Nou hallo dames, Ik ben Fabiënne, ben 17 jaar. Ik heb een relatie sinds april 2015. Dus nog helemaal niet zo lang. In deze relatie ben ik gestopt met de pil om te kijken of ik me hier door fitter voelde etc.. Nou ben ik 3 maanden gestopt in totaal. We hebben eigenlijk altijd wel veilig seks. Ik ben vandaag een week over tijd, ik zocht hier niks achter want vorige maand was het 3 weken te laat. Nou was ik ook misselijk enzo, dus ik dacht voor de zekerheid toch even een testje halen. Nou die bleek positief. Ik heb het mijn vriend verteld maar we doen er morgenochtend voor de zekerheid samen nog eentje. Nu ben ik erg bang voor de reactie van iedereen als ik echt zwanger blijk te zijn. Dit wegens mijn leeftijd en eerdere gebeurtenissen in mijn familie, waarbij iemand zwanger was en een miskraam kreeg. Heel veel mensen werden heel boos op haar enzo.. Nou dit ben ik dus in het kort Fabiënne.
Welkom en gefeliciteerd. Mooi dat je er zo blij mee bent. Denk je dat je wel steun krijgt van vrienden en familie, omdat je nog jong bent? Woon je nog thuis? En sorry voor mijn vele vragen, maar waren ze boos op die vrouw/dat meisje omdat ze een miskraam kreeg of om een andere reden?
Welkom meid! Ik ben ook onverwachts zwanger, net een relatie en ook nog vrij jong (21j) Als je wilt praten dan sta ik paraat voor je!