Bloemie: ik heb het geprobeerd zonder appelazijn, maar toen werd mijn haar erg droog. Ik probeer de appelazijn nu vooral in de punten en niet te veel op mijn hoofdhuid te doen. Dat lijkt wel wat te werken. Misschien een idee?
Ik vind het helemaal niet ingewikkelder om mijn haren met baking soda te wassen. Ik doe het gewoon in een oude shampoo fles. Geen gedoe dus. Idem dito de azijn.
Mijn No Poo dagboek: Dag 1. Voor het laatst mijn haar co gewassen(conditioner only) Dag 2. Haar gespoeld alleen met lauw water Dag 3. Vandaag gespoeld met kamille thee,sterk gezet en laten afkoelen en nagespoeld met lauw water Dag 4. Alleen gespoeld met lauw water Dag 5. mijn haar gewassen met 3 ei gelen en 1 ei na gespoeld met appel azijn Dag 6. niks Dag 7. niks Dag 8. gewassen met zuiveringszout en nagespoeld met appelazijn Dag 9. niks Dag 10. gespoeld met rooibos thee en lauwwater
Gisteren mijn haar eerst gewassen met een papje van bakingsoda. Daarna nagespoeld met appelazijn. Daarna laten drogen en laatste eindje met de fohn drooggeblazen. Het zat heel goed daarna!!! Vanmorgen niet nat gemaakt, maar omdat het een bobje is, iets onder kaaklijn, moet het eigenlijk mooi stijl vallen. Dit lukt helaas niet met alleen doorkammen, dus nu maar weer opgestoken. Maar het ziet er nog mooi uit!
Hoeveel van wat stop je in je oude shampoofles dan? Maak je dan voor 1 keer? Giet je dat in 1x over je hoofd? Ik ben bang dat ik dan stukken mis en mn haar alsnog half vet is. Ik sta nu dus een beetje moeilijk te doen met steeds een beetje op mn hand en dat op mn hoofd doen of iedere keer een eetlepel over mn hoofd, je begrijpt dat dit veel tijd kost!
ik denk dat ik verlopig mijn haar was met alleen thee(rooibos, groene of kamille) en mijn lengtes na spoel met appel azijn het zit zo mooi nu !! vorige keer ook toen ik mijn haar waste met kamille thee, verbaast me echt, thee doet wonderen! google maar eens
Thee, dat ga ik ook eens proberen! Hier vandaag voor het eerst eigeel geprobeerd... vond het eerlijk gezegd geen succes. Onze douchekraan heeft hier alleen ijskoud (dit is Canada, dus echt IJSkoud, en de douchekop zit vast, dus had niet zo'n zin om daaronder te gaan staan) of warm... dus moest het uitspoelen in de wasbak met koud (dus niet IJSkoud) water, maar dat was niet echt handig, want de kraan is heel laag, dus moest met een beker. Alles was zeiknat. Daarna gedouchet en gespoeld met appelazijn. Maar nu is mijn haar erg droog, en mijn gezicht echt enorm trekkerig. Denk dat ik het volgende keer dus gewoon weer bij baking soda hou (of thee ga proberen).
Thee, dat klinkt lekker makkelijk! Ga ik me ook eens in verdiepen. Wat was jouw 'probleem' ook alweer? Te droog of te vet?
wat doen jullie bij te droog haar? ik was het met appelazijn (spoelen) ging heel lang goed maar laatste dagen is het heel droog
Dagboekje maar weer bijgewerkt: Dag 1 Heel weinig shampoo; nog vettig Dag 2 Dag 3 Water/heel klein beetje shampoo. Op mijn achterhoofd nog vettig. Dag 4 Dag 5 Dag 6 Dag 7 Water/heel klein beetje shampoo. Op mijn achterhoofd erg vet. Dag 8 Nog een keer, juist achteraan gewassen. Dag 9 Dag 10 Water/azijn. Niet erg schoon geworden. Dag 11 Behoorlijk vet, haar in staartje. Dag 12 Water/dubbel azijn. Super vet all over. Dag 13 2 eidooiers/azijn. Schoon, zelfs droog. Dag 14 's avonds alweer licht vettig bij pony. Dag 15 Water, vettig. Dag 16 Water/dubbel azijn: mooi schoon! (18 nov)
Ook maar eens mijn dagboek: Dag 1: Gewassen met baking soda en appelazijn. Heel veel krullen de dag erna! Dag 4: Haar weer vettig, gewassen met b.s. en a.a. Mooi schoon, maar mijn haar is wel statischer dan normaal. Dag 8: Zie dag 4 Dag 15: Drukke week gehad, dus nu alleen uitgespoeld met water. Erg vet haar als resultaat! Dag 16: B.s. en a.a. Dag 23: Zie dag 15 Dag 24: Zie dag 16 Dag 27: Uitgespoeld met water Dag 30: Uitgespoeld met water Dag 33: Weer gewassen met b.s. en a.a. Niet omdat het zo vet is, maar omdat 9 dagen niet wassen zo fout voelt Je ziet het niet echt aan mijn haar Dag 36: Uitgespoeld met water Volgens mij kloppen de dagen niet helemaal, maar jullie snappen het idee wel
pfff ik zal dan wel iets fout doen denk ik, eind oktober begonnen en nu is mijn haar nog steeds na een dag of 2 a 3 vet. Afgelopen vrijdag avond mijn haar met een mengelmoesje gewassen van advocado, bier, appelazijn eigeel en wat citroensap. Zal vast te veel van het goede zijn geweest hahaha. Hoop dat het snel beter word, resultaat zie is toch altijd wel fijn
OMG vanmorgen mijn haar alleen gewassen met BackingSoda, mijn haar is super droog, zwaar ontvet....Was echt bang dat het elk moment zou kunnen afbreken allemaal Nu morgen maar even helemaal niets mee doen, ja kammen. Maar had het vrijdag gewssen met backing soda en appelazijn, maar het was vanmorgen echt alweer heel erg nodig om het te 'wassen'. Ben benieuwd wanneer dat minder snel zal gaan?!
oei klinkt niet goed.. wat minder baking soda gebruiken op wat meer water mischien? Dan word het iets minder ontvet.. daar was ik ook zo bang voor dat mij dat zou gebeuren, maar heb dat juist niet meer nu ik het niet meer met shampoo was...
Ik gebruik arganolie en rozenwater om het minder droog te maken, werkt erg goed! Wel prijzig, beide bij Tuinen gekocht, Rozenwater kost rond de 7 en arganolie rond de 16 ofzo
Volgende keer ook uitspoelen met appelazijn! Van baking soda gaan de haarschubben omhoog staan, de azijn legt ze weer plat.