Mijn man houd zich daar niet zo mee op,maar is er in zichzelf wel mee bezig hahaha. Ik ben geabonneerd mét e-mail notificatie, daarom vind ik het ook zo raar...Maar heb mijn vraag al gesteld in "Over de site".
Heb nu een dochtertje, wordt in juli 3 jaar Ik vond/vind de keuze voor een tweede moeilijker dan voor een eerste. Ben bang dat ik het op een of andere manier niet aan kan. Gelukkig hoor ik van iedereen dat het allemaal vanzelf gaat als er een tweede bij komt.
Haha, mijn man kijkt al helemaal niet meer op van alle dingen die ik probeerde om zwanger worden meer kans te geven KikiM, ik wil best voor je pendelen hoor. Je kan je naam en geborrtedatum naar mij PB-en en je vraag of vragen. MiniM, hopelijk wordt dit jouw maand Kwebbels, hier was de keuze voor mij voor een eertse kindje moeilijker. Ik was en ben helaas nog steeds bang voor alles wat met bloed/ziekenhuizen etc te maken heeft. Zelfs bloeddruk opmeten vind ik eng.... Maar goed, ik doe weer aan de kop-in-het-zand-theorie Zo, nu ook hier lekker slapen. Weltrusten allemaal!
En over mannen; wij zijn nu nog maar net in de eerste ronde natuurlijk maar toen wij voor onze eerste gingen was hij er ook erg mee bezig op zijn manier...Ach het blijven toch mannen hè Ik lees veel over Etos vitamines, ovulatiestickjes, hoe lang je LF is maar daar houdt ik mij bewust nu nog niet mee bezig. Toen wij voor de eerste bezig waren maakte ik mijzelf gek met al die dingen. Ik gaf een fortuin uit aan testen(die vrouw van de kruidvat zag me elke keer weer aankomen hoor ) en was nergens anders meer mee bezig. Nu probeer ik dat dus niet te doen...Hopen dat het mij lukt
Hanna vervelend joh dat je bang bent voor alles wat met ziekenhuizen te maken hebt. Ben je in het ziekenhuis bevallen bij je eerste kindje? Hier wel helaas, had graag thuis gewild. Wie weet mag ik deze keer thuis bevallen mocht ik zwanger worden. Ik ga ook naar bed, moet morgen vroeg mijn bed weer uit! Fijne avond.
Goedemorgen allemaal, Vandaag een werkdag voor mij vandaar een vroege vogel. Svinthe ligt nog te slapen, die moet ik zometeen wakker maken. Vind ik nog steeds een beetje zielig voor haar, maar ja het is niet anders he? Kwebbels, ik was op een gegeven moment ook heele rg bezig met zwanger raken. Ik denk dat het nu wel ietsje anders is omdat er al een kindje is die veel aandacht vraagt. Hopelijk is dat zo voor mij, dat zou wel schelen. Ja ik ben wel in het ziekenhuis bevallen. Thuis durfde ik écht niet. Ik zag er best wel tegenop. Achteraf was het de juiste beslissing om in het ziekenhuis te bevallen. Bij de eventueel volgende ga ik toch ook weer naar het ziekenhuis om te bevallen. Fijne dag allemaal!
Wat is er weer een hoop gekletst gisteren zeg Ben er even niet geweest en gelijk 5 pagina's bij te lezen Ga nu ook maar eens richting werk. Zal kijken of ik tussendoor even kan spieken hier.
@ Rittjuh, het rare is dat ik toch maar heel licht ongi ben. Het is ook alweer bijna over. Het is net alsof het heel heavy is maar het er niet uitkomt zeg maar @ Mees, dat hoop ik ook! Lente here we come @ Hanna, welkom! Wij gaan ook voor de 2e... @ Judith, denk dat er wel iets in kan zitten. Dat je niet te vroeg meot beginnen. Toen ik zwanger raakte van mijn dochter hebben wij het ook amper gedaan omdat ik net een mk had gehad. Deed toen wel ovutesten en op die dag wel gedaan. En ja hoor raak en een plakkertje Deze maand doen we ook ovutesten dus wie weet... @ Mamavanjoshua, welkom hier!
%^&*#$@&^ Vandaag 'vers' bloed verloren dus neem aan dat ik ongi ben / wordt @#$^&*#! Kom me hier dus ook maar aanmelden. Volgende NOD: tussen 11 en 15 april. Ronde 4. Zucht......
Hoi meiden, Kom me hier ook even melden....helaas. 4 maart gecurrateerd na 10 weken zwangerschap, helaas was het mis. Deze ronde gaan we nog niet voor een nieuwe kans.... eerst maar even zien of mijn menstruatie weer op gang wil komen.... Na de vorige curretage hebben ze mijn menstruatie met medicijnen weer op moeten wekken. Dus ik ben voorzichtig met mijn NOD, maar hoop rond 8 april weer ongi te worden. Liefs berenbotje
Veel succes Berenbotje en hoop dat je cyclus weer vlot op gang komt. Keeley, balen meid, maar welkom hier
@ Berenbotje: Wat naar dat het mis is gegaan Hopelijk komt je ongi deze keer vanzelf. Mogen jullie daarna weer beginnen? @ Keeley: Wat vervelend dat het toch doorzet.
Wacht wacht wacht....ga maar weg stom bloed, ga maar mooi baarmoederslijm opbouwen buikje, dan kan er een kindje in....wacht wacht wacht
Berenbotje, wat vervelend. Ik hoop dat je snel een plakbeeb hebt. Hier ben ik deze ronde veel minder mee bezig. Vind ik wel prettiger zo. geen ovutesten meer. Gewoon klussen als ik er zin in heb. heb nog maar 1x geklust maar geen ramp want mn ei valt al een paar dagen op dag 15. komende dagen even meer zin maken hoop dat het lukt. Roosje, ja we mogen weer. Jij ook minder mee begozg las ik. Hoop dat het voor jou raak is deze maand.
@ Maart: Het geeft mij ook meer rust nu ik geen testjes doe of temp. Gewoon lekker klussen als we zin hebben en hopelijk mag het dan raak zijn.
NOD-LIJST 1 T/M 15 APRIL 2011 1. Maart (4e ronde, 2e kindje) Roosje31(5e ronde, 2e kindje) Happy tree (3e ronde, 1e kindje) Hanna1974 (1e ronde, 2e kindje) 2. Posh84 (4e ronde, 1e kindje) Jeskejes (5e ronde, 1e kindje) Kwebbels (1e ronde, 2e kindje) 3. Dododette (3e ronde) MamavanJill (5e ronde, 2e kindje) Judith1981 (8e ronde, 1e kindje) 4. Mommy1986 (3de ronde, 3e kindje) Troela85 (2e ronde, 1e kindje) MayD (4e ronde, 1e kindje) 5. Mummy24 (8e ronde, 2e kindje) Harma00 (nov gestopt met pil, 1e kindje) tam27 (4de ronde, 3de kindje) Bolbuikje 34 (sept gestopt,ronde 8) 6. Antares (3e ronde clomid en metformine, 2e kindje) Daan23 (1e ronde na stop van 7 maanden, 1e kindje) Mamavanjoshua5109 (1e ronde, 2e kindje) 7. Danisha(8e ronde, 2e kindje) Evira (2e ronde, 1e kindje) MupKUH ( 2e ronde, 2e kindje) Mees78 8. Maanvrouwtje (3e ronde, 2e kindje) 9. Kapoen (2e ronde, 1e kindje) KikiM (2e ronde, 2e kindje) MiniM (3e ronde, 1e kindje) 10. Rittjuh (5e ronde, 1e kindje) 11. 12. 13. 14. 15. Datumloos: Aantal: 25 .. Zwanger, .. Ongesteld, .. Negatieve test, .. Twijfeltest , .. ...Vlindertje, 1 MMM, 1 Cyclus van slag, .. Niets doorgegeven NOD toch aangepast in 09 april omdat mn ongi nu pas echt doorzet (gisteravond gestart maar bijna niks)