3 pakken pampers maat 1 3 tot 5 kilo voor 20 euro eventueel ruilen voor drie pakken maat 2 af te halen vlak bij rotterdam groetjes wolliewobbel
maat 1 is veel goedkoper. is maar 5 euro per pak. dus ruilen lijkt mij niet echt geschikt? en twintig euro voor drie pakken ook niet of is mijjn geheugen nou zo slecht?
Gewoon omruilen voor een grotere maat bij de Etos. En de nieuwe pakken maat 1 zijn idd groot en 10 euro per pak.
het zijn grote pakken met 56 stuks luiers per pak pakken zijn 9,99 per stuk ben gisteren bij etos geweest en ze wilde ze niet omruilen voor maat 2 we haden de verkeerde maat vrijdag gekocht maar ze wilde ze niet ruilen daar ik mischien iemand hier blij kan maken met de pampers groetjes wolliewobbel
huh, als je de pakken afgelopen vrijdag hebt gekocht en je hebt de bon dan kun je ze toch nog gewoon omruilen. Wat gek dat ze dat niet willen doen???
Heel vreemd ,maar Dan zou ik contact opnemen met het hoofdkantoor aangezien het verplicht is bij Etos. zelfs als je geen bon hebt. ( ik werk er zelf namelijk)
hallo allemaal heb de pampers vandaag om kunnen ruilen bij etos heb eerst gebeld met het hoofdkantoor en die zeiden ook dat het geen probleem was ze wilde wel weten welke etos ze niet terug nam ben gelijk naar de etos terug gegaan en heb ze omgerolen allemaal nog bedankt voor de reackties groetjes wolliewobbel