat van dat geld kan kopen. Net ff ander half uur op de bank getukt, nu nog ff boodschappen doen en dan vanaaf weer een uurtje sporten en dan een lesje vrouwelijke anatomie. Ben benieuwd! Heb trouwens nu het drankje van gaviscon... Jakkie bah wat is dat vies!!!! :x Als het bet helpt vind ik het best, maar is echt smerig
Dit pakje van Nijntje heb ik gekocht. Kan het broekje ook combineren met twee andere setjes van de prenatal.
En dit setje van prenatal pure heb ik gekocht. Heb nu 5 setjes maat 56, moet genoeg zijn. Misschien nog een paar extra shirtjes. Denk dat die sneller vies worden dan de broekjes
Meiden, Echt geen tijd om allemaal bij te lezen hoor hihi. Wonderolie, dat heb ik ingenomen de avond voor de bevalling. Kreeg er harde buiken van en die nacht braken mijn vliezen. Ik had ook gelezen over in vruchtwater poepen, maar wat als je buikgriep zou hebben, dan zou dat ook gevaarlijk moeten zijn?? Hier trouwens niet in vruchtwater gepoept hoor. Hier een foto'tje van Sophia
charise; wow mooie foto!!!! heerlijk zeg. Siertje: leuk zeg, leuke kleertjes Hier nog steeds krampjes om de zoveel minuten met harde buiken, net ook weer roze stuk stug slijm verloren, lijkt net een miskraam. 2x een slierttje/klontje. de kramp+ harde buik komt om de zoveel minuten alleen in niet altijd even sterk, en duurt soms 20 sec en soms 1 minuut of iets langer. voorwerk is dus lekker aan de gang.
Heb uiteindelijk naar de praktijk gebeld. Kreeg de assistent asn de telefoon, 's middags is er geen spreekuur hier... Ik moest dan maar de dienstdoende vk bellen, dus het spoednummer. Ik zat er ff helemaal doorheen, dus begon keihard te janken!! (Hormonen? ) Ik wilde namelijk dan ook niet alleen zijn, kon mijn man niet bereiken (word straks ruzie! ), mijn moeder was aan het werk en mijn schoonmoeder mag nog geen autorijden. Ik zag het even helemaal niet meer zitten. Maar... Spontaan begon de kleine druk te bewegen! Alsof hij me wilde troosten! Dus heb niet meer naar de vk gebeld... Vond het op dat moment toch niet zo dringend meer.
Jeetje meid, wel fijn dat je uiteindelijk ukkie uit jezelf gevoeld heb, lief dat hij je wilde troosten. hopelijk kom je beetje tot rust vanavond.
Charise, wauw mooie dochter. Hier nu even een heel groot baal moment. Beetje alles bij elkaar. Slechte nacht, niet/nauwelijks nog kunnen lopen een gynaecoloog die zijn collega tegen spreekt, het gevoel niet mijn verhaal te hebben mogen doen... Niet serieus genomen worden. Pfff. De gyneacoloog was dus 1 grote teleurstelling. Morgen weer een dag. Maar heb er nu even geen zin meer in en zie t even niet meer zitten. Houvast is een beetje weg.
@ Mamajojo... Hoop dat het bij jou snel doorzet meis xxx @ Charise Wat een poppetje zeg!! Ik lig in het ziekenhuis. 4 cm en ze hebben mijn vliezen gebroken bah bah xxxx
jaq: haha vies gevoel he succes meid het gaat nu snel en dan heb jij jouw aller mooiste poppetje Teske: ah meid, dikke knuff van jou, wat balen, ik snap goed dat je er doorheen zit is niet meer dan logisch in jouw geval lieverd, sterkte he en schrijf van je af indien nodig.
Hoi Meiden, Ik kom mezelf even aanmelden. Ik ben vandaag 38 weken en 4 dagen. k wil niet gelijk beginnen met zeuren, maar helaas zijn de feiten op het moment even niet anders.. Slapen is een drama! Overdag de moeheid een drama! Al paar dagen last van menstruatiekrampen.... Oftewel, ik ben er klaar mee! Van mij mag onze kleine man zich snel aankondigen.. @Jacq84 Veel succes!! Wat spannend...
Jacq succes hopen dat het nu snel mag doorzetten. Mamajojo. Dank je. Ben nu gewoon even op en weet niet meer waar de energie vandaan te halen. En dat terwijl ik nog niet eens zo ver ben als jij! Hopelijk voor jou is er morgen meer ruimte in het ziekenhuis!!
Jacq: succes!!!!!! Gaat nu echt beginnen Teske: kan me voorstellen dat je er ff doorheen zit. Schrijf het maar lekker van je af als je dat fijn vind! Dikke knuf!
welkom anargica! Teske tuurlijk mag je er doorheen zitten, hoef je echt geen 41 weken voor te zijn hoor lieverd. ER zijn mensen die met 20 weken al veel pijn en ellende hebben, dus gewoon jezelf uiten. er is sowieso geen plaats meer in zkh, als ik de 42 weken haal word het ander ziekenhuis. Morgen is strippen, net zo lang tot de bevalling begint....zie er tegenop maar ja tis niet anders, als ik word ingeleid toucheren ze ook. moet morgen maar aan de vk vragen of me baby veel haartjes heeft
Oeh dat is jammer mamajojo. Hopelijk zet het snel door en is t niet al te vaak meer nodig. En haal je de 42 weken niet. Ik heb bi vanaf 13 weken. En zat met 20 weken 50% in de ziektewet en met 25 weken 100%. Nu zijn ook gewrichten an het opgeven en daar heb ik veel pijn van. Klaag niet snel, maar vindt het op zo'n moment even moeilijk om positief te blijven. Ik duim voor ons dat het snel doorzet.