Ik vind het wel leuk. Ik vind sowieso dat er op dit forum snel geassocieerd word met dingen terwijl je daar in de praktijk misschien helemaal geen last van hebt. Bij Floor, Mees of Merel denk ik ook niet meteen aan een vloer of een vogel.
Ik las het in eerste instantie als 'noon' net zoals bij de engelse naam 'Joan' die je soms als ' Djoon' uitspreekt. Dus die verwarring in uitspraak zou ook nog kunnen.
noan leuk! Ik spreek het uit als No-(w)-an. Vind hem stoerder dan nolan of novan.. Als jij het een leuke naam vind moet je het gewoon doen!!
Ik vind Noan een hele leuke naam! Hij zou op ons lijstje kunnen als de naam niet teveel zou lijken op de naam van onze zoon.
Toen ik je titel las dacht ik: Noan, wel leuk! Novan wel leuker. En toen las ik je beginpost over no one... En nu hoor ik enkel "I AM NO ONE!" a la Arya Stark in mijn hoofd
Iemand die heel dicht bij mij staat heeft een zoontje die Noan heet, in ruim 5 jaar nog nooit iemand over no one gehoord! Had er zelf ook echt nog nooit bij stil gestaan. Leuke naam!
Ik vind het een beetje een gekke naam sorry.. Maar, komt misschien ook omdat mijn zoon R.oan heet... dus dan is het net alsof het verkeerd is.. ofzo.. haha Vind Novan dan veel leuker!!