Nieuwe Aventflessen natural ervaringen

Discussie in 'Flesvoeding' gestart door Chebu, 16 dec 2013.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Sjuul

    Sjuul Lid

    8 apr 2013
    19
    0
    0
    NULL
    NULL
    ik gebruik ook de avent natural flessen. En ik vindt ze geweldig! Geen last van krampjes, en de kleine drinkt rustiger dan met andere flessen. Ik kan de fles alleen maar aanraden!
     
  2. Zonnetje1981

    Zonnetje1981 Actief lid

    19 mei 2011
    278
    1
    0
    NULL
    NULL
    Ik heb ze ook gebruikt maar ik mijn zoontje dronk er juist heel slecht uit. Deed bijna een uur over de fles. Nu sinds hij een week of 6 is overgestapt op de "oude" aventflessen en dat gaat prima.

    Goed om te weten dat ze gaan verdwijnen. Nog even snel wat spenen kopen! ;)
     
  3. Margha

    Margha Fanatiek lid

    19 nov 2008
    1.950
    25
    48
    Sinds gisteren gebruik ik deze fles vanuit de gratis box, gebruikte eerst de calma speen van medela maar daari ging het veel te snel mee. Melk stroomde langs de wangen. De avent bevalt goed, drinkt rustiger. Wou dat ik hem eerder had geprobeerd.
     
  4. M89

    M89 Bekend lid

    12 jan 2013
    683
    20
    18
    Hier ook super tevreden over de natural flessen! In de kraamweek diverse flessen geprobeerd maar de Avent Natural beviel bij ons echt het beste.

    Wij gebruiken alleen niet de spenen die voor 3 maanden geadviseerd worden, want daar drinkt hij veel te snel uit, we gebruiken nog de nr 2 spenen. En die nr 2 ook alleen maar omdat hij dikkere voeding krijgt ivm spugen anders hadden we waarschijnlijk gewoon nog de nr 1 spenen gehad. Zou dus gewoon goed kijken hoe snel je kindje uit de spenen drinkt en niet direct afgaan op de maandaanduiding die er op staat.
     
  5. zonnestraaltje1981

    zonnestraaltje1981 Actief lid

    28 apr 2009
    431
    0
    0
    Groepsleidster intensieve behandelgroep
    Overijssel
    Hier ook super tevreden voor de nieuwe aventflessen. Wel gebruiken wij hier nog steeds de newborn speen terwijl ons meisje al wel 5 maanden is. Volgens mij heeft mn zoontje ook tot een jaar uit die newborn speen gedronken.
     
  6. nijntje87

    nijntje87 Fanatiek lid

    8 okt 2010
    1.256
    1.178
    113
    Vrouw
    Noord Holland
    Wij gebruiken inderdaad ook nog de één spenen. Moest ze wel aanschaffen want speen twee zit standaard op de grote flessen. Daar dronk Jenthe veel te snel uit en zelfs nu ze bijna 3 maanden is en haar ik haar voedingen meng i.v.m. spugen dus de voedingen dikker zijn dringt ze nog prima uit speen één.
     
  7. Chebu

    Chebu VIP lid

    17 dec 2007
    7.174
    2
    36
    Midden-Oosten
    Bedankt Nijntje!
     

Deel Deze Pagina