Ongewenste nachtelijke activiteiten...wie weet raad?

Discussie in 'Baby en dreumes' gestart door Elly1979, 2 okt 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Elly1979

    Elly1979 Actief lid

    14 jan 2007
    493
    0
    0
    Account Manager
    Ergens in het mooie Fryslan!
    Hallo!

    Tamara wordt de laatste tijd 's nachts vaak wakker omdat ze helemaal klem in haar ledikantje ligt.
    Al slapende pakt ze met haar handje een van de spijlen van haar ledikantje vast en trekt zich zo op.
    Op een gegeven moment ligt ze niet meer in de lengte van haar ledikantje, maar in de breedte.
    Zo ligt mevrouw helemaal klem en als ze zich dan beweegt, komt ze met haar koppie tegen de spijlen aan en wordt ze wakker.
    Dan is het huilen geblazen, wij naar haar toe...troosten, recht in bed leggen en 2 uren later ligt ze weer klem.
    Uit pure wanhoop (en slaapgebrek... :) ) laten we haar sinds een paar dagen in het campingbedje slapen, wel met haar eigen matrasje overigens.
    Nu slaapt ze lekker als vanouds door en wordt niet meer wakker...
    Tamara blij en wij ook blij... ;)

    Het is natuurlijk niet de bedoeling dat ze vanaf nu altijd in het campingbedje gaat slapen.
    Maar we hopen dat ze zich zo afleert dat ze zich op kan trekken en straks weer lekker in haar ledikantje slaapt...zonder dat ze weer klem komt te liggen.
    Tamara slaapt in een combisleeper overigens...

    Wie herkent mijn verhaal en wat hebben jullie eraan gedaan?

    Liefs Elly.
     
  2. Manuela79

    Manuela79 VIP lid

    7 aug 2006
    10.145
    0
    0
    Hilversum
    Hmm heel vervelend. Ik heb geen ervaring maar ik kan me wel voorstellen dat je dit na een paar nachten niet meer trekt..

    Heeft ze in haar ledikant een slaapzakje aan? Zo niet, dan zou je dat in ieder geval kunnen proberen. Hopelijk voor jullie is het gewoon een fase en is het snel over.

    Succes!
     
  3. Elly1979

    Elly1979 Actief lid

    14 jan 2007
    493
    0
    0
    Account Manager
    Ergens in het mooie Fryslan!
    Hallo Manuela!

    Bedankt voor je reactie!
    Tamara slaapt al in een slaapzakje, dat is die combisleeper.
    Het is een slaapzak en dekbedje in 1, zeg maar...

    Het is idd te hopen dat het een fase is...
    Tamara is echt een heel beweeglijk meisje...als ze wakker is en als ze slaapt... :)

    Liefs Elly.
     
  4. alkievalkie

    alkievalkie Fanatiek lid

    23 jul 2006
    1.705
    0
    36
    groepsleidster
    in zuid-holland
    Misschien van de bedrand kussentjes kopen? Weet niet hoe ze heten eigenlijk. Je kan ze langs de randen van het bed vastmaken. Snap je wat ik bedoel?
     
  5. Jette

    Jette Fanatiek lid

    9 nov 2006
    2.436
    0
    0
    ja alkievalkie, dat is denk ik ook de oplossing, wij hebben ook zo'n ding, maar nog niet in het bedje gedaan, (het is een beetje een oude) mijn moeder had hem ooit gekocht voor haar eerste kleinkind maar daar hadden ze al zo'n ding.
    Het is een soort kussentje die je zo langs de spijlen kan doen, en vast kan zetten aan de buitenkant, lekker zacht stoten ze hun hoofdje ook niet!
    Ik weet trouwens niet of je ze hebt voor het hele bed, die van ons is meer voor de kopkant en een stukje zijkant, maar je zou ze natuurlijk ook langs de kant kunnen doen en dan dus 2 kopen elke kant 1!


    heel veel succes

    Henriette
     
  6. maja82

    maja82 VIP lid

    30 jan 2007
    15.508
    1
    0
    Hmm, ik lees ook even mee want mijn dochter wordt ook 's nachts een paar x wakker omdat ze met haar koppie tegen de spijlen ligt.. Ze trekt zich niet op maar gaat gewoon liggen wurmen tot ze dus scheef komt te liggen.. Gaat eigenlijk al weken zo, nooit bij nagedacht dat er misschien wat aan te doen is :)
     
  7. MamaBianca

    MamaBianca Actief lid

    12 mrt 2008
    478
    0
    0
    Drieborg
    Die randen langs het bedje NIET doen! Die dingen zijn niet voor niks verboden! Levensgevaarlijk.

    Ben bang dat geduld de enige oplossing is.

    Esmee gaat ook haar hele bed door, maar zij slaapt gelukkig wel gewoon door.
     
  8. jet75

    jet75 Fanatiek lid

    14 jul 2006
    1.015
    0
    0
    zelfstandige
    Hier nog zo'n draaitol alleen draait Skye zich gelukkig wel terug als ze vast ligt.
    Ik hoor regelmatig "kloink"en vervolgens een hoop boos gemurmel :D
    Omdat je dochtertje nog zo klein is weet ik eigenlijk geen tips om ervoor te zorgen dat ze niet klem komt te liggen.
    Veilig slapen is belangerijk dus je kan er ook niets in leggen waardoor ze misschien zoiets heeft oke ik kan niet draaien.
    Ik heb niet zo heel erg veel met het CB maar soms hebben ze wat dat betreft wel goede bruikbare tips. Je kan het eens na gaan vragen bij hen.
    Ondanks dat het misschien niet fijn is en je haar liever in de ledikant wil hebben zou ik er voor jullie rust en die voor haar toch nog eventjes in het campingbedje laten slapen .
    Succes en ben erg benieuwd hoe het verder zal verlopen.
     
  9. Lisette28

    Lisette28 Fanatiek lid

    21 feb 2006
    1.439
    1
    0
    Delft
    gewoon een touwtje vastnaaien aan de onderkant van de slaapzak en deze aan de spijltje knopen (je kunt ook veiligheidsspelden gebruiken maar dat lijkt mij een beetje eng).
     
  10. Snoopy1979

    Snoopy1979 VIP lid

    8 okt 2006
    34.229
    7.276
    113
    Vrouw
    Brabant
    Eva doet hetzelfde, wordt ook wakker, maar gaat dan zelf weer goed liggen, tenminste, niet meer met haar hoofd helemaal klem ;). Ik ging vanavond toevallig kijken terwijl ze met haar hoofd tegen de spijlen aan het bonken was en wakker werd :).

    Ik weet niet hoe hard ze huilt als ze klem ligt, maar misschien even laten huilen? Dan bedoel ik dus jengelen he, dat doet Eva ook wel eens. Ze moet dan gewoon weer even haar draai vinden. Ze moet nu ook oud genoeg zijn om zelf goed te gaan liggen, maar of ze het doet is natuurlijk de vraag ;).
     
  11. Elly1979

    Elly1979 Actief lid

    14 jan 2007
    493
    0
    0
    Account Manager
    Ergens in het mooie Fryslan!
    Hallo!

    Nou bedankt voor de reacties en de tips.

    Tamara wordt dus echt wakker als ze klem ligt en zet het op het huilen.
    Laten huilen is dan ook geen optie, want dan wordt ze helemaal overstuur en duurt het nog langer voordat ze weer in slaap valt...been there, done that... :)
    Overdag kan ze zelf weer terugdraaien, maar 's nachts doet ze dat dus niet...eigenwijsje... ;)

    Ik wist wel dat die bedomranders niet mogen, die zijn inderdaad verboden hier en ben ook niet zo'n fan van vast maken, dat raden ze ook af overigens.

    Nou, ja...ze slaapt heerlijk in haar campingbedje en slaapt lekker door 's nachts.
    We houden het dus nog maar even zo.
    Over een tijdje leggen we haar weer in het ledikantje en zien we wel hoe het dan gaat.
    Misschien is ze het dan verleerd... :)

    Nogmaals bedankt voor de reacties!

    Liefs Elly.
     
  12. kissie

    kissie Fanatiek lid

    18 apr 2006
    1.494
    1
    0
    Wij hebben bij Esmee een lange slaapzak aan die we onder de matras leggen. Ook stoppen we haar strak in met een lakentje over de breedte....
     
  13. appelsientje

    appelsientje Fanatiek lid

    5 mei 2007
    1.308
    0
    0
    hier ook een jongetje dat overdwars ligt. Maar die trekt zich er niets van aan. Blijft gewoon liggen en heeft dan s ochtends strepen van de spijlen op zijn hoofd staan.... haha
     
  14. Mistra

    Mistra Actief lid

    22 apr 2008
    165
    0
    16
    Hier hetzelfde als Kissie; werkt perfect!
     
  15. Roze78

    Roze78 Actief lid

    5 jul 2006
    352
    0
    0
    Ik vind je campingbed oplossing wel slim eigenlijk. Zolang het eigen matrasje erin ligt zal dat toch niet zo'n kwaad kunnen? Straks draait ze misschien weer wat minder en kan ze makkelijker goed gaan liggen. Dan weer lekker in haar eigen bedje. Maar zo heeft ze in ieder geval een goede nachtrust.
     
  16. mieka

    mieka Lid

    26 okt 2006
    37
    0
    0
    misschien helpt t om een grote trappelzak aan te doen en dan de onderkant onder het matrasje stoppen. Maar ja ligt er natuurlijk aan hoe bewegelijk je kindje is.
     

Deel Deze Pagina