Wanneer sta je te lang? Ik kreeg vandaag na een uur staand werk (inclusief dingen van de grond af tillen) last van mijn liezen. Begon te branden. Ben 11 wk zwanger, 2e zwangerschap. Leiding lijkt het niet echt serieus te nemen want: al zo vroeg last en ze maken bepaalde insinuerende opmerkingen waardoor ik weet dat ze denken van: ja, ja (Dinges is ook zwanger en die heeft nergens last van, sommige dingen zitten tussen de oren maar jij moet bepalen/aangeven wat je wel/niet kan, je werkt maar halve dagen dus dat is ook minder belastend dan hele dagen enz.). Stel ik me nu aan? Wie heeft hier ervaring in? Wat zijn signalen dat je lichaam zegt: Ho, Stop! Wil ook niet te vroeg dingen aangeven, maar ook niet mezelf voorbij gaan. En daarbij komt kijken dat ik het werk heel leuk vind. Ik ben ook rug patiënt, maar daar heb ik momenteel niet vreselijk veel last van. Ben benieuwd naar jullie ervaringen.
Nee hoor, je stelt je niet aan. Jij bent de enige die kan voelen wat je voelt. Dat een collega anders in elkaar zit, is nu eenmaal zo. Heb je last, probeer dan een zittend klusje te doen. Je wilt juist voorkomen dat je uitvalt. Als je het zo brengt, kan de leiding er toch weinig op tegen hebben?
toen ik nog werkte had ik collega's die het makkelijk tot een week of 30 uithielden. zelf heb ik het max 15 weken uitgehouden. dus dat een ander zich wel goed genoeg voelt kan jij niks aan doen. als jouw lijf nee zegt zegt het nee
Hier nu 24 wkn en dagen van 10-11 uur staand werk. Tillen, bukken etc wordt nu echt zwaar. Vanaf deze week dagen van max 5 uur. Kreeg er harde buiken van..