Wilde graag een tekstje laten maken voor op de babykamer. Had er wel eens over gelezen,maar kan het niet meer vinden. het enige waar ik het tegen kom is van cutitout. Iemand nog een link? En wat is nou eigenlijk een leuk gedichtje? Het kamertje wordt aqua wit met zilver, dus wilde een zilveren tekst! Het gedichtje van twinkle little star trekt mij niet zo.. Iemand een leuke korte tekst? Bedankt alvast!
vandaag houd ik meer van je dan gisteren, maar minder dan ik morgen zal doen.... dit vind ik persoonlijk een hele mooie tekst... deze tekst hadden wij op onze trouwkaart staan, maar vind het ook goed passen bij een nieuw wondertje!
Ja mooi ... van het geboortekaartje vind ik helemaal een goed idee, maar we weten nog niet wat het wordt en we hebben 2 verschillende gedichtjes... Maar das zeker het overwegen waard! Bedankt Verder niemand die kan helpen?
Ik vind de tekst You're the miracle i was waiting for. Of Jij bent mijn droom die is uitgekomen heel mooi.
ik zoek ook al heeeeeeeel lang die link waar je van die stikkers kunt bestellen (d8 ik...) met een tekst die je op de muur kunt plakken. ik vind het zo'n GAAF idee! veraenroy--> wat ben jij mooi zwanger zeg!
@sillaah: Dank je wel. @kimkivits: ik heb de stickers besteld bij http://www.cutitout.nl/ (was het voordeligste) Over mijn buik, hij ziet er mooi uit met kleding aan, maar ik heb heel veel straie aan de onderkant van mijn buik. Gelukkig nog niet over mijn hele buik, maar ik had een littekentje van 1 cm die is nu al gegroeid tot ongeveer een centimeter of 10 lang en 1 breed. Groetjes Vera
weet iemand ook hoelang het duurt voor je reactie krijgt?Heb nl woensdag een mailtje weggedaan ....en nog niks gehoord...ben een beetje erg ongeduldig En ze sluiten straks 2 weken geloof ik....
Wij hebben hem besteld bij www.alegre.nl Super netjes en binnen drie dagen geleverd. In mijn album staat een voorbeeld en op hun site trouwens ook. (volgens mij die van vera en roy ook) Groetjes Ilona's