hallo dames, vandaag ongesteld geworden. Ik begin te denken dat mijn lichaam met het hele zwangeschap niets te maken wil hebben... Nieuw banner al gemaakt.hihihih gr Eliza
Jaaaaa, ik lees af en toe ook mee hier, ook al heb ik hier niets te zoeken. Maar toch nieuwsgierig! Dusss bij deze: Hoeraaaa voor Ricmar en Hoeraaaa voor Moi, Geweldig! Van harte gefeliciteerd!
jaja volgende ronde weer hé... wij gaan precies gelijk op en dat MOET geluk brengen vind je ook niet?
Yeah Moi, je bent schwanger!!! Had net bijna een boek over zwangerschap en geboorte gekocht.. Stond in de winkel bij het boek, kreeg ik ineens een steeks links en daarna rechts onderin mijn buik.. Schommel ook tussen het enorme hongergevoel en het gevoel dat m'n eten niet wil zakken, veel opboeren ook.. En als ik dan aan eten denk of een bord voor me heb staan hoeft t voor mij niet meer..
Jaaaaah!!!!!!! Dat is het beste bericht van de dag!!! Van harte gefeliciteerd en welkom bij de club der toekomstig bolle buiken!!!!!
Hahah daar kun je niet om heen he! Enne heb je de tweede test ook gedaan? Haha ik kon het niet laten. Heb er drie gedaan zo leuk als dat streepje verschijnt hahah i know ik ben testverslaafd!
Jeskejes,jemig meis,houd je taai ik begrijp echt goed hoe je je voelt,neem je tijd maar en echt er komt een dag dat jij hier ook blij nieuws gaat vertellen,dikke knuffel!! Anni,je bent een lieverd,ik blijf je volgen hoor,ben zo benieuwd Moi,yes yes yes toch zwanger,wat een super bericht!!!!!!!!!!!!!!!Ben zo blij dat ik het fout had hahahhahaha Pearl ik hoop zo voor je dat je beebje blijft plakken..oei meer bloedverlies,ik ben zo hard aan t duimen draaien dat ze er bijna afvallen hier! 2bemhahaha 3 testen,nou dan weet je t in ieder geval echt zeker!!! Hier beetje depri ondanks dat heerlijke zonnetje van vandaag maar t zal vast goed komen!
Klopt ik heb 23 maart de termijn echo dus dan weten we het precies. Kijk er nu al helemaal naar uit. He wat tof om je eigen bedrijf te beginnen stoer hoor!
@Zwitzali: Ooh meid, dat is al een lange tijd zeg! Hoop dat het voor jou ook een keer raak mag zijn. @Moi: Yeaaah gefeliciteerd! Geduld is dus een schone zaak Whoehoe, wat leuk voor je! @Sjees: Jij is oook heeel lief!! Misschien gaan we wel samen voor de volgende ronde...? En anders houden we elkaar op de hoogte hoor meis!
Hey lieve meiden. Voor mij is het zo goed als over. Vanmiddag op werk flinke huilbui gekregen. Mijn collega werkt nu extra voor mij terwijl ze vanmorgen 7:15 uur al is begonnen. Ik werd echt naar huis gestuurd. Zh gebeld. Donderdag krijg ik een echo om alles uit te sluiten. Vloeien doe ik nog steeds. Veel last van rug en buik krampen. Dus nu wachten tot er weer een goede menstruatie is en dan weer opnieuw met de iui beginnen. Gefeliciteerd Moi en andere dames die gaan volgen. Ik neem voor nu even afscheid. Liefs Pearl
WAUW! Moi Gefeliciteerd! Dacht het de afgelopen paar dagen al van je... Hier geen nieuws, hele lichte krampjes in de baarmoederregio, gaan ws zaterdag testen, als dat nog nodig is. Heb geen idee wat het deze maand gaat worden voor mij, kan beide kanten op, mijn lichaam geeft mij geen hints helaas.
Ricmar heee zie dat je zwanger bent!! Gefeliciteerd meid!! superrrr!!!! op voor een plakbeeb Moi uhm, zie vaag iets whaaaa duidelijk!!!!