jipppieeeeeeeeeeeeeeeeee! nu een leuke banner uitzoeken Ik hoop ook morgen een donkerder test, dan gaan wij ervoor
Hier was ik 69,5kg toen ik zwanger was en op het eind was ik 114kg gelukkig was heel veel vocht! Ik ben nu 5kg van die gewicht nog. Ik was 3 kg maar door de MA zijn 2kg blijven hangen grrr dus ben aan het SB'n. Niet super super streng maar wel genoeg om langzaam af te vallen
Goedemorgen dus allemaal Ik zag dat het 31 graden werd hier en veel kans op neerslag. Maar ik vertrek zo richting Dalem. En dan vanavond naar de bios de nieuwste Twilight zien! 8) Mijn temp is weer gezakt naar 36.8. Zou ik dan eergisteren mijn innesteling gehad of gisteren? Ik weet wel dat ik eergisteren licht verkleurd afscheiding had maar niet echt roze beetje oudbloed mengsel leek het wel.. helemaal einde ongi afscheiding, snap jullie hem? dit is mijn chart: 2c9baa Ovulation Charts
ja. dat eerste had ik ook al bedacht...is ook echt zo trouwens dat ik met dit weer overdag liever niet aan de drank zit...maargoed, we kijken ook voetbal daar... en dan zit ik natuurlijk wel weer graag aan de wijn nu niet natuurlijk he?.. ach we zien het wel...moet me d'r ook niet te druk om maken... ik zeg gewoon dat ik geen zin heb..hahah..
o .. o.k... ach weet je ik woog ook wat jij op het laatst woog en zelfs nog wel iets meer... nu veel minder gelukkig.. hopelijk blijft het aankomen enigsinds beperkt..
nee dag 3 is te vroeg dus ik denk wel dag 9 dan. maar ik schrok gisteren echt van de 37.0 is nooit zo hoog geweest. 36.8 is altijd het hoogst geweest bij mij in zwangerschap
Tja, misschien als mijn temp nu omhoog gaat (temp van vandaag is niet betrouwbaar, lekker uitgeslapen!).. dan heb ik net als diegene die reageerde (was het goofychick, ik weet het niet meer) gewoon geen positieve testen volgens het boekje..
Over dat laatste.. ik heb het laatst eens opgezocht (toen ik een kuurtje had en niet zwanger was) en dat klopt dus niet.. en als mensen het weten val je dus meteen door de mand, of je moet uit je hoofd leren bij welke antibiotica het niet mag en zeggen dat je die hebt : Alcohol vaak toegestaan bij antibioticakuur | Mens en gezondheid: Diversen
Klinkt goed! Wanneer ga je dat testje doen??? Wauw super dat je je nog in kon houden zeg!! Je zit al op dag 33 nu toch?
Dat lijkt me dus eng he...sporten als je zwanger bent.. Volgens mij durf ik geen stap meer te zetten als ik eenmaal zwanger ben...
Hier zijn echt veel zwangeren !! Kom ook even het nieuws brengen dat ik na 4 nega testen vanochtend eindelijk een licht posi test in handen heb gekregen!! Alle zwangeren gefeliciteerd!!!
Oei...lastig! Dilemma's met rosé... i know what you mean! En ik heb al terwijl ik nog niet eens zwanger ben (maar wil liever niet drinken vlak voor NOD) Uhhh... blaasontsteking? Maagzuur? Buikgriep? Hoofdpijn? (en dan niet alles tegelijk opnoemen, dat wekt wantrouwen! Dus pick one!)
Hé je zit pas op 11dpo zie ik... Gelukkig is het geen flinke tempdaling, kan nog alle kanten op dus! Wanneer ga je weer testen? Dat verkleurde lijkt wel op een innesteling... (kan ook bijna niet anders ivm je licht posi test!)