Dit is pas de 1e ronde na het stoppen met de pil en weet dus mijn cyclus niet. Ik ben op dag 9 begonnen met ovutesten en zit nu op dag 13.. Maar ik blijf alleen een heeeeel licht 2e streepje testen. In de dagen van dag 9 tot 13 is hij dus niks veranderd. Hadden meer mensen dit met Sensitest? Ik zie hem gewoon als negatief hoor, maar vraag me af of er meer mensen dus de hele cyclus wel een 2e streepje krijgen en dus niet omowit? En of die bij jullie dan wel nog donkerder werd tot een knaltest?
Ik ben nu mijn 2e ronde bezig met sensitest. Ik had idd ook of niks of een heel licht streepje en dat vanaf dag 9. En dan ineens op dag 13 een streepje dat ook nog licht was, maar wel goed te zien zonder turen en dan op dag 14 en knalpositieve. Dus houd even vol! Ze komen zomaar ineens. Dt is nu al 2x zo gebeurd bij mij.. Na de positieve test had ik ook nog een paar dagen doorgetest en zie je de streepjes steeds lichter worden. Succes!!
Ik heb deze maand voor het eerst ovu testen gebruikt en had steeds een licht streepje en op dag 15 & 16 was hij donkerder niet zo donker als de controle streep maar echt een verschil met de andere testen. Hou mn temp ook bij en na die dagen ging mn temp omhoog dus dat was mn eisprong..
Op welk tijdstip testen jullie? Want ik test denk ik te vroeg, vaak al rond half 10 's morgens omdat ik in de ochtend amper drink.. Vaak als ik 's middags wil testen dan heb ik alweer 2 bekers drinken gehad dus dan kan t weer niet.
Ik test altijd als ik uit mijn werk kom. Rond een uur op half 6. En als het weekend is dan wanneer het uitkomt. 15u smiddags ong. Maar als je weg moet kan het ook wat eerder of later hoor. En dat je iets drinkt maakt niet uit. Zorg alleen dat het geen liter is en dat je het laatste uur even niks gedronken hebt. Lfs
Ik test altijd als ik uit het werk kom.. ook zo rond 17.30 uur met sterke urine... Deze maand heb ik alleen op dag 15 een superknaltest gehad en de rest was omo-wit... Gewoon even geduld hebben en doortesten dus.
Thnx dames! We gaan gewoon door met om de dag klussen en heb voor de zekerheid effe nieuwe ovutestjes besteld voor als t een lange cyclus word.
verstandig! Maar succes met testen.. en met snel een positest in handen, want des te sneller kan je voor het echie klussen
Hallo dames, Persoonlijk ben ik niet zo te spreken over de testen van sensitest. Heb ze een paar keer gebruikt maar kan er geen eisprong mee vinden, hij wordt niet knalpaars zeg maar. Idd zoals jij omschrijft de gehele cyclus wat paars. ik heb dit wel met de testen van testpoint (Etos). Deze zijn iets duurder, maar werken volgens mij wel beter.