Cervix 3,3 cm op 23,5 week ; iemand ervaring ?

Discussie in 'Onderzoeken en echo's' gestart door Dansprinsesje, 21 nov 2018.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Dansprinsesje

    Dansprinsesje Fanatiek lid

    15 mrt 2014
    2.913
    3.417
    113
    omdat ik veel harde buiken heb , ben ik toch even langs het verloskwartier gepasseerd.
    Ze hebben daar een aantal onderzoeken gedaan. Kweken afgenomen , echo en ook men cervix gemeten, die is “maar” 3,3 (moet minstens 3 zijn).
    Iemand hier ervaring mee? Vroeggeboorte?
    Ik moet zowiezo een week goed rusten en volgende week woensdag heb ik terug controle.
    Ik hoop dat men vent toch nog minstens 10 weken blijft zitte
     
  2. xxmamaxx2016

    xxmamaxx2016 Niet meer actief

    Hier was die met 19 weken 3,5 .. met 25 2,7 .. daarna bleef het door rust even goed stabiel. Met 33 weken 0, nog wat toen hebben ze me opgenomen. Uiteindelijk kwam hij met 36 weken.
     
    Dansprinsesje vindt dit leuk.
  3. poppetje77

    poppetje77 Fanatiek lid

    11 jul 2012
    3.880
    330
    83
    Vrouw
    ambtenaar
    regio rotterdam
    Bij mij is ivm vroeggeboorte een pessarium geplaatst en krijg proluton.

    Mijn cervix is deze zwangerschap 3.2 geweest op zijn kortst en een paar dagen erna (idd rust) was het weer 4.7. De lengte verschilt per meting en kan nu dit zijn en 2 minuten later weer langer. Blijf je harde buiken houden zouden ze kunnen kijken voor progestron (proluton injecties op eigen kosten die duur zijn of utrogestan, die breng je in). Die moeten zorgen dat je minder harde buiken hebt.

    Maar ook mijn zh maakt zich met jouw lengte niet druk. Doe jij het wel, vraag of ze bv op korte termijn weer meten.. is het ineens wel korter, kunnen ze er direct op handelen dmv bedrust ed.

    In Ier geval succes en hoop dat je man nog veel langer blijft zitten. Minimaal 13 weken nog ofzo.
     
  4. bozoe

    bozoe VIP lid

    9 jul 2014
    5.482
    5.842
    113
    Bij mijn oudste dochter had ik ook vrij veel harde buiken. Ze hebben toen ook een paar keer metingen gedaan en zat ook steeds op 3,2 centimeter en soms was hij ineens weer langer. Had ook 1 centimeter ontsluiting. Ik heb zelf veel rust gehouden en niet zwaar getild etc. Het ziekenhuis maakte zich overigens niet druk.
     
  5. Kinderwens87

    Kinderwens87 Fanatiek lid

    31 aug 2012
    4.175
    1.602
    113
    Vrouw
    Ik heb bij 22 weken extra onderzoeken gehad ivm bloedverlies, was toen 3,4, arts vond dat netjes dus daar ga ik vanuit
     

Deel Deze Pagina