Noah* is geboren...

Discussie in 'Vlindertjes van 17 - 24 weken' gestart door Elke1984, 4 nov 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Always Mamma

    Always Mamma Actief lid

    26 jan 2011
    123
    0
    0
    Zevenbergen
    Lieve Elke,

    Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon.
    Helaas moet ik je ook condoleren..
    Veel sterkte de komende tijd.

    Liefs ALways mamma
     
  2. vonnie73

    vonnie73 Fanatiek lid

    22 aug 2008
    1.898
    0
    36
    in un schwon huiske
    Heel veel sterkte....
     
  3. Jonneke83

    Jonneke83 Fanatiek lid

    2 okt 2011
    1.564
    0
    0
    Je hebt het laatste gedaan wat je echt voor jullie mannetje kan doen. Voor nu is hij altijd bij jullie, alleen dan op een andere manier. En het is inderdaad raar zoiets mooi te noemen, maar de herinneringen nemen ze jullie niet af. En fijn dat je het dus als mooi ervaren hebt.
    Sterkte met het verder verwerken.
     
  4. mamaz

    mamaz Lid

    6 mrt 2011
    49
    0
    0
    NULL
    NULL
    Heel veel sterkte met dit verlies..en wat hebben jullie hem een mooie naam gegeven...
     
  5. adi

    adi Niet meer actief

    Oh, Elke ik lees het nu pas..

    Enorm veel sterkte met dit verschrikkelijke verlies.. En gecondoleerd met jullie tweede zoon en kleine broer..
     
  6. Maia

    Maia Niet meer actief

    Gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoontje maar tegelijkertijd ook gecondoleerd met jullie enorm grote verlies! Heel veel sterkte gewenst.
     
  7. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Elke; heel veel sterkte voor jullie met dit onmenselijk grote verlies...
     
  8. Omelet

    Omelet VIP lid

    14 nov 2008
    14.874
    2
    0
    Elke gefeliciteerd met de geboorte van jullie Noah*, en heel veel sterkte bij het verwerken van het verlies van hem.
     
  9. Berte

    Berte VIP lid

    24 feb 2011
    7.027
    3.840
    113
    Vrouw
    Thuis
    Ik zag je voorbij komen in een topic over die arme tweeling en ik wilde je sterkte wensen met het verlies van Noah*. Maar ook gefeliciteerd, je bent toch voor de tweede keer moeder geworden.

    Ik wil je ook de kracht toewensen om alle domme opmerkingen te dragen, want die krijg je veel te veel, weet ik helaas uit ervaring. Mensen hebben niet door hoe kwetsend ze zijn en helaas willen ze het vaak ook niet weten ook.
     
  10. Enibas

    Enibas Bekend lid

    8 nov 2011
    667
    0
    0
    Gefeliciteerd met Noah*. Maar tegelijkertijd ook gecondoleerd. Oneerlijk om zo snel afscheid te moeten nemen. Veel sterkte met de verwerking van dit verlies.
     
  11. Jonneke83

    Jonneke83 Fanatiek lid

    2 okt 2011
    1.564
    0
    0
    Hoe is het nu met je Elke? Trek je het allemaal een beetje??
    Liefs Jonneke
     
  12. Elke1984

    Elke1984 Niet meer actief

    De ene dag al een beetje beter als de andere...

    Ik ben nog met ziekteverlof, ik slaap erg slecht en dat heeft natuurlijk zijn weerslag in zijn totaliteit. Ik denk dat ik nu een maagontsteking heb, ik heb veel buikpijn en heb dit weekend veel moeten overgeven etc... Ik ben ook heel snel geïrriteerd, heel vervelend! Ik ben op dit moment echt niet de mama en vrouw die ik was/wil zijn en daar voel ik me ook schuldig om..
     
  13. zogelukkig

    zogelukkig Niet meer actief

    Nou meisje, dat moet je niet vinden van jezelf!

    Ik vind het begrijpelijk dat je je zo voelt, ik hoop en denk je/jullie omgeving ook. Kan je er goed over praten met je man/ouders/goede vriendin?

    Doe rustig aan hoor!;)
     
  14. Jonneke83

    Jonneke83 Fanatiek lid

    2 okt 2011
    1.564
    0
    0
    Meid, het is ook nog maar zo kort geleden. Logisch dat je nog niet de vrouw bent die je was en wilt zijn. Dat heeft tijd nodig. Gun je jezelf die tijd ook. En voel je daar niet schuldig om. Het is niet niks wat je mee hebt gemaakt. Ik heb makkelijk praten hoor, maar over mezelf denk ik hetzelfde als jij het omschrijft :) Wat je omschrijft herken ik helemaal. Ik ben ook nog helemaal niet mezelf. Normaal altijd geduldig en nu snel geiiriteerd. Zo vervelend. Dat ben ik niet! Kan ook ineens beginnen te huilen als mijn vriend een keertje wat bozer is. Ik kan helemaal niks hebben! Baal er ook van, voel me niks waard. Maar de reden waar dit door komt is wel iets ingrijpends en dat is niet zomaar over.
    En wat vervelend dat je er dan ook nog een maag ontsteking bij hebt gekregen. Alsof je het nog niet genoeg is!
    Sterkte!
     
  15. Line

    Line Fanatiek lid

    7 jan 2007
    2.694
    266
    83
    Veel sterkte na het verlies van jullie zoontje Noah*.
    Wat moet dat ongelooflijk moeilijk zijn om te verwerken. Alle kracht toegewenst!
     
  16. 78RLs1

    78RLs1 Lid

    19 feb 2011
    57
    0
    0
    Wetenschap
    Randstad
    Heel veel sterkte met het verwerken van dit groot verlies!

    Ik moet je bedanken voor je mooie woorden want dat is namelijk de waarheid.

    "Loslaten,
    de pijnlijkste vorm van liefde,

    de grootste vorm van kracht. "

     
  17. Trees

    Trees Niet meer actief

    Oh lieve Elke ik lees het nu pas. Wat vreselijk verdrietig dat jullie je zoon hebben moeten verliezen. Zo oneerlijk!

    Het is heel normaal dat je nog niet de vrouw bent die je wilt zijn. Voel je niet schuldig en iedereen in je omgeving zal hier vast begrip voor hebben. Een hele dikke knuffel en heel veel sterkte gewenst!
     
  18. Troetelbeertjes

    Troetelbeertjes Fanatiek lid

    26 feb 2009
    3.314
    1
    0
    Amsterdam
    Wat verschrikkelijk voor jullie Elke. Heel veel sterkte met het verwerken van jullie verlies!
     

Deel Deze Pagina