Als je iui hebt gehad en je hebt een positieve test dan willen ze dat het daar nog eens gecontroleerd wordt en als hij dan bij hun ook positief is dan wordt er meteen een echo afspraak gemaakt voor de 7 weken echo. Dus vandaar dat ik zit te wachten op een telefoontje.
@ Aowyn ik heb weleens gehoord dat de seizoenen en uren licht wel invloed kunnen hebben op onze cyclussen. Bedankt voor je uitleg,grappig hoe het werkt in de natuur allemaal,zou heel goed kunnen! En je hebt hele mooie testen liggen! Als ik het goed heb en je wilt overdag testen dan kan je beter toch zo lang mogelijk je plas ophouden,he,zodat evt. hcg-level hetzelfde is als 'smorgens vroeg?
Ga zo maar weer eens werken en dan vrij t/m woensdag. Hebben op mn werk vandaag carnaval dus zit al in mn outfit klaar En wat betreft testen. Zit er net over te denken en krijg t dan al benauwd. Wat een teleurstelling zou het zijn dat ie nega is. Maar wat doodeng als tie wel posi aangeeft. Dus jah, weet t even niet.
@ Jeskejes, nee dat hoop ik ook niet Zit me echt blind te staren op die test of ik toch geen lijntje ergens zie. Ook omdat mijn borsten aan de zijkant wat pijn doen. Het zou ook wel te mooi om waar te zijn geweest. Hoe gaat het met jou? @ Maia, ik heb bij mijn dochter ook waarschijnlijk een vruchtje verloren. Flink gebloed. Dus het zou kunnen. Maar doe maar nergens op hopen als het niet is valt het zo tegen dadelijk.
Bedenk me trouwens ineens: Het zou toch wel heel tof zijn om met carnaval positief te testen en erachter te komen dat je zwanger bent en op (of rond) 11-11-11 te bevallen. Dat kindje moet toch een feestnummer worden Allemaal succes met alles! En een fijne carnaval (voor wie het viert).
Hai dames, is er al roze nieuws? Ben niet veel meer hier geweest. Had het druk op werk en thuis de is laptop kapot Dus kan alleen op de slome pc of nu ff snel tussendoor op werk. Hier helaas een temp rond het vriespunt zoals verwacht, dus vandaag of morgen de ongi
NOD uitgaande van kortste cyclus 11 maart, uitgaande van langste cyclues 15 maart. Heb nu al de neiging om te testen. (wat natuurlijk veel te vroeg is) HELP!
spannend hier hoor.. hier trekkerig gevoel in onderbuik af gewisseld met steken in de onderrug/heup... pff en erg droge mond..
Eindelijk zh heeft gebeld. Vanmiddag 13:40 uur kunnen we terecht. De fertiliteitsverpleegkundige was erg blij voor ons vooral omdat zij de IUI heeft gezet. Dan is het toch nog specialer. Nu hopen dat ik straks kan plassen hahah. Ik laat het jullie straks nog wel weten.
@ Pearl: GEFELICITEERD meid! Zie dat je zwanger bent. Wat geweldig! Hoop voor je dat alles deze keer goed blijft gaan! @ Ricmar: Ja, laatste 2 keer ook een lf van 10 dagen maar. Ga de komende rondes niet tempen en geen testen gebruiken. Miss kan ik het dan wat meer loslaten. Rond de zomervakantie maar naar de ha als het dan nog niet gelukt is. Weet niet of mijn korte lf HET probleem is natuurlijk...
Hier een lf van 11 dagen.. word direct op dag 12 in de nacht/ochtend ongesteld.. mijn ha vertelde dat lf van 10 toch zeker wel nodig was.. heb paar weken geleden even gebeld omdat je zoveel dingen leest op internet die behoorlijk tegenstrijdig zijn.. met een korte lf mag je hier na 9 rondes/maanden langskomen
Pfff wachtbank tijd!! Ben er klaar mee voor deze maand. Ei niet gespot, ei niet gevoeld.. Maar wachten op ongi (of niet..)
goedemiddag meiden! Na vandaag nog steeds niet ongesteld... @wendyenrichard: tnx voor de tip! @aowyn: dank je wel.. Ik wacht het toch nog maar even af tot zondag.. dan maar even testen en maandag de huisarts maar bellen.. pff..
Pearl zit nu al in het zh! Spannend! Hoop dat ze goed nieuws krijgt Ik moet straks naar het revalidatiecentrum.. een bijeenkomst over pijntherapie, waarvoor ik op de wachtlijst sta. Ze gaan vertellen wat het inhoud, hoelang het duurt en wat de gevolgen (kunnen) zijn. Ben best zenuwachtig!! Want wat we vandaag horen, kan ook zwanger worden beinvloeden
Helaas...ben vanmorgen vroeg ongesteld geworden, dacht het al toen ik gister hoofdpijn kreeg. Het is wel niet zo veel als anders, verlies wel helder bloed maar normaal lijkt het alsof ik leegloop zo erg. En heb ook helemaal geen buikpijn. Maar goed op naar de volgende ronde! Iedereen succes verder!