Mijn man en ik komen er niet uit, we vinden beiden bepaalde jongensnamen mooi maar het is moeilijk om samen tot `1 naam te komen. Daarom heb ik een poll gemaakt van de 3 namen die we allebei wel mooi vinden en graag lees ik jullie mening hierover.
het eerste waaraan ik moet denken bij deze namen is Beverly Hills 90210. Ik vind ze geen van drieen mooi, maar ik denk dat ik Jason nog het beste van de drie vind.
Het zijn niet mijn namen. Jayden vind ik het leukst, maar komt er vaak voor. Jason is een goede 2e. Brandon vind ik leuk, maar ben erg bang voor een beroerde Nederlandse uitspraak en zou het om die reden niet doen.
Jayden, erg leuk! Maar definitief van ons lijstje geschrapt vanwege de populairiteit. Jason en Brandon allebei niet mijn smaak... Te... Amerikaans