Hallo Ik ben Miesy en ik ben nieuw hier op het forum omdat mijn vriend en ik graag voor ons eerste kindje willen gaan. Ik denk dat ik hier veel kan opzoeken en daarom heb ik mij hier aangemeld. Groetjes!
Hoi Niieenn, dank je! Wij zijn vanaf begin juni bezig! en jullie? Ik zit ook in het topic Wie gaat er nog meer voor de eerste
Hoi allemaal! Ik ben sinds vandaag ook nieuw hier. Kan met weinig mensen praten, dus dan maar via een forum Wat mooi dat jullie toe zijn aan een eerste kindje Miesy. Ik hoop dat jullie snel mogen genieten van een zwangerschap! Zelf heb ik al 2 kindjes, en gaan we voor een 3e kindje. Helaas veel onbegrip in onze omgeving. Maar dat houd ons zeker niet tegen!
Welkom ook mamasteph! wij hopen er ook snel van te kunnen genieten! Wat leuk dat je al 2 kindjes hebt! en wat jammer dat er zo veel onbegrip is vanuit de omgeving. Hoop dat dat nog een beetje bijtrekt voor je! Hoop voor je dat ook jij snel kan genieten van je derde zwangerschap!