NOD 1-15 aug 2011

Discussie in 'NOD forum' gestart door whitesaber, 6 jul 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Arnoe

    Arnoe Bekend lid

    1 sep 2010
    869
    1
    0
    #1021 Arnoe, 4 aug 2011
    Laatst bewerkt: 4 aug 2011
    *Dansje* joehoe!!! Wat heerlijk om zo'n mooie test te zien aan het begin van de ochtend! :D :D :D

    Gefeliciteerd joh!

    @ Moontje - fijn dat je man nu eindelijk actie ondervindt voor wat betreft zijn dochtentje. Dat zijn heftige tijden geweest zeg!
    Misschien een onbeleefde vraag, maar heb jij toevallig een studie bij de LOI gedaan? Je naam is niet veel voorkomend en daar was ook iemand die Moontje heet :) Dan kennen we elkaar namelijk :)

    Owh... en mijn NOD is morgen trouwens, heb geen zin om het aan te passen op de lijst, omdat ik me heb voorgenomen dat ik na het weekeindje weg (Normandie) pas ga testen. Maar het is nu wel ff spannend, want was vannacht ineens misselijk!

    Vandaag krijgen we ons nieuwe bed, wellicht dat dat helpt :D :D :D
     
  2. Meine

    Meine Niet meer actief

    Van harte gefeliciteerd!
    Het is overduidelijk!
     
  3. Kimmytje

    Kimmytje Niet meer actief

    Ah ok, op die manier hehehe :D
     
  4. Kimmytje

    Kimmytje Niet meer actief

    Hoe voel je je? Nog geen symptoompjes? Wij hadden vorige maand ons nieuw bed, hopelijk heeft dat geholpen! *Duim duim* :)
     
  5. Linda250388

    Linda250388 Actief lid

    18 apr 2011
    123
    0
    0
    NULL
    dordrecht
    Goedemorgen,

    Ik had weer genoeg om te lezen:) aangezien ik gistere avond niet meer online ben geweest.

    @mvj, hé het schiet bij jou ok niet op hé * dikke knuf * hoop inderdaad voor je dat het snel de 20e is!!!
    Hoe is het eigenlijk verder met je, maagbandje en je bekken?

    @ hier, nog steeds geen duivels gezien hihi, ik word nu toch wel een beetje nieuwschierig haha. Maar goed mn langste cyclus is een keer 30 dagen gehad dus dat wilde ik zoiezo afwachten. En dat zou morgen zijn!!! Ik ben zo benieuwd, ik hou jullie natuurlijk weer op de hoogte als er iets verandert.

    Sorry als ik iemand ben vergeten ben er nog niet helemaal bij:)
     
  6. liesje1

    liesje1 Actief lid

    2 aug 2011
    364
    0
    0
    Noord Nederland
    Hier nog steeds geen ongesteldheid te zien, vanochtend een test gedaan en die was negatief... Waarschijnlijk heb ik dus deze maand een andere lengte cyclus... Ik wacht nog even verder af...
     
  7. Arnoe

    Arnoe Bekend lid

    1 sep 2010
    869
    1
    0
    @ Liesje & Linda - spannend dat wachten!:$
    @ Kimmytje - grappig dat jullie vorige maand ook een nieuw bed hebben gekregen :)! Ik hoop stiekem dat het oude bed ons deze maand nog even een laatste zetje heeft gegeven ;) Het nieuwe bed staat inmiddels... ben er zo blij mee! We kunnen nu lekker 's ochtends rechtop zitten en het voeteneind kan ook iets omhoog (lekker als je zwanger bent :D)
     
  8. bcloud

    bcloud Niet meer actief

    Oke dan hij lijkt er wel op he?

    Maar SUPERRR!!! Gefeliciteerd :D
     
  9. an1985

    an1985 Fanatiek lid

    22 apr 2010
    1.888
    0
    36
    Utrecht
    Ik ben ook al een tijdje op zoek naar een mooie boxspring... De goeie nog niet gevonden :)
     
  10. an1985

    an1985 Fanatiek lid

    22 apr 2010
    1.888
    0
    36
    Utrecht
    Oeh! Ik moet trouwens een dageerder testen. Mijn cyclus is helemaal niet 29 dagen maar 28!!!!
     
  11. bcloud

    bcloud Niet meer actief


    Nee, geen opleiding gevolgd bij LOI..
    Ik heet ook geen moontje hoor hihi
     
  12. bcloud

    bcloud Niet meer actief

    Oke spannend!!
     
  13. Kimmytje

    Kimmytje Niet meer actief

    Ik heb altijd gehoord dat de meesten zwanger raken in "een ander bed", bvb op vakantie ofzo... Vandaar dat wij ons een nieuw bed hebben aangeschaft hahaha... Grapje hoor :D
    Maar wel, ik hoop het zo, ik en mijn man zijn er op en top klaar voor! Ik duim voor iedereen trouwens!

    Leuk bed lijkt me! Wij zijn van plan om in de toekomst ook een boxpring te kopen maar voor nu was dat iets te duur + we wonen nog op een huurappartement en willen dat gewoon installeren in ons huis :)

    Ons bed is zo een zwart metalen, vind ik helemaal geweldig!
     
  14. Kimmytje

    Kimmytje Niet meer actief

    Mvj, ik hoop dat voor jou snel duidelijkheid komt hoor, het heeft nu wel lang genoeg geduurd denk ik!

    Liefs
     
  15. Baby Boom

    Baby Boom Fanatiek lid

    2 sep 2010
    2.361
    0
    0
    Rotterdam
    Zelfde hier an
    Maar ik laat mijn banner lekker zo staan :D
    ga je op nod testen? of eerder?
    We lopen gelijk
     
  16. an1985

    an1985 Fanatiek lid

    22 apr 2010
    1.888
    0
    36
    Utrecht
    Baby boom ik denk nod! Als ik me in kan houden haha
     
  17. bcloud

    bcloud Niet meer actief

    Halloo allemaal!

    Hahaha wat een verhalen allemaal! Ik heb er ff snel doorheen gelezen.. Veel plezier met en in de nieuwe bedjes!

    Ik zit echt ff met een domper, en ik trek het ff niet meer...
    Vandaag op dag 21 nog steeds geen ei volgens FF, en naar aanleiding van mijn vorige kaartje (zie album) ook niet..
    Dit is op dit moment mijn kaartje:

    My Ovulation Chart

    Ik weet dat er nog ergere gevallen zijn als ik, die veel meer problemen hebben.. Maar ik begin er psychisch onder te lijden en moedeloos van te worden...
    We zijn nu zooolang bezig, al bijna 3 jaar prikpilloos... Nja vanaf begin dit jaar een cyclus dus om de moed staande te houden tel ik vanaf dat moment..

    Het begint alleen zn weerslag te krijgen hier op ons..
    Normaal ben ik echt een sexbeest (ja sorry hihi) maar deze maand is het totaal waardeloos.. Ik moet me echt aanzetten tot sex, en soms lijkt het wel of al mn gevoelens onderdrukt worden en weg zijn.. Zou dat door hormonen kunnen komen?

    Het is mss ook wel dat wij er teveel mee bezig zijn.. Maar 18 augustus heb ik mn afspraak bij de gyn.. En als ik nu zou zeggen ik stop met tempen en neem ff rust zet ik alles stil.. En dat terwijl onze kinderwens alleen maar groeit.. Ik ga iig de 18e aangeven dat ik het tempen niet trek, en dan moet ze maar ff kijken wat het beste is..

    Uit bloedtesten is gekomen dat alles in orde was (iets van 6 buisjes op de 3e dag van een ongi), en echo's zien er ook goed uit, uitzondering dat ik 1 keer een cyste heb gehad maar dat schijnt niet ernstig te zijn.. Die is ook gewoon weer weg gegaan na duphaston..

    Nou ik ben mn ei ff kwijt...

    Meer mensen met deze ervaringen?
     
  18. Kimmytje

    Kimmytje Niet meer actief

    Hey Moontje,

    Sorry dit te lezen :(

    Ik heb geen vestand van temperaturen dus daar kan ik je niet mee helpen maar kan je mss eens niet een ovulatietestje doen?
    Voel je je eisprong normaal gezien?

    Dikke knuffels meid en veel succes!
    En bedenk dat 18 augustus je weer kan horen bij de gyné hoe en wat.

    xox
     
  19. Arnoe

    Arnoe Bekend lid

    1 sep 2010
    869
    1
    0
    :) Haha jammer, had toch wel leuk geweest als ik je kende!
    Die persoon had namelijk ook een avatar met de naam moontje (haar echte naa weet ik niet). Komt de naam van maan(tje) oid?

    Succes joh, ik hoop dat de komende dagen lekker snel voor je gaan en de gyn je begrijpt voor wat betreft het tempen. Ik kan me voorstellen dat je na drie jaar eens even wat actie wil. Maar ik vermoed dat hij dat ook wel snapt hoor!

    Wat is je "gemiddelde / normale" cycluslengte? Mijn ei kwam ook pas de 28e dag :x Rot gevoel!
    Nou hopelijk vrolijkt het zonnetje je vandaag iets op, en heerlijk dat je hart luchten op dit plekje ook goed kan :) *geeft knuf*
     
  20. Arnoe

    Arnoe Bekend lid

    1 sep 2010
    869
    1
    0
    Net als vorige maand heb ik altijd de dikste lol (in mijn eentje thuis :)) als ik jou berichtjes lees! Heerlijk!

    Klinkt mooi zeg een zwarte frame! Wist je dat wij ook aan zoeits hebben getwijfeld? Wij wonen in een sociale huurwoning, oorspronkelijk wilden we wachten totdat we gingen verhuizen. Maar al onze verhuisplannen gingen niet door. Dus ik heb gezeurd :)->) dat we net zo goed nu al een nieuw bed konden kopen.
    Haha de andere waren we overigens doorheen gekrakt...:) echt hilarisch! En dat lag er niet aan ons gewicht...:p
     

Deel Deze Pagina