Hey! Gezellig dat je mee komt kletsen! Sorry dames voor mijn afwezigheid afgelopen dagen. Druk,druk,druk met werken en moe zijn... Ik mocht vandaag van mijzelf testen...NOD...en jawel....een dikke vette plus...ik moest het toch even delen Alleen vriendlief weet het verder nog maar en ik ga straks enorm mijn best doen om het voor de collega's geheim te houden, aangezien ik vanavond moet werken. Ik bevat het nog niet helemaal.... *sorry dat ik niet reageer op andere berichten van afgelopen dagen...ben even van de wereld op een roze/blauwe wolk aan het zweven*
Gefeliciteerd Josslyn! Kan me voorstellen dat je op een wolk aan het zweven bent! Ik weet dat ik dit al eens eerder heb gevraagd, maar misschien is het een idee om een lijstje bij te houden wanneer de NOD is en wie er al zwanger zijn? Iets al dit?: NOD Lelie89, 25 jaar, NOD 08-09-2014, 1e ronde, 1e kindje ZWANGER! Naam, leeftijd, uitgerekende datum, hoeveelste kindje en misschien ook in welke ronde het raak was? Jullie kunnen het lijstje kopiëren en je eigen gegevens invullen?
Gefeliciteerd Josslyn!!! Ik vind het nog steeds gek idee dat ik zwanger ben hihi.. Wachten jullie allemaal met naar de dokter/verloskundige te gaan? Of hebben jullie meteen afspraak gemaakt?! Ben benieuwd hoe jullie dat doen. @lelie89 Ja goed idee is wel leuk om bij te houden..
Ik wacht nog even met het bellen naar de vk. Volgens mij mag je hier pas komen als je rond de 9 weken zit.
Zoiets dan? NOD Lelie89, 25 jaar, NOD 08-09-2014, 1e ronde, 1e kindje Sweetnesz, 27 jaar, NOD 05-10-2014, 15e ronde (ronde 4 met Clomid), 1e kindje ZWANGER! Naam, leeftijd, uitgerekende datum, hoeveelste kindje en misschien ook in welke ronde het raak was? Erminea 32jr - 18 mei uitgerekend - eerste kindje (na 1jr en 8 maanden proberen en ziekenhuizen 1ste cryo terugplaatsing raak) Jullie kunnen het lijstje kopiëren en je eigen gegevens invullen?
Gefeliciteerd, erminea! Hopelijk is het echt een geluksgroepje en word ik vandaag niet ongesteld. Dan durf ik morgenochtend een testje te wagen die dan hopelijk positief is!
Dames, Hier minder nieuws! Vandaag werd ik met hevige buikpijn wakker. En toen ik naar de wc ging hevige bloedverlies dus ik ben bang dat het niet zo mocht zijn..
Oh nee ingetjuhh ik hoop echt dat het iets anders is. Ik wil je geruststellen dat een goede vriendin van mij en daar een vriendin van dit ook had en toen bleek het vals alarm en ze is nu bevallen van een gezond kindje. Het hoeft dus niet het ergste te betekenen maar snap dat je ongerust bent. Is het inmiddels wel gestopt het bloeden? @erminea wat super gefeliciteerd en ook geen vaag streepje maar een knaller!! @lelie en hopelijk niet ongesteld geworden? Spannend hé die dagen! Vlinder en Annelie welkom
@erminea: gefeliciteerd! @ingetjuuuh: hoe gaat het nu met je? @sweetnesz: ok dan beantwoord ik nu alsnog je vraag hahaha, achteraf gezien wat ik merkte aan symptomen was vooral dat ik moe ben, zelfs van niks doen en ik heb een betere neus...ik ruik alles! Verschrikkelijk hahaha alles ruiken is ook niet wat ik wil. En ik heb honger, ontzettend veel honger. Da's in mijn geval alleen maar goed. Ik heb soms nog weleens de neiging om 'honger' uit te schakelen als ik druk ben. Maar dat doe ik niet meer. @vlinder en annelie: welkom in het groepje gezellig dat jullie meekletsen
Leuk. Zal vanavond eens even verder lezen! Zal mezelf ook even kort voorstellen: ik ben 24 en 5 maanden geleden bevallen van mijn zoon. Mijn man wou na 3 maanden wel weer een tweede maar ik vond dat echt te vroeg. We hebben het er vandaag nog eens over gehad en vooral over de beren op de weg die ik zag en nu zijn we er wel over uit dat we ervoor gaan! Bij mijn zoon en de miskraam daarvoor was het twee keer in een keer raak.. Zegt natuurlijk niks over nu en het blijft spannend. Denk dat ik deze maand wel kan afschrijven want heb 2 dagen geleden mijn eisprong gehad dus vanaf volgende maand gaan we ermee bezig.