Nou, dat zou wel geweldig zijn ja! Een 9 maanden banner. Hoef je ook niet elke cyclus opnieuw eentje in te stellen
@Lottie: Ja bij mij nu ook anders, hoor! 23 en 24 dec gelijk aan c-streep, 24e iets donkerder zelfs. 25e knalposi (nu 1 dag dus) en 26e en 28e ook nog redelijk posi. Ik heb de 27e niet meer getest en dacht de 28e nou vooruit, maar ben nu wel gestopt hoor...hihi...dat is de testdrang hè. Waar kon ik me ook alweer aanmelden voor het afkickprogramma?? Wij hebben geklust op: 18 ('s ochtends), 20 ('s ochtends), 23 ('s avonds), 24 ('s nachts), 25 ('s nachts) en 27 (eind ochtend). Wilde eigenlijk gisteren (29e dus) ook nog een keertje, maar vanwege die verhuizing is het er niet meer van gekomen . Hoop dat het voldoende is geweest . Blijf dat toch lastig vinden, hoor, bepalen wanneer nu het beste is enzo. Die ovutesten zijn een hulpmiddel, maar ik word er soms niet veel wijzer van.
@ Moon: Denk dat je wel genoeg geklust hebt hoor! Hoop voor je dat het deze ronde raak mag zijn! @ De rest: Ik ga er nu vandoor.. Zo gezellig bij vrienden eten en vanavond naar Mary Poppins
Haha dat zou mooi zijn ja! @Moon: ja denk dat wel genoeg hebt geklust voor je ei. Maar ja kan ook altijd nog verder voor de lol @Rittjuh: Veel plezier vanavond!! Poeh ben ff in de stad geweest, wat is het druk druk druk zeg.. Nu weer lekker op de bank genieten van 3 daagjes vrij
IEDEREEN EEN GOED UITEINDE EN EEN GEZOND VRUCHTBAAR 2011, DAT DE ZWANGERSCHAPPEN VOORSPOEDIG MOGEN VERLOPEN EN VEEL GEZONDE BABY'S GEBOREN MOGEN WORDEN IN 2011. DAMES DIT WORDT ONS JAAR!! xxx fidel
Ik probeer wel zo veel mogelijk bij te lezen maar er komen altijd weer zoveel nieuwe meiden bij, haha, kan het niet meer bij houden! Enne, niet iets voelen betekent helemaal niets he!
O ja en voor ik het vergeet: ik wil iedereen hier een gelukkig, gezellig, gezond maar vooral vruchtbaar nieuwjaar toewensen!
zo je hebt iig je best gedaan!! Irri hè die testdrang? Ik doe vaak zelfs nog n ovutest voor nod en dan hopen dat ie podi is al zegt dat weinig! Ben benieuwd of het raak zal zijn! Ik weet niet of ik n beetje kans maak zelf... Geeft altijd zo'n onrustig gevoel. Maar ja, kan niks anders dan wachten.
Heitje haha hopelijk helpt t clubje ook. Hoe gaat t met je? All alvast n hele fijne jaarwisseling! Geniet van elkaar! Hopelijk veel nieuwe en blijvende zwangerschappen met na 9mnd gezonde beebjes!
Kl*te he die onrust en testdrang....en inderdaad, we kunnen niks anders wachten Hietje hoe is het bij jou? al een goed gevoel erover??? Ik hoop zo dat het raak is en je niet voor de iui hoeft te wachten. Fijne jaarwisseling allemaal en een positief 2011!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hoi dames Wil jullie alvast een hele fijne jaarwisseling wensen en een mooi en vruchtbaar 2011 ! Ik moet morgen, zaterdag en zondag werken dus zal niet veel online zijn. @ Ritjuhh: Nee ga voorlopig nog niet testen hoor. Heb pas rond de 6e mijn NOD. Maar heb geen goede hoop dat het nu al raak is.