Hahaha ik kan me er iets bij voorstellen ik overweeg de wc beneden zelf te doen incl tegelen. Maar als ik jou zo lees zijn dat toch dingen waar je graag een professional voor betaald dan?
In onze badkamer hebben we geen toilet. Een bad, meubel en inloopdouche met alles wat daarbij hoort (kranen, spiegel, tegels etc) kostte € 13.700. Dit was het bedrag zonder de installatiekosten.
Bij verschillende winkels. Zo waren we bij de tegelwinkel en daar hadden ze prachtige kolomkasten met bijpassende spiegelkast. Die hebben we elders 200 euro goedkoper kunnen halen. Onze ervaring is dus wel dat alles los aanschaffen iets voordeliger is als alles bij 1 winkel vandaan.
Bij ons beginnen ze als het goed is volgende week. Duur "grapje" maar we hebben ervoor gekozen om alles te laten doen. Helaas moet leegruimen dan nog net wel zelf Circa 2,2m x 2,2m, €20.000 afgerond. Kort gezegt moet ik de doeken eruit halen vooraf en achteraf terug leggen, alles er tussen is voor hun.
We hebben het materiaal gekocht bij Bakker Vlaardingen maar zij hebben niet de installatie gedaan, dat is geregeld door de aannemer die ons hele huis bouwde.
Al het "handwerk" zoals timmerman, elektricien, loodgieter etc is tegenwoordig een schaars beroep en daarom kunnen ze een hoog uurtarief vragen. De jeugd doet liever ander werk tegenwoordig
Wij hebben een klusbedrijf hier uit de buurt het laten doen. Een zzp'er die indien nodig zelf vakmensen inhuurt. Hij heeft bij mijn hele familie verbouwd en inmiddels ook nog bij ons de keuken gedaan. Mocht je in de buurt van 0181 wonen, stuur maar een PB. De verlichtingszaak van mijn schoonvader is in Vlissingen, maar heeft niet heel veel bijzonders, maar was voor ons wel heel goedkoop
Nee want voorlopig zit het er financieel toch niet in. Wij hebben niet echt dure wensen. Badkamer is erg gedateerd dus ben al blij wanneer er nieuwe tegels in zitten maar omdat we wel gelijk alles willen doen, wachten we nog even.
Hier een badkamer van ongeveer 6m2. In 2019 in ons nieuwbouwhuis 7000 euro aan meerwerk bij betaald (bad, inloop douche, meubel, twee wasbakken, spiegel en twee fonteintjes met meubel in wc’s) en dan nog 1800 euro tegelwerk. De prijzen zijn nu volgens mij nog veel hoger.
Dat is inderdaad een eindje uit de buurt Ik zou eens rond informeren in je omgeving, familie, vrienden, collega's etc. Zo hebben wij dat gedaan voor stucadoor, schilder, firma voor kozijnen. Er zijn namelijk nog helaas te veel onbetrouwbare klussers.
Ja echt hoor! Ben blij dat mijn zoon graag architect wil worden en dsarvoor eerst de opleiding bouwkunde moet doen. Dan leert ie iig bouwzaken en welicht vind hij dat zo leuk dat hij daarin door wil
Kijk naar spots (geschikt voor de badkamer) met een goede dimmer. En daarnaast naar dimbare spiegelverlichting. Dan kan je het aanpassen aan je eigen wensen en het moment. Rustig in bad sfeerlicht. Opmaken tl licht zeg maar. Er zijn spiegels vanaf 2 a 300 euro met een dimmer in de spiegel zelf, verwarming en licht dat meekleurt. Oh en een waterontharder!! Heb ik zoveel voordeel van gehad. Zeker met een glazen douchewand. Maar natuurlijk ook met nieuwe kranen en de rest van je huis.