Hoi meiden, Ik heb sinds een paar weken last van hele droge en trekkerige hoofdhuid. Het jeukt en voelt erg naar aan. Heb ook last van astma & eczeem btw... Nu heb ik vandaag bijna de hele dag rondgelopen met een masker gemaakt van kokos & olijfolie op mijn hoofd. Net gedouched en mijn haren maar met babyshampoo gewassen. Nu is mijn hoofdhuid wel wat gekalmeerd, maar vraag me nu wel af of ik niet gewoon blijvend babyshampoo kan gebruiken ?
Ik had dat ook en ben overgestapt op een SLS vrije shampoo. Dat betekend dus zonder Sodium laureth sulfate, SLS dus. Die shampoo's zijn te koop bij de tuinen, niet bij een normale drogist. Ik gebruik nu dr. organic, daar zijn verschillende uitvoeringen van, ze schuimen goed en ruiken ook best aardig. Je moet wel even doorzetten voordat je echt resultaat hebt. Je haar is erg gewend aan de chemische toevoegingen van normale shampoo's en heeft nog een siliconenlaagje dat pas na langer gebruik weg is. Mijn haar is een stuk minder droog, ik heb geen schilfers meer en geen jeuk.
Babyshampoo vind ik echt totaal niet fijn! Ik gebruik shampoo van Guhl Sensitive. Die vind ik wel fijn, is ook voor gevoelige hoofdhuid dus.
Ik gebruik shampoo van Kerastase (dermo calm), sindsdien nooit meer last van een droge en trekkende hoofdhuid. De shampoo is vrij prijzig, maar wat mij betreft het geld dubbel en dwars waard
Ik heb niet het gevoel dat mijn haar slap is. Mijn haar voelt juist veel zachter aan (heb krullen vanmezelf wat nogal pluist). Maar kan babyshampoo kwaad? Weet iemand dat? Ik moet sowieso een andere shampoo nemen. Is nu wel duidelijk.