Ik heb de 3e week van mei mijn echte ongi gehad (5 dagen). In juni was ik een week overtijd. vrijdag 27 juni werd ik ongesteld (denk ik?) maar zondag ochtend was het alweer over. Eergisteren ben ik gaan klussen en normaal stroomt t grootste gedeelte er weer uit, nu helemaal niets. Gebeurd normaal in je vruchtbare dagen? Afgelopen nacht voelde ik volgens mij mijn eisprong. Is dit mogelijk, zo'n vroeg ei? Of was ik het laatste weekend van juni niet echt ongesteld?
ik merk zelf een duidelijk verschil tussen mijn vruchtbare dagen en de andere dagen: als ik vruchtbaar ben, "keert er bijna niets terug"!
Nee dat zou dus betekenen dat dit ook mijn vruchtbare dag was. Nouja.. We hebben de dag ervoor en de dag erna ook geklust, volgens mijn banner is mijn eisprong de 11e en we hebben een date staan voor 10 en 12 juli