@suusjelove: dus je bedoelt dan dat 1-10 niet is gelukt en dat mijn lichaam nu een nieuw eitje maakt? had ik nog nooit van gehoord, maar zou wel mooi zijn toch @aloha: ja erg draderig is het weer. ik weet nu dus niet hoeveel dpo is zou zitten, maar het is cd 20 voor mij @catharina: leuk lijstej met kwaaltjes, wie weet. ga je dat volhouden denk je tot 5 dagen na nod? haha dat zou ik echt knap vinden kun je ook draderig slijm krijgen bij innesteling????? ik ben niet gestressed ofzo hoor haha
spannend mimifien tweeling lijkt me ook niet zo leuk, maar ik denk dat dat meer komt doordat we zo weinig ruimte hebben in huis. als het zo zou zijn, dan vind ik het natuurlijk ook gewoon geweldig
enas: haha dan heb je er 4, phoe DRUK! moet er niet aan denken om er 3 te hebben dus hier gewoon GEEEN 2ling
heey minifien, dat gevoel herken ik ahhahh ik dfenk ook te voelen dat ik zwanger ben en ik merk dat ik me dan steeds meer zwanger ga voelen ahahha maar ik ga er niet vanuit want ik ben ook erg bang dat mijn lichaam me laat zien wat ik wil voelen ahahh Zondag wete ik meer !!!
Hey meiden, ja erg he die laatste dagen voor NOD.. Ik ben ook heel stout geweest.. ik had maar 1 test liggen en die zou ik zondag pas gebruiken (verwacht do begin ongi..) Maar nu ben ik vrij vandaag en kon het niet laten.. OMOwit uiteraard! Ik weet dat het vroeg is maar toch... Je wilt zo graag he. Nu maar 2 nieuwe gehaald, en naar de kapper geweest om mezelf af te leiden haha! En ik was nog zo blij met mijn haar :-s
Ik ga gewoon proberen vol te houden niet meer te testen! En dat doe ik door jullie reacties e.d. hier te lezen
Hier nog steeds geen ongi. Ook geen ongi gevoel maar ook niet getest. Doen we za/zo saampjes Roosjuh: droomde ook al over een 2ling krijgen. Pff 3 kids lijkt me al veel.
boefjesmama: misschien was het een zeer vruchtbare maand en komen er straks allemaal 2lingen whahaha nee jeetje moet ik echt niet aan denken! Ik prop die 2de terug anders
Hoi Hoi Ik wil me ook aanmelden, Ik denk dat mijn nod op 8 oktober ligt maar het kan ook eerder zijn... (nogal onregelmatige cyclus) Op een of andere manier heb ik echt het gevoel dat ik zwanger ben.. voel vanalles, wat ik ook bij mijn eerste voelde maar ja t kan natuurlijk ook allemaal verbeelding zijn
Roosjuh: tweeling lijkt me wel leuk maar erg druk en spannend. Suusjelove: test altijd met mijn partner idd.
Mijn zusje kwam net een bakkie doen, mét de tweeling...was errug leuk, maar ben dan ook wel weer blij als ze gaan...als ik zwanger zou zijn en bij de echo zou horen dat het er 2 zijn, zou ik volgens mij spontaan beginnen te janken Maar ik denk dat het een kwestie van wennen is, als ik zie hoe mijn kleine zusje er mee om gaat, knap hoor!
Ik heb liever een tweeling dan geen.. komt omdat ik nog voor de eerste bezig ben en erg onzeker ben. Blijf maar denken dat we geen kindjes kunnen krijgen.. echt stom maar kan er niks aan doen..
Dames ga eens even wat in het huis aan de gang voordat ons boefje weer wakker word Fijne dag allemaal testers morgen vroeg succes
zou dit een positieve ovu kunnen zijn? Bekijk bijlage 187883 het is nu dag 20 en ik dacht dat mijn cyclus 28 dagen zou zijn. van welke lengte moet ik nu dan uitgaan?
ja blinky die is posi! je hebt dus een laat ei.. ik denk vandaag aan je slijm te horen.. waarschijnlijk had je gister een nog positievere test gehad dan dit.. ik zou dus vanavond maar flink klussen!!!!