Goed te horen dat er ook platen zijn waar je elk formaat pan op elke zone kunt zetten. Dat was nu echt een frustratiepunt. Inductiebeschermers zal ik ook eens naar kijken. En maakt het nog uit of je 4 of 5 zones kiest? Of is het vooral hoe meer zones, hoe kleiner de pannen zijn die erop kunnen? We gaan vandaag maar eens langs bij wat winkels. Heb nu een tijdelijke losstaande inductieplaat die gewoon via het stopcontact gaat, maar merk dat ik "vermogen" mis. Een eitje koken lukt prima, maar vlees aanbraden, dat trekt hij niet goed (ook niet op max vermogen)
Het is gelukt! Het is een Siemens met 5 (flex-) zones geworden. Nu nog even aan laten sluiten. Ik dacht dat lukt zelf wel, maar dat schijnt toch door een elektricien gedaan te moeten worden (klopt dit of is dit een "verkooppraatje"? Snoer zit erbij in de doos en zo'n speciale stekker hebben we nog van de vorige)
Ik zou het aan laten sluiten door een erkende electricien, mocht er iets zijn kan de garantie afgewezen worden omdat je het zelf aangesloten hebt.