Wat een sterke powervrouwen hier! Wat zitten we in een rotperiode samen Behalve Mompelientje natuurlijk geniet je er lekker van? En weet je al of het 1 of 2 wondertjes zijn? Hier gaat het wel. Vandaag weegmoment gehad! En ondanks t smokkelen 1,3 kilo eraf Ik had willen stoppen maar het was een drijfveer om verder te gaan!!!! Vanaf nu mag ik ook een reep per dag. Dus 2 shakes en een reep! Ik ga ervoor. Zelfs de centimeters en het vetpercentage zijn minder!! Marlies en Poppetje: XXXXXXXXXXXXXXXX Knuffel!!!! En verder hoop ik t stiekem nog ff.....
Danoontje, wat super dat je toch vol hebt gehouden joh. Nu lekker genieten van die reep en die motivatie vasthouden. Ik ben nu in totaal 3 kilo kwijt. Maar.... Ik wilde het nog niet vertellen gezien de situatie van Poppetje en Marliesje maar, en nee ik ben niet zwanger, ik heb een nieuwe functie in het bedrijf waar ik werk. Ik word de big boss van een nieuw op te zetten afdeling. Super uitdaging want het is van groot belang dat het goed zal gaan lopen. Ik ben er gister voor gevraagd. En dat terwijl ze mijn ICSI situatie kennen. 1-8 gaat het in maar ik wil niet spuiten en een afdeling opzetten en runnen dus ik ga toch starten zodra ik nu ongesteld word dan ben ik klaar met prikken punctie enz. enz. als het 1-8 is. Ik ga zo bellen of ik mag doorshaken tijdens de stimulatie fase en dan maar afwachten wanneer het komt.
@Jordan - wat gaaf! Gefeliciteerd! Dat klinkt echt als een superjob!! @Danoontje - wat goed dat je toch doorgaat, en dus al een mooie score nu! @poppetje - vandaag even een offday las is, doe maar lekker, logisch dat je even de tijd neemt om dit te verwerken. @hier - ben weer begonnen met roken; régent het de hele dag. Sta ik in de stromende regen buiten met mn peukje! Ook ongesteld nu trouwens.
Gefeliciteerd met je nieuwe baan!!! Danoontje, goed zo, eraf is eraf.. Hier, bloedtest was negatief dus definitief duimen dat in augustus de cryo goed ontdooit!!!
Marliesje, net al een vaginale douche gedaan, laat die menstruatie nu maar komen.. En ja die offday heb ik, maar dacht dit al, de laatste dagen zo'n gevoel.. Maar je hoopt anders.. Nu maar starten met sporten en hopen dat er weer wat af is voor de cryo.
haha, we kunnen wel overstappen naar een afval forum met zn allen Ik hoop dat het er soepeltjes afgaat. Wat ga je doen?
Oi, klinkt pittig.. Ik haat sportscholen, maar dat is meer omdat ik het zo'n gedoe vind. Je moet er heen, en dan daarna douchen en omkleden. Vroeger zwom ik veel maar nu ik buiten de stad woon heb ik daar ook geen zin in. Fijne van hardlopen is dat je dat direct vanuit huis kan doen. Eerst vond ik dat ook verschrikkelijk, maar ik begin het te waarderen. Dus misschien ga je het ooit nog eens leuk vinden
Heb hardgelopen.. Maar kan ff geen motivatie vinden om alleen te lopen.. Erg hè en groepslessen zijn nog te doen.. Ga sowieso voor de zumba. Pas op gehaald dus weg excuus niet meer te gaan!
Menstruatie is langzaam begonnen!!!! Nog nooit zo blij geweest met deze ellende, deze cyclus hoop ik hetzelfde als normaal, dan denk ik de tweede week van augustus dat ik, als het goed ontdooit, een cryo terug te krijgen. Één van jullie daar ooit zwanger van geweest?
Zo wat heb een een baaldag, nja kan t hier ook wel anders zeggen: KUTdag! Ik ben ff helemaal mezelf en alles kwijt.... Ik trek t Cambridge dieet gewoon niet!!!!!! Nu mag ik er een reep bij, issie gewoon niet te vreten!! Voel me net een dikke vette kraai die aan een vetbol zit te smikkelen....... Wat moet ik in godsnaam doen? Met vriendlief durf ik niet te praten want die vind alles wat ik zeg 'goed' dus ik gooi het er hier ff lekker uit. Ik wil onze grootste wens niet laten schieten echt niet, maar moet het ten koste van alles????? Heb ook zo'n zin om alles gewoon af te sluiten, maar jullie weten ook dat dat geen optie is..... Wat een gemindfuck in deze situatie..... Ik mocht van de kliniek wel door met de behandeling, maar werd er op gewezen dat wat afvallen toch echt beter is, terwijl een Belgse vriendin net als ik meteen 1e poging zwanger is!!!! En ik wil echt wel graag afvallen, maar ik weet echt niet hoe!! Ik vind dit zoooooooooo moeilijk!!!! @ Poppetje meid ik snap jou gevoel... Je weet waar je aan toe bent. In ieder geval sterkte samen xxx @Marlies wat lijk jij toch een powervrouw!!!!!! Toch nog een lekkere dikke knuffel Hebben jullie het al over een donor gehad? @Jordan hier een beetje extra motivatie van mijn kant!!! En laat het gewoon lekker uit de klauw escaleren op die sportschool
Vriendlief past zich als het ware aan aan mij misschien dat jullie me nu beter begrijpen. Als ik zeg we gaan links doen we dat, en andersom... Hij zou nooit zijn gevoel tonen....
@danoontje - ow wat een ellende, ik snap het helemaal... Mag ik je aanraden eens het boek van Atkins te lezen? Of als je dat niet trekt South Beach. Die boeken hebben ze in iedere bibliotheek wel. Daarmee val je ook echt goed af, en het is veel makkelijker vol te houden! Al die shakes lijkt me ook zo moeilijk, dan heb je niets meer op een dag aan eten om naar uit te kijken... Maarja, het heeft mij ook niet geholpen, het afvallen. Dus of het echt zoveel zegt. Hoeveel vrouwen worden er wel niet zwanger terwijl ze te zwaar zijn? En hoeveel vrouwen die niet zwanger worden zijn slank? Ik weet niet of het wel zo belangerijk is... @poppetje - hier is het niet langzaam begonnen, maar echt, komt er met liters uit :x Ik heb nooit cryo geluk gehad, maar er zijn er genoeg die van een cryo zwanger zijn geworden hoor!!
Mijn god, liters?? Hier komt het nu wel maar met meer buikpijn dan anders..Pffff maar blij, beter dan weken te moeten wachten. Baal van die maand rust nu maar ja kan er weinig aan veranderen..de kans op een cryo ontdooiing is in Gent 93%, sinds ze dag 5 pas invriezen. Zijn al blasto's dus hoop dat deze wel wil nestelen... Danoontje, lijnen is drama.. Wil ook weer starten hoor. Mezelf wel al opgegeven van de week voor zumba en bbb dus het begin is er jordan, leuk feestje gehad zag ik
Haha overdrijven mag hier Ik ben over gegaan op WeightWatchers... Mag nu 40 punten per dag en wil langzaam aan ook gaan lopen/hardlopen elke dag. Ben geen sportschool loper, heb er wel een abo van 40 euro per maand, maar heb er gewoon een bloed hekel aan. Miscchien als ik straks wat gewicht kwijt ben, dat ik er dan heen ga geen idee, denk dat ik er altijd een hekel aan blijf houden.
Wat een sportieve types zijn wij allemaal Ik haat het ook hoor Danoontje.. maar ik moet toegeven als ik bij de groepsles ben, ik het wel ok vind. Maar ik HAAT fitness en die opgepompte gasten en modepopjes die mooi aan het wezen zijn.. En idd overdrijven mag Marliesje.. mijn buikpijn is wederom goed aanwezig en verlies idd meer bloed dan normaal.. Maar toch blij, laat voor mij de komende cyclus maar voorbij vliegen.. Benieuwd wat de prof zegt 5 juli. Of hij de cryo in eigen cyclus wil of niet.