Ow olijfje, wat super erg zeg een negatieve test! Hopelijk ben je idd nog te vroeg.. Zou als ik jouw was, net als wat anne zegt, nog lekker ff wachten nu.. Als het je lukt bijv. pas weer testen volgende week: zaterdag ofzo? Dan weet je zeker dat je echt overtijd bent he.. En hopelijk word je ervoor niet ongesteld! Wat betreft ovulatietesten: ga het idd maar aan de gyn vragen ja! Succes hoor meisje..
Heb je ook wel gelijk in maar ben gelijk teleurgesteld en bang dat t niet gelukt is....veel meiden testen al positief ruim voor nod lees ik overal Wel fijn dat je nu weer in de fase van klussen zit, ben je alweer op de helft!
Thanx Nina , lief van je! Ik houd je wel op de hoogte, probeer nu even te wachten tot maandag maar weet niet of ik me morgenvroeg kan beheersen hihi.
@olijfje als je niet zeker weet wanneer je nod is is het beter om effe te wachten hoplijk test je alsnog pos bij mijn vorige zwangerschap testte ik 3 dagen na nod neg pas 6 dagen later testte ik heel licht pos dus het verschilt denk ik iig duim ik voor je dat je alsnog pos test @xd wat een mooie kamer @koolmees succes maandag hopelijk heeft de clomid goed zijn werk gedaan hier de mens nog niet helemaal voorbij ik hoop dat het vandaag de laatste dag is zodat we er weer tegenaan kunnen
Thanx chulla, voel me een stuk beter nu, ik wacht gewoon af en probeer positief te blijven! Jij weer succes met klussen binnenkort!!
Succes met wachten olijfje!! Chulla, hopelijk is je menstruatie snel voorbij en kun je weer verder. Thnx Nina, 2 muren waar de meubels tegen aan komen te staan worden wat donkerder grijs. De andere muren wit. Met grijs staat creme sowieso niet, vind ik dan En verder wil ik t aankleden met wat zilvere dingetjes. Hebben ook al een hemeltje en een sloop voor het aankleed kussen laten maken, die kunnen we over 2 weekjes ophalen. Als ik wat te showen heb maak ik een foto Werk je in een babyzaak oid?
Super leuk joh, grijs en zilver! Nee, ben kraamverzorgende, dus vandaar al heel veel kamertjes gezien he!
Wat een rust hier vandaag! Even voor de geïnteresseerden onder ons: ben vanmiddag bij broer en schoonzus geweest. Woensdag is de curettage.. Het ging redelijk met ze, er is wel Veel verdriet. We hadden een kaartje voor ze meegenomen met een gedichtje over een rups en vlinder. Hierbij heb ik haar ook een medaillonnetje gegeven van een vlindertje. Hoop dat ze er een beetje steun aan heeft. Maar genoeg over mij. Hoe is het met mijn forumvriendinnetjes? Al meer duidelijkheid Olijfje? Zou er deze maand dan niemand zwanger zijn?!
Hey blondy, echt een heel lief gebaar van je. Ze zullen t wel heel moeilijk hebben.. Ik ga missen morgen weer een test wagen, maar weet niet of ik er verstandig aan doe, drukt behoorlijk op mijn mood en we zijn morgen een half jaar getrouwd. Maar goed? De test kan natuurlijk ook positief zijn! Even n nachtje over slapen dus... Hoe gaat t nu met jou?
Thanks, wil het graag goed doen voor ze. Alvast gefeliciteerd met je half jaar! Dus eigenlijk nu al, want het is al zondag!! Ik snap je gevoel, had ik vorig weekend ook. Maar ik zou er toch eens aan denken om het toch maar te doen. Het blijft toch in je hoofd zitten de hele dag. Kun je het dan niet beter maar weten? Goh, had ik dat vorige week ook maar tegen mezelf gezegd Hier alles rustig. Morgen de laatste Clomid van deze ronde alweer. En dan binnenkort weer serieus aan de klus!
Oh Olijfje, wat erg! Zeker omdat je zelf zo positief was. Wat is een vrouwenlichaam toch een raar ingewikkeld ding he? Gooi alles er maar uit meis! Hopelijk kun je nog wel een beetje genieten van de toch wel feestelijke dag vandaag. Dikke knuffel!
Hoi Dames!! Wat is er veel gekletst! Heb nog niet alles bijgelezen.. @Xd, wat een mooi kamertje meid! Leuk dat je voor wit hebt gekozen, zou ook mijn keuze zijn geweest!! Ben benieuwd naar de afwerking straks! kom maar fijn showen!! Ik reageer later op iedereen, nu even geen fut... Hier is het leven naar dinsdag, de volgende afspraak bij de FA, heb al kortgesloten met poemelman wat we willen voorstellen, dus ben benieuwd. Hoop dat ze meteen een echo doet, dan weten we hoever mn eitje is! Tot straks meiden! Dikke knuffel!
Thnx Poemel. Wachten tot dinsdag, irritant altijd maar dat wachten he.... Hopelijk is het wachten niet voor niks.
Poemel: Succes dinsdag! Blondy: Vind het zeker lief van je joh! Zullen ze vast waarderen hoor! Moeilijk zoiets.. Olijfje: He, wat vervelend zeg! Meis, wel super gefeliciteerd met jullie half jaar getrouwdzijn hoor! Maar er een mooie dag van! Enne, heb hoop: je bent tenslotte nog niet ongesteld geworden dus er is nog n kans he! Hierzo: Laat morgen aan jullie weten hoor hoe tis gegaan bij de gyn.. Vind het echt zo spannend.. Moet trouwens niet bij mn eigen gyn; die is er nooit op maandag, dus krijg nu ff n andere voor n keertje, niet erg, maar hoop wel dat hij dus gewoon de uitslag geeft van tzaadonderzoek en niet pas de volgende keer Ninaman gaat nl mee morgen, dus is wel zo handig dan he! Meisjes, allemaal fijne zondag vandaag en tot horens..
Hey meiden Blondy Wat een mooi gebaar van je super zullen ze wel erg waarderen. Succes met klussen.. Olijfje Nee wat balen zeg, maar wat er al iemand meer zei geen bloed geeft moed.. Maak er een fijne dag van vandaag een half jaar alweer gefeliciteerd! Poemel Spannend ben benieuwd! Wel laten weten he? Nina Succes bij de gynecoloog! We horen het graag! XD24 Mooi kamertje! en wit helemaal ik zal van de week even een foto van onze kamer maken en erop zetten hij staat nl al hihi heb hem via marktplaats! Eevie Hoe is het met je meis? Lely Hoe is het met jou? Mol Hoe staat het erbij jou voor? Anne Hoe is het met jou? @Magic gaat het allemaal goed ben zo blij dat ik het hartje weer heb gehoord! Nu wachten tot 18 feb dan 20 weken echo! spannend! en dan kunnen we weten wat het wordt.. Verder geen bijzonderheden gewoon lekker niks doen vandaag! Voor iedereen dikke knuf en geniet van de zondag. Liefs Magic
@ Magic, ik ben jaloers dat je je kamertje al hebt staan! Haha, ik moet wachten tot eind apri ergens. ZUCHT. Het is dat we het kamertje van mn ouders krijgen anders hadden wij er denk ik ook gewoon 1 van marktplaats gekocht! Spannend joh nog een paar weken en dan weet je wat jullie krijgen. Heb je een voorgevoel? xxx
Hey meiden, thanx voor de lieve aanmoedigende reacties, ik moet ook positief blijven! Heb even mijn mind omgezet Thanx ook voor de felicitaties, we gaan straks lekker samen uit eten! Ik spreek jullie later, fijne zondag! Liefs