De titel zegt het al! Waar laten jullie de post? Bij ons wordt het meestal op tafel gepleurd & daar stapelt het zich op. Wel geopend uiteraard.. daarna belandt het ergens in een laadje. Hoe doen jullie dat? Hebben jullie een post rekje ofzo? Ik wil de tafel nu eens netjes geordend houden.
Het beland eerst op de tafel en in de avond handel ik het af En daarna gaat het in de administratie (map) of op het prikbord als het ziekenhuisafspraken zijn of ik gooi het weg als ik het niet hoef te bewaren. Leer het jezelf aan, het scheelt zoveel gedoe.
Ik maak het direct open en handel het meestal direct af. Of even op een hoekje van het aanrecht. Daarna naar boven voor het archief. Als ik echt dingen moet bewaren voor school oid dat info bevat voor een week erop, dan gaat dat in een keukenla (speciaal bakje zit daarin). Is het voorbij, dan gaat het bij het papier. Hier liever jiets op tafel en zeker geen post.
Zo’n hip trapje en daar wat RM post map hangers aan hangen en klaar! Tenminste dat vind ik er leuk uitzien Ik ben nogal neurotisch, ik maak het open en orden het meteen XD Er slingert nooit wat hier.
Ik handel het gelijk af. Post voor mn man zn zaak; in zn postvak boven Facturen; of ik betaal ze gelijk en berg ze op in de orderkast tenzij het zakelijk is, dan gaat het in het postvak "inkomende facturen" Kaartjes belanden in de boekenkast. Post van de huurdersvereniging berg ik op in mn map van de vereniging. Straks met post van school van onze zoon, ik zal dat lezen, op schrijven wat er gebeuren moet op de kalender en dan gooi ik de post weg. Ik blijf nergens mee slingeren.
Op de tafel of naast de computer of in het bakje waar het officieel hoort of naast het bakje voor de sleutels of onderin de kinderwagen.. Of ergens anders.
Hier belandt het helaas ook op tafel op een grote stapel. Dat wil ik in ons nieuwe huis niet meer, dus ik lees even mee voor ideeen.
Wauw...dit probeert ik echt al jaren maar t eindigt tot nu toe telkens in een la en eens per half jaar is die la zo vol dat ik hm nog amper open krijg en dan komt het in een map.
Ik heb een aparte multomap en daar beland alles in wat belangrijk is. De rest gooi ik weg. Zo heb ik ook alles bij de hand als het weer tijd is voor de belasting...
Als mijn kast niet meer te zien is ruim ik t op....Ik wou dat ik niet zo was maar helaas verlies ik die strijd altijd van mezelf
Hier op tafel, daarna gaat het in een van de mappen of in de kast(voorheen aan de koelkast, maar nu hebben we inbouw). We willen wel weer een magneet/whiteboard ergens om dingen op te hangen, maar we weten nog niet hoe en wat en waar.
Ik heb een nee nee sticker dus krijg alleen relevante post en dat is vrij weinig want bijna alles wil ik via de mail als het even kan. Ik pak het dus, lees het, handel het af en archiveer het in de juiste ordner in de kast op zolder. Vroeger had ik van die bakjes vd Ikea op de kast staan met archiveren afhandelen etc.
Wij hebben ieder een map met elk tabbladen woning, belasting etc. Na het openen van de post gaat wat bewaard moet worden in mappen en de rest gaat in de papierversnipperaar.
Ik maak het meteen open en gooi de enveloppen weg, dan gaat het in een bakje in de kast. 1x per week doe ik de prive administratie dan betaal ik de rekeningen en berg ik op wat opgeborgen kan worden. Post voor afspraken enz die nog even niet weggeooid kan worden gaan in het sleutelkastje in de gang (daat zit een vakje achter een deurtje voor post).
Ja naar mijn idee heb ik ook niet perse dingen die bewaard moeten worden.. dus misschien gewoon eerder weggooien etc! Valt me wel op dat niemand zo’n post rekje of iets aan de muur heeft..
Klinkt goed! Wij zijn daar dus verschrikkelijk in. Al die dingen van de woning etc die belanden dus ook gewoon in het laadje.. belastingdienst ook.. zo onoverzichtelijk! Heb ik iets nodig, moet ik dat hele laadje weer uitpluizen