Gelukkig niks gebroken TanteTrien, maar wel vervelend van de pijn zeg. HOop dat het snel over gaat. En fysio zal vast ook helpen! Oh wat leuk Marijns, ga je het nog vieren?? Alvast een hele fijne verjaardag. En 31 is toch een hele mooie leeftijd Hier lekker weekend! Drukke periode geweest, vader in het ziekenhuis vanwege een bypass operatie. Gelukkig gaat het weer goed.
Beterschap met je vader troeteloetje! Marijn, gefeliciteerd🎉🎉 Ben indd blij niks gebroken te hebben , hoop indd dat fysio helpt😊 Heb vandaag ook een nieuwe fiets mogen kopen, Wou eigenlijk een normale fiets die is goedkoper was, maar wat zegt mn man.. Die zegt kijk schat vind je deze mooi?(een elektrische) dus ik zeg ja hij is mooi maar de prijs is ook mooi, zegt hij vind je m echt mooi, ik zeg ja maar hij is te duur doe maar een gewoone fiets, wat zegt hij.. Nou je vindt deze mooi en ik wil geen nee horen dus je krijgt gewoon deze elektrische fiets, dus toen heb ik een proef rondje erop gemaakt, nou was als een kind zo blij hihi, dat fietst echt relaxed😋 Dus nu heb ik een e-bike gekregen☺️😀😀😇😍😍
Bedankt voor de felicitaties Heb het vrijdagavond met wat vrienden thuis gevierd en zaterdag met de familie ((schoon)ouders/zussen etc) erg gezellig. Een erg mooie ring gekregen van vriendlief, moet eerlijk zeggen dat ik het ook heel duidelijk gevraagd had haha, vorig jaar had ik hints gegeven voor een sieraad maar niet gekregen. Nu gezegd dat ik een wit gouden ring wilde met steentje ivm verjaardag/geregistreerd partnerschap wat we gaan doen en geboortegoud, vond ik allemaal wel goede redenen gheghe, en hij heeft helemaal geluisterd en ring helemaal alleen uitgezocht! Nu nog even wachten want ik had kleinere maat nodig. Lekker hè zo'n e-bike, ik heb er geen want ik word dan te lui maar heb wel eens op die van mn ouders gereden
Super vet zo'n e-bike TanteTrien, zijn mooie dagen om er lekker mee op stap te gaan nu! Veel rondjes gemaakt. Leuk dat je een fijne verjaardag hebt gehad Marijns. Mannen hebben vaak 'subtiele' hints nodig voor ze het begrijpen Gelukkig heeft hij je goed blij gemaakt!! Maar jullie gaan binnenkort voor geregistreerd partnerschap? Vanwege de baby of wilde jullie het al? Leuk hoor! Hier inmiddels op het wachtbankje. Verwacht er niet zo veel van, door alle drukte van naar het ziekenhuis gaan is er niet veel van gekomen. Heb overigens enorme hoofdpijn. Meestal voor ik ongesteld ga worden...
Vanwege de baby gaan we voor geregistreerd partnerschap. Vriendlief heeft niet zoveel met trouwen, ik wel al sinds ik een klein meisje was (en ben nog steeds gek op kostuumdrama/glamour/etc). Maar wie weet verandert hij ooit nog van gedachten. Ik heb in ieder geval een prachtige ring van hem in the pocket! In ieder geval is alles met geregistreerd partnerschap goed geregeld, we willen ook nog een voogd en toeziend voogd regelen (een zus van mij en zijn zus) zodat mocht er ooit iets met ons gebeuren (wat we niet hopen uiteraard) ook dat stukje goed is geregeld.
Gefeliciteerd met jullie partnerschap! Fijn om alles goed geregeld te hebben voor de kleine. Wij zijn vorigjaar getrouwd. Dit wilde we beide voordat ik ging stoppen met de pil. Mooi zeg een ebike! Lijkt me heerlijk fietsen
Slimme keuze en toch ook wel weer leuk lijkt me geregistreerd partnerschap. Je kiest dan wel echt voor elkaar. Leuk hoor! Hier helaas alweer rood gespot. grrr. Balen! Zwanger worden is in mijn omgeving blijkbaar besmettelijk, behalve voor mij
Ahhhh nee weer troeteloetje..... Niet leuk!! We gaan weer voor je duimen voor de komende maand! Gun het jullie zo!
Jammer☹️ Mja nieuwe ronde nieuwe kansen!! Hier gaat t prima, geen idee of mn ei al is geweest of niet Ben er ook totaal niet mee bezig, we zien het wel of er iets gebeurd☺️
Ja ach, heb me er maar bij neergelegd! Gewoon positief blijven. Hoop dat het raak is TanteTrien, wie weet juist nu omdat je er niet zo mee bezig bent Voel je je wel weer fit na het ongeluk?? Feestdagen komen er weer aan he. Al plannen aan het maken dames?? En hoe gaat het met de babybuikjes???
Owww ik hoop zo dat jullie een mooie positive test onder de boom krijgen Ja wij gaan met de sint lootjes trekken met de schoon familie. En met kerst gaan we bij mijn ouders kadotjes onder de boom doen. Dn de 2e kerstdag even wat eten bij mijn schoonouders. Ik doe dit jaar lekker alles bij een ander. Heb geen zin om mij uit te sloven. Gisteren controle gehad bij de verloskundige. We hebben het hartje gehoord. Zoooo mooi😍 Met me buikje gaat het goed groeid flink. Hoe gaat het met jullie dames??
Hier hoop ik ook op positieve testen onder de boom of op pakjesavond voor jullie. Buik groeit lekker, krijg regelmatig de reactie dat ik al zo'n dikke buik heb. 6 december vieren we Sint en verjaardag schoonmoeder bij schoonouders, met mijn zussen nog niet besproken of we het gezamenlijk doen met de fam, meestal wel. Ik denk eerste kerstdag bij m'n schoonouders, tweede nog niet over gehad en wij vieren altijd derde kerstdag (tussen kerst en oud&nieuw, dit jaar de 27e) met vriendin van mijn moeder en haar 4 kinderen en aanhang, groep groeit gestaag met de kindjes/aanhang die erbij hoort. Ene jaar in Brabant, andere jaar bij mijn ouders in Alkmaar. Iedereen maakt dan iets en dan hebben we meestal heel veel gangen. Dit jaar in Alkmaar, dus voor ons nu lopend te doen. Vorig jaar een keer simpel gedaan en gegourmet, ook altijd lekker. Tweede kerstdag ben ik gewend met vrienden de kroeg in te duiken 's avonds, maar ik denk dat dat dit jaar wat minder verstandig is, aangezien het altijd poepiedruk is. Ik ga wel morgen gezellig de kroeg in met vrienden en vriendlief, maar dan onder voorbehoud dat het een kroeg is waar ik niet wordt fijn geplet, niet zo fijn met een dikke buik haha! Oud&Nieuw afgelopen jaren met mijn vriendengroep gevierd, denk dit jaar ook weer, in ieder geval ergens bij iemand thuis.
Wat een leuke plannen allemaal! Altijd wel drukke maanden maar wel heel gezellig. Geen wijntjes dit jaar voor jullie bolle buikjes Hopelijk krijgen wij inderdaad een positieve test dit jaar van de Sint of onder de kerstboom, heb het ook voor alle andere niet-zwangeren!! Nieuw motto? Zwanger het nieuwe jaar in?? Wij vieren Sinterklaas met m'n schoonouders en het gezin op 4 december. Op 5 december vier ik het op m'n werk. Ik mag het dit jaar organiseren als nieuweling! Ik werk op een woongroep met volwassen mannen met een psychiatrische achtergrond en/of autisme. Leuk om te zien dat ze dan niet geloven, maar stiekem toch een beetje wel haha. Kerst doen wij altijd ene dag bij mijn ouders, en andere dag bij schoonouders. Nog niet besloten welke dag bij wie, maar daar zijn ze altijd heel makkelijk mee. Heb nu al zin in kerst. Alle lichtjes en kaarsen, zo sfeervol!
Ik denk dat dat inderdaad voor jullie een mooi nieuw motto is! Ja het zal wel gek zijn kerst zonder wijntjes😉 Maar het is voor een goed doel
Hier ondertussen in ronde 26 sinds donderdag, dit x een korte cyclus... 27 dagen ipv 31...mja Gaan er weer voor🙃 Hopelijk met straks een mooi kerstcadeautje😍 Krijg sowieso komende maand een heeel mooi cadeautje!! Een neefje😍😍😍
Al vast van harte met je neefje, nog aan het wachten op het bericht dat ie is geboren? Bij ons is de aannemer vandaag gestart met de babykamer. De wand aan de kant van de werkkamer is "af" (moeten nog wel zelf behangen etc). Het zijn dus nu weer 2 kamers zoals vroeger.
Dankjulliewel☺️ Mn neefje mag nog even lekker veilig warm binnen blijven bij zn mama, wordt begin december verwacht😊 Succes marijn met de babykamer maken!! Gaat vast heel mooi worden Hoe gaat t verder met iedereen??