Ik kom net bij de dokter vandaan. Mijn spier onder mijn linkerrib is verrekt door misschien wel een verkeerde beweging. Het moet binnen een week over zijn. We hebben wel gelijk gezegd dat we een kinderwens hebben en dat ik gisteren misselijk was en vanmorgen ook na het ontbijt. Dat kan door het ontpillen komen zei hij, maar ik moet nog wachten tot mijn NOD op 5 juli om te kijken of ik ongesteld word of niet. Anders een test doen. Hopelijk is het raak!!
goedemorgen! Zo dochterlief is op het kdv, ik zit nog even te niksen voor ik weer op m'n werk kan. Ben moe vanacht heb ik de elfstedentocht geschaatst dus ik was doodop toen ik wakker werd... @toerist: wij zijn net 1,5 week terug van vakantie dus helaas. Ik heb hopelijk in augustus nog een dagje vrij en in september en in oktober beide keren nog een lang weekend maar that's it. Nu heb ik nog wel 2 weken staan dus ik kan nog wel wat opnemen maar ik spaar liever ook even wat, want stel dat ik wel zwanger word dan neem ik dat mee en dan heb ik volgend jaar wat extra vrije dagen. @ambon: denk ook niet dat de misselijkheid van een evt zwangerschap kan zijn, daar is het nog te vroeg voor.
Hallo allemaal, Hier vanmorgen een op de ovu-test, helemaal blij natuurlijk.. Dit betekent dat ik nu eindelijk eens 2 cyclussen achter elkaar rond dezelfde tijd mijn eisprong heb, heeft lang geduurd.. Dus flink aan de klus dit weekend, gister ook al geklust. Voel ook dat mij ei eraan komt, gevoelige tepels en drukkend/zeurend gevoel links.. Hopelijk deze cyclus op ROZE !! En hoe staat het ervoor bij jullie?? Fijn weekend en succes allemaal !!
@summer: wat mooi dat je een had op je ovutest. En mooi dat je ook je eisprong voelt. Ik hoop dat het gaat lukken! Hoeveelste ronde is dit voor jou? Had je ook gelijk een regelmatige cyclus? Ik heb 7 dagen getest en 7 dagen geen ! Ik denk dat ik dit x geen eisprong heb gehad. Ik heb niks gevoeld. Was alleen gisterenmorgen en vanmorgen wel misselijk na het ontbijt. Voor de zekerheid wel een week lang om de dag geklust. Ik heb het helaas vergeten te vragen aan de dokter. Hij vond het wel leuk om te horen dat wij een kinderwens hebben en zette het meteen in de computer. Ook zei hij dat ik als pijnstiller alleen een paracetamol mag gebruiken voor het geval ik wel zwanger ben. Over 2 weken kijken of ik ongesteld word of zwanger ben. (ik hoop het laatste!!)
@ Ambonmanise. Wat balen dat je geen hebt gekregen op je ovu-testen. Misschien dat je eisprong toch nog moet komen ?? Dit is ronde 7 voor ons eerste kindje. Ben vorig jaar oktober gestopt met de pil en tot aan maart onregelmatige cyclus gehad. Eerste 3 maanden cyclus van 6 weken, daarna tussen 32-35 dagen en nu afgelopen cyclus 29 dagen en ik denk deze cyclus ook ongeveer, want heb op dezelfde dag een gehad als vorige ronde.. Dus hopelijk deze ronde ROZE voor ons !! Hopen dat jij deze maand ook op ROZE kunt !! En vele anderen...
Als je dat voelt zou ik op zij gaan liggen na de klus Zwaartekracht doet zijn werk Nou ja niet bij mij al die 33 rondes maar toch whaha
@ whitesaber, zal het eens gaan proberen om op de linkerzij te gaan liggen na het klussen, wie weet dat het helpt haha Hopelijk voor jou ook deze ronde RAAK !!
Hihi ik zie het al helemaal voor me. "schatje, wat doe je? Ja de zwaartekracht moet zijn werk doen! " Ik denk dat mijn vent me voor gek verklaart als ik dat zou doen haha
ik heb er daar vorige keer ook besteld, en het duurde ook even voor ik ze had, geduld hebben is de boodschap
Haj Meiden, Hier even snel een berichtje van mij! Niks geen nieuws, nog geen 'ei kwaaltjes' te bekennen. Wil nog niet beginnen met ovu testen dus ben heel benieuwd.. Succes allemaal!!
Summer1983 wat fijn dat je een positieve ovu test had, heb je die al vaker gehad? Ambon jammer dat jij hem nog steeds niet hebt gehad, ga je door met testen? Morgen boodschappen doen in Duitsland. Waar gingen jullie heen op vakantie?
Fijn dat er weer op de ovutesten staan en iedereen kan gaan klussen Bij mij was de ovutest vandaag nog niet positief. We blijven testen. Iedereen op de wachtbank succes!
Toerist, ik merk dat ik niet de enige ben die vooruit denkt (wanneer dit, wanneer dat). Ander onderwerp: Wij zijn begin mei 10 dagen naar Turkije geweest, dus gaan van de zomer niet meer. Misschien in september nog een weekje weg. Ambon, ben je gestopt met de ovutest? Ik had vandaag weer geen positievetest en ben erg benieuwd naar de jouwe. Ik weet namelijk nu ook niet zo goed wat ik moet doen. Vervelend trouwen dat je een spier verrekt hebt, sterkte. Hier vandaag weer geen positieve ovutest, nog maar even door testen en vanavond aan de klus.
@anni Op een gegeven moment probeer je alles uit Kussen onder de kont 10 min blijven liggen Of wat ik deed de hele nacht op die ene zij liggen ALLES als het te lang duurt... 3 jaar is lang...
Net een mailtje gehad van zwanger en kids dat ze de bestelling nogmaals gaan opsturen dus echt een super service!! Verder zag ik hier al weer een paar mensen aan de klus..succes en hopelijk over een paar weken een mooie roze test.. Wij hadden vandaag een trouw van een vriendin van mij en ze was echt prachtig!!Nu lekker weekend vieren..
@N80 en Zwabbertje: Jammer genoeg nog geen positieve ovu test, veel succes met blijven testen! @Beccy: Fijn dat het toch geregeld is met Zwanger en kids.. Hier een lekker lamme vrijdagavond, hoop zo dat ik mijn ei kan voelen deze maand. Spannendd..
@toerist18, ja voelt toch altijd weer goed om een positieve ovu-test te hebben. Had de vorige keer ook op dag 17 een op de ovu-test. Heb het gevoel dat de afgelopen 2 cyclussen pas weer een beetje "normaal " zijn.. Jij vandaag je vruchtbare dag, op je banner te zien ?? Veel klus plezier !!
Oh meid, ik wist niet dat het al zolang duurt bij jullie. Sorry Ik zou in dat geval ook alles doen wat zou kunnen helpen. Vind nu de 6e ronde, maand 8 al hartstikke lang! Hopelijk mogen we deze maand allebei op roze! *knuff*