Goeienavond dames hier was ik weer eventjes. Ik verlies nog altijd super veel doorzichtige afscheiding en hen een vlinderachtig gevoel in de buik. Af en toe denk ik: nou zet de mesntruatie door en ren ik naar de wc..... maar niets behalve dan dat vele afscheiding. heb ik nooit gehad voor mijn menstruatie. Voor de dames die morgen gaan testen heel veel succes. duim duim duim. Voor diegene die zwanger zijn GEFELICITEERD helemaal toppie. liefs
Gefeliciteerd alle zwangeren... Geniet van jullie zwangerschap!!!!! Ik ontdekte net 4 dagen voor NOD al wat licht roze bloedverlies wordt waarschijnlijk dus weer een ongesteldheid... En ik had nog goede hoop door al die steekjes die ik deze weken voelde. Ach ja, next time better..... Wacht nog ff tot die goed doorkomt, dan ga ik naar de volgende maand.... Hoop op nog meer nieuws voor jullie deze maand. Allemaal op ROZE!!!!
Hele dikke knuffel voor jou! Ik ga zo hard voor je duimen meis dat t nu eens snel raak mag zijn voor jou...ik gun het je zo na alle ellende.
Ingef!!!!!!! Gefeliciteerd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super zeg!!!!!!!!!!!!!! Nu de andere dames ook dit goede voorbeeld volgen!!!!!!!!!!!! (oh ik hoop het zo voor jullie allemaal!!!!) dikke kus!
dank je wel meis!! en inderdaad, alle meiden op roze!! vanochtend weer getest en hij is al iets donkerder!!! zal ik dan toch voorzichtig een banner mogen maken??? a...what the hack... ik ga er gewoon van genieten!! liefs
en jij? al weer getest?..hahah...krijg er maar niet genoeg van... en mijn banner..ben er helemaal verliefd op...
nou meiden, weer terug naar de realiteit.. moet aan het werk..wens jullie allemaal een hele fijne dag en ik duim harder dan ooit voor veel meer roze!!! dikke knuf!!
Prachtige banner!!! Ik heb nog geen test gedaan, ergens durf ik niet en ben ik bang voor vals posi test. Maar misschien moet ik het straks gewoon nog eens doen. Ik laat het je vanavond weten!
Hoi meiden,, Nou, ik heb ook weer getest. Maar ik kon vannacht niet slapen, want lag te piekeren en daardoor heb ik geplast om 1 uur, half 4 en kwart over 6. Ik heb dus niet echt een ochtendurine gehad, die van kwart over 6 was ook erg licht. Toch getest en het streepje is superduidelijk, maar niet duidelijker dan gisteren. Nu maak ik me meteen weer zorgen, want de vorige keer werden de testen lichter en werd een mk. Of kan dit echt komen doordat ik zoveel geplast heb vannacht? Sorry voor ego-berichtje, maar ik heb zoveel gevoelens op dit moment.... x
Hallo Dames, @ alle zwangeren: Van Harte gefeliciteerd @ alle ongi: Balen, op na de volgende ronde, ik zal voor jullie duimen. @ alle wachtende: Mijn duimen draaien overuren voor jullie! @ Hier: Ik voel me al wat beter dan gister, voel me nog wel erg emotioneel, heb geen idee van waar dat weg komt. Ga me vanmorgen eerst maar es op mijn werk storten, en dan vanmiddag lekker rustig aan, het is nu al warm buiten! Fijne dag allemaal. X Janis
Temp vanochtend 37.0 ( word normaal met 36.5 ongi) Zit pas op 11/12 DPO sta vanochtend misselijk op, loop naar de wc veeg af helder rood bloed samen met heel veel creamy..!
Probeer het vertrouwen te blijven hebben he...het is je eens gelukt dus het lukt je echt nog een keer!!!!
Wat spannend zeg! Het klinkt in ieder geval veelbelovend... laat je het weten hoe het afloopt? Succes!
@ingef heerlijke banner meid! @ellenore spannend! @mamaLot met zoveel plassen zou je een dunne plas verwachten. maar als je met zoveel plassen toch een duidelijke streep hebt dan heb je overduidelijk hcg in jou lichaam 8) wnr is jouw NOD? maar jouw zorgen snap ik.. na een vmk en dan een MA ben ik ook doodsbang @sammie88 is het veel bloed? veel dames bloeden nog in het begin.. Heb mij ingehouden vanochtend niet te testen. maar ben misselijk Straks lekker het dorp in boodschappen doen. Ik denk dat ik morgen ochtend test en anders zowieso op NOD
Wat lief!! Het heeft mij geen verdriet gedaan hoor, ben absoluut heel blij voor de nieuwe zwangeren!! Geniet er maar lekker van!