Nieuwe clomiddames?

Discussie in 'Vruchtbaarheidsbehandelingen' gestart door Gooischemama, 7 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. jazz

    jazz Niet meer actief

    @gooischemama..Huh wanneer kan je dan testen? Weet je ongeveer wanneer je ei was?...Dan heeft 100mg clomid aangeslagen toch? Ooooh zoooo spannend...En als je de antwoorden niet helemaal precies weet niet erg hoor vroeg me gewoon af..Het is gewoon zo verwarrend soms...en spannend...
     
  2. Gooischemama

    Gooischemama Fanatiek lid

    4 aug 2010
    1.642
    1
    0
    Hilversum
    1 week na de eisprong wordt je bloed getest dus de eisprong is dan rond de 29ste geweest
    en 2 weken na de eisprong zou je normaal gesproken ongesteld moeten worden dus dan kan ik de 12ste testen:D
    had mijn situatie even uitgelegd ivm mijn dochter (toen testte ik pas met 8 weken positief:$) wil ze dus dat ik pas ga testen voordat ik naar de ivf-poli kom ivm hcg
    maar ga uiteraard 12 sept ook testen zou een leuk verjaardagskado zijn voor me dochter een brusje dr bij:p

    Jij mag de 12ste toch ook testen?
     
  3. jazz

    jazz Niet meer actief

    Nee ik mag de 12e voor folikel echo...zou inderdaad een mooi kado zijn zeg...hihihi en nog aan het dansen?

    Dag 4 van clomid voor mij....onwijs veel rugpijn en volle buik
    gevoel....allemaal maar verwarrend....maar goed effe los laten denk ik. Ik hoor het wel de 12e of ze goed groeien die eitjes of dat ze al gesprongen zijn.
    Heeft een van jullie ovutesten gebruikt tijdens clomid? Dit schijnt tenminste zo staat het op internet niet meer helemaal betrouwbaar te zijn als je op clomid zit...
    Hihihi 7 jaar geleden nam ik clomid en thats it...nu in de stress over Ovutesten etc...soms denk ik hoe meer ik weet hoe gekker ik mezelf maak...hihih
    Moest even dit berichtje kwijt maak mezelf compleet gek hier:D
     
  4. Dierelier20

    Dierelier20 Actief lid

    16 okt 2010
    142
    0
    0
    NULL
    NULL
    Gooischemama: waaah wat een goed nieuws van die eisprong!! En nu maar hopen dat het raak is he! En ook fijn dat ze geen IVF gaan doen, dat vond ik al zo vreemd. Ik denk dat je gewoon naar eenzelfde poli als ik moet, is verder niks geks of engs aan, die zijn alleen maar meer gespecialiseerd.

    Jazz: rottig dat je zoveel bijwerkingen hebt, nog 1 dagje en je bent er weer van af. En als je de lijn voortzet hoef je voorlopig ook niet meer :)

    Hier: Ik zat toch een beetje te twijfelen wanneer ik nu dag 1 moest tellen. Ik heb vrijdag klein beetje bruin gehad, en zaterdag de hele dag wel best wel wat donkerbruin, maar niet echt rood. Dat was gisterochtend pas. Dus ja ik ga dan toch maar uit van gister als dag 1. (sorry voor het onsmakelijke gebeuren).
    Ik mag de 13e komen voor een fm. En morgen dus beginnen met de 100, ik hoop zooo dat ik gooischemama achterna ga en ook een eisprong krijg deze ronde. Ben al 10 maanden met de pil gestopt en gewoon nooit een eisprong/kans gehad. Ik ken mensen die tegelijk met mij stopten en nu net bevallen zijn.
    Zou wel leuk zijn als wij ook eens een kans kregen uberhaupt, maar ja geduld is een schone zaak. Deze week nog even hard doorwerken en dan een lang weekend weg, lekker uitwaaien en als we terugkomen dan weer follikelmetingen dus. Mijn eigen arts is met vakantie dus nu moet ik naar de opperchief fertiliteit, misschien heeft die nog wel wat nuttige inzichten.
     
  5. kirsss

    kirsss Bekend lid

    27 jul 2008
    993
    0
    0
    moeder zijn
    hellevoetsluis
    @ gooischemama

    Gefeliciteerd meis is echt weer een stap verder
    nu hopen dat het gelijk raak is nu he! mag wel tijd worden
    ik ga voor je duimen meid!

    hier alleen maar krampjes en wachten, hopen en duimen dat
    de clomid 100mg aanslaat in 1x
    maar ga er maar niet van uit vrijdag hoor ik of het aanslaat ben benieuwd!

    liefss
     
  6. jazz

    jazz Niet meer actief

    @Dierelier...wanneer heb jij je foliek meting?

    De bijwerkingen vallen wel mee hoor de rugpijn is denk ik door het verkeerd zitten op werk en opgeblazen buik...heb ik altijd een paar dagen voor ovulatie.

    @Kirss...ik hoop inderdaad dat het aanslaat bij jullie.

    Ik had in mijn vorige bericht een vraagje over ovulatietesten..Wie van jullie gebruikt deze terwijl jullie op clomid zitten?
     
  7. Gooischemama

    Gooischemama Fanatiek lid

    4 aug 2010
    1.642
    1
    0
    Hilversum
    @jazz ja had de vorige ronde dus ovutesten gebruikt die zeer positief waren maar na bloeduitslag bleek dat er niet eens n eisprong was geweest waarde was toen 3,2 ofzo
    Deze maand weer ovutest gebruikt maar ging er van uit dat ik weer geen eisprong had gehad

    Hmmmz ja ben de hele dag al superhappy heb iedereen opgebeld die het wouden horen (btw ook de mensen die het NIET wouden horen:p)
    Ben gewoon helemaal happy:D:D:D:D:D:D:D *doet het dansje nog een keer:p*hahahaaha

    @dier jaaaaaaa zo zat ik dus aan de tel:p
    en me zelf gemaakte liedje dr bij:p hahaha vriendin werd helemaal gek van me zat zelfs tegen dr zoontje (is net 7 maanden) te verkondigen dat ik n eisprong heb gehad lachen wat die deed hij snapt dr natuurlijk niks van maar maakt niet uit:p

    Deze maand ga jij ook gewoon een goede eisprong krijgen klaar punt uit:d

    Telefoniste moest al erg lachen toen ik zei heb niet meer geluisterd na het woord ivf-poli
    en heeft dus alles uitgelegd (ja nu heb ik wel geluisterd hahaha)

    @kirsss ooow het zou toch wat zijn he als het deze ronde raak is
    Dan doe ik de hele dag me dansje en me liedje:p:D
    Maar het is idd een stap verder eindelijk:D

    Ik ga voor jullie beide duimen dat ook jullie een nette hoge progesteronwaarde krijgen
    Moeten van dit topic maar even een vruchtbaar topic maken he
     
  8. Fabace

    Fabace Bekend lid

    18 jan 2011
    675
    0
    16
    dierelier, veel succes met clomid 100. Bij mij was er een mooie eisprong geweest dus nu hopen dat hij ook een mooi resultaat geeft :).

    gooischemama, wat goed nieuws dat je een eisprong hebt, hopelijk krijg je op jou dochter haar verjaardag een leuk cadeau ;).

    jazz, ik had bij de eerste ronde ov testjes gebruikt en deze gaf een week te vroeg al aan dat ik een eisprong had, dus heb ze deze keer niet meer gebruikt.

    hier zitten we op de wachtbank dus meer dan wachten kunnen we niet doen :).
     
  9. jazz

    jazz Niet meer actief

    GM Ladies,

    Nou zo te horen kan ik behoorlijk wat sparen met het niet meer kopen van die ovutesten. Heb nog voor deze ronde liggen en dan hou ik er ook mee op..:p

    Claudia1984..super spannend meid... Ben je een vroege tester of wacht je netjes af?

    Heeft een van jullie trouwens ook tijdens de clomid behandeling een progesteron spuitje gekregen. Want dat hoor je ook wel eens dat ze dan een spuitje geven zodat je zeker weet dat het eitje springt binnen 36 uur:(

    @Gooischemama..mooi he hoe je al zoooo blij kan zijn met een eisprong hihihi...Dat vind ik ook altijd als je de folikel op de echo ziet...:)
     
  10. Fabace

    Fabace Bekend lid

    18 jan 2011
    675
    0
    16
    goedemorgen jazz, normaal test ik altijd veel te vroeg waardoor ik al vele witte testen heb gezien. Denk woensdag 24aug mijn eisprong te hebben gehad. Maar ga proberen te wachten tot vrijdag om te testen als ik dan natuurlijk niet ongesteld ben. En als ik kan ga ik proberen te wachten tot dat mijn banner zegt om te testen want deze gaat uit van mijn langste cyclus en mocht ik mis zitten met mijn eisprong.

    Ik heb deze ronde een pregnyl spuit gehad. Heb deze keer bewust niet gaan google wat dit inhoud want zou mij alleen maar gek maken :).
     
  11. jazz

    jazz Niet meer actief

    @Claudia1984 hahahaha heel goed dat je niet ben gaan googlen hoor want je wordt er inderdaad gek van...:$

    Ik heb een keer te vroeg gestest en toen zei ik no more...Ik wacht gewoon af...Ik heb dan ook geen testen in huis:p..Zelf bescherming hihihihi...Maar blijft moeilijk hoor.
    Ik ga voor je duimen....
     
  12. Gooischemama

    Gooischemama Fanatiek lid

    4 aug 2010
    1.642
    1
    0
    Hilversum
    @claudia ja zou een superkado zijn maar...... ik ga nergens vanuit dan kan het alleen maar meevallen:D
    Ben al superblij dat er een eisprong is opgetreden

    @jazz hahahahaa ja je kan om de kleinste dingen toch nog blij om worden he:p
    Ik krijg zelf geen fm maar miss verandert dat als ik op gesprek ben geweest bij de poli

    Ovutesten zijn idd een beetje zinloos met clomid bij de een geeft die het niet aan en bij de ander wordt die vals positief
    heel vaag eigenlijk
     
  13. Melanie013

    Melanie013 Fanatiek lid

    21 aug 2011
    3.326
    0
    0
    werkzaam in de zorg
    Tilburg
    Goed dat jullie het zeggen van de ovu testen ik zelf wilde ze namelijk wel gaan gebruiken., Maar hey ik ga gewoon er lekker van genieten en klussen wanneer ik wil en dan komt het hopelijk van zelf goed. aan de rest nog heel heel veel succes.
     
  14. Dierelier20

    Dierelier20 Actief lid

    16 okt 2010
    142
    0
    0
    NULL
    NULL
    Idd gewoon goed je best doen Melanie!!
    Ben je al ongesteld?

    Claudia: Bij jou wordt het nu dus ook echt spannend!! Ik duim voor je!

    Ik doe ook geen ovutesten of tempen, ik heb die fm's dus dan is dat ook niet nodig. Vandaag met de 100mg begonnen. Ik sla die gewoon tegelijk achterover en ik proef ze niet eens eigenlijk. Dus geen borrelnootjestoestanden :)
     
  15. jazz

    jazz Niet meer actief

    Ladies,

    Weee heee vandaag mijn laatste clomid...en ik voel me ok..Ja ja opgeblazen buik maar verder...Niks te klagen..oh ja een snauw hier en daar naar vriend maar ach kan hij wel tegen hahahaha..nee hoor dat valt eigenlijk ook allemaal mee...

    Deze week best wel spannend voor sommigen van jullie toch..
    Oh melanie was je al begonnen met Clomid?
     
  16. Melanie013

    Melanie013 Fanatiek lid

    21 aug 2011
    3.326
    0
    0
    werkzaam in de zorg
    Tilburg
    @jazz nee nog steeds niet ongi geworden.. Afgelopen nacht ontzettend misselijk geweest en vanmorgen ook nog dus verwachte dat het wel door zou breken maar nee jammer gng niet.. Afwachten dus nog ff...
     
  17. Gooischemama

    Gooischemama Fanatiek lid

    4 aug 2010
    1.642
    1
    0
    Hilversum
    Hahahahaha dan heb je geluk dat je ze niet proeft:p
    Ben benieuwd of je met de 100 mg een eisprong gaat krijgen meis

    Ja daar moet je vriend maar even tegen kunnen hoor:p
    Beter dat je weinig last hebt van symptonen


    @all
    Ja voel ineens allerlei dingen waarvan ik denk zou het??? en dan een paar minuten later nee geef het weinig hoop

    (.)(.) zijn iets gevoeliger lage buik/rugpijn en af en toe hoofdpijn pff
    en zo misselijk na het eten maar dat kan ook te maken hebben met me maagverkleining dus dat laatste zegt eigenlijk niks

    Maar als je een eisprong heb gehad dan word je toch uit jezelf ongesteld??????????????????????????????????
    Zo ja dan zou het ook een naderende ms kunnen zijn want die zwangerschapssymptonen lijken ook weer heel erg op mssymptonen

    Weet iemand dit???
    Ben mezelf gewoon aan het gek maken:(
     
  18. jazz

    jazz Niet meer actief

    @Gooischemama..oooh wat een onzekerheid he...
    Ja als je een eisprong heb gehad en het is niet bevrucht krijg je inderdaad je regels...;)
    En helaas moet ik ook ja zeggen op de vraag zijn dit dan ms klachten..;)pffff dat is gewoon het frustrerende van het geheel.
    Mijn lichaam heeft mij ook de 1e keer zo voor de gek gehouden dat ik niks meer durf te zeggen, laat staan te denken;)
    Sommigen zeggen ik wist het, mijn gevoel zei dat...ik geloof dat ook wel maar weet niet of dat voor iedereen opgaat.

    En zouden de MS klachten intensiever zijn door clomid? Oooh nou moet ik weer gaan googlen:D Om gek van te worden toch.

    Hoe gaat het vandaag met je?
     
  19. Gooischemama

    Gooischemama Fanatiek lid

    4 aug 2010
    1.642
    1
    0
    Hilversum
    @jazz ja die onzekerheid is om gek van te worden want je voelt van alles of je beeldt van alles in

    Hmmmz heel vies dit miss maar net naar de wc geweest en had echt ONTZETTEND veel slijm wcpapiertje glibberde dr zo door heen hahahaha:p sorry hoor

    Ik zeg er ook niks meer over want de klachten lijken op die van een ms maar kunnen ook bij een zw horen dus eigenlijk valt er niks over te zeggen maar gewoon een testje afwachten

    Krijg je dan ook gewoon je ms als je normaal gesproken niet uit jezelf ongesteld wordt???
     
  20. kirsss

    kirsss Bekend lid

    27 jul 2008
    993
    0
    0
    moeder zijn
    hellevoetsluis
    @gooischemama,

    Ik hoop dat het inderdaad de goede tekenen zijn van een zwangerschap en niet van een ongi!!! ik ga voor je duimen wanneer kan je testen?

    @mel,

    hoe is het?
    ben je al ongi?


    @jazz hoe is het met jou??

    @allen :

    Op naar vrijdag voor me fm ik ben zo zenuwachtig
    en ook bang dat de clomid niet is aangeslagen
    maarja het wachten dat is het ergste maar we weten waarvoor we het
    overhebben!
    ik hoop dat er eitjes zijn die groeien en dat ik eindelijk een eisprong ga krijgen!! Kan ik net als gooischemama een liedje zingen en een dansje doen hahaha

    fijne dag!

    liefs kirs
     

Deel Deze Pagina