oeps een beetje erg lang hier niet meer geweest. zal hier ook ff een foto neer zetten van mijn kindjes gisteren heerlijk wezen zwemmen in d.rachten, maar het was daar toch wel een beetje koud, brr.
@froukje Wat een leuke kindjes.. Helaas nog geen reactie gehad op mijn pb van tijella, dus ook nog steeds niet te vinden bij de facebook club Morgen is de grote dag de kleine man is dan officieus jarig.. Geloof dat hij merkt dat er wat gaat gebeuren.. Hij was zo druk vandaag haha.. Ik zal nog even wat slingers ophangen Tot later!
Alvast gefeliciteerd! PB miffy anders inderdaad maar even ik heb geen idee hoe dat werkt om iemand toe te voegen anders zou ik zeggen pb mij maar Maar erg gezellig als er nog meer bij komen op FB.
Hey allemaal! Wat leuk een "clubje" bij mij uit de buurt? Kan/mag ik me bij jullie voegen? Mijn naam is Senna (op dit forum, is niet mn echte naam ivm onherkenbaar willen zijn voor bekende) Ik ben 31 jaar en kom uit H.veen. Ik woon samen met mijn man en we zijn in verwachting van ons eerste kindje. Groetjes
Welkom en gefeliciteerd met jullie zwangerschap, het is hier momenteel wel wat rustiger omdat er ook op facebook een groep is aangemaakt. Maar aangezien je onherkenbaar wil blijven denk ik niet dat je daarbij wil of wel? Ik kom zelf ook uit Heerenveen en ben 32 jaar. Klets gezellig mee hier zou ik zo zeggen.
Stuur miffy maar even een pb met je facebook naam er in. Ik heb zelf namelijk geen idee hoe het werkt. Het is wel een besloten groep.
Ja denk het ook inderdaad. Maar dat gaat ook wat sneller en makkelijker. Maar voor degene die niet op Facebook zitten hoe is het met iedereen? En kom gauw bij de club