Hee, wat goed om te lezen zeg! Een mooie score ook! Gelukkig gaat het nu veel beter op school en kunnen jullie je nu richten op die laatste (leuke) maanden op school!
Ja fijn hè! Al moet ik zeggen dat ik zo'n score nooit verwacht had... Ik ben echt blij dat het zo goed afgelopen is allemaal!
Wow super goed gedaan!! Iets om trots op te zijn. Hier ook super tevreden. Waar zijn entreetoets HAVO/VWO was en voorlopig advies VWO vanuit school was. Heeft hij 545 gescoord en gaat hij naar de VWO+ klas. Van mij hoeft dat niet maar zelf wilde hij dit graag en wilde hij niet naar de HAVO/VWO brugklas. De IB'er en juf gaven aan dat dit ook echt iets voor hem is omdat hij altijd opzoek is naar extra uitdaging. Ook wij zijn dus mega trots!!
Wat goed om te lezen! Kan me voorstellen dat je trots bent. Ik hoop dat de laatste periode op de basisschool goed/leuk afgesloten kan worden en dat hij met veel plezier op zijn nieuwe school begint.
Ja inderdaad! Ik vond het ook wel wat hebben hoor, de officiele inschrijving. Hij is zolang mijn kleine jongentje geweest, maar nu moet ik toch gaan bekennen dat hij echt een grote knul wordt pff. Hij is toch al zo aan het veranderen, uiterlijk en innerlijk. Vandaag weer op de school geweest, waar Dave naar toe gaat. Alleen nu voor de profielkeuze van mijn dochter.