Goede avond. Vandaag niet echt bezig geweest hier. Althans op het forum dan. De kleine was lekker thuis en moest vanmorgen werken. In de middag de rest van de kids ook thuis en naar de paardjes geweest. Was wel ff lekker wat een heerlijke koude lucht en het zonnetje scheen ook. Vandaag de hele dag last van krampachtig gevoel alsof ik ongi moet worden. Negeer het als de beste maar toch krijg ik dat gevoel niet weg....Naja, zal deze maand toch niks zijn. Aangezien mijn vorige cyclus 22 dagen was en de cyclus ervoor 15 en daarvoor een vmk en daarvoor 28 ga ik ervan uit dat ik zaterdag ochtend toch wel zou kunnen testen wat denken jullie?
ja indd zo kwam het over ja . hihi dank je ! nou ik gun het sommige nog meer dan mezelf hoor meiden die al weet ik veel hoeveel jaar bezig zijn ! gun het ons gewoon allemaal !!
hmm beetje wazig indd.. zou niet weten wanneer je kunt testen .. zou van t langste uitgaan ( als dat lukt ! ) en hoe bevallen de paardjes hun (nu niet) nieuwe weide ?
Ze vinden het heerlijk en wij ook. Is wel een eindje rijden (20 min) maar dan heb je ook wat en de buren letten zeer goed op. Vandaag kwam er zelfs iemand met drinken de wei inzetten haha. Ik ben aan het zien als ik van 28 dagen uitga dan zou ik 21 okt testen zou dan wel erg vroeg zijn zaterdag. Is het pas de 16e...misschien toch maar wachten tot ergens volgende week
maar mijn banner klopt ook niet ik ben 24 sept ongi geworden....dus daar klopt ook al iets niet aan zie ik
ok weer aangepast nu klopt die wel. En zo te zien ook met mijn idee over mijn eisprong zo rond de 6e okt.
me meisje heeft sinds vanavond haar nieuwe grote bed en babykamertje is nu een beetje ingericht krijg gelijk helemaal de kriebels!!!
Ohh ik dacht dat ik de enige was die de kriebels kreeg van dat roze berichtje van zij wiens naam ik niet zal noemen. BINNEN 1 MAAND Arggg. Dan schieten mijn nekharen meteen overeind. Maar dan denk ik waarom reageer ik nu zo, ik gun het toch iedereen, en dat doe ik ook. Maar ik had ook een beetje het nanananagevoel. Zal ze vast niet zo bedoeld hebben maar ach. Ik heb haar toch gefeliciteerd. Je kunt niet alles weten van een persoon denk ik dan. Dus zal ik maar geen vooroordelen hebben of zelf in gaan vullen........maar ik had er wel een nare nasmaak van.
Dames ik gun het jullie allemaal heel erg, en dat is ook de rede waarom ik hier niet weg te houden ben! Wil zo graag weten of jullie zwanger zijn, maar voel me ook lullig als ik hier telkens ben..... En over dat berichtje zo zag ik het ook....
Ik denk dat we elkaar allemaal begrijpen wat dat bericht betreft. Iedereen gunt het elkaar maar het is de manier waarop Even heel het forum afgaan om zo´n bericht achter te laten.. Dit is pas mijn 2e ronde en ik vond het bericht ook niet erg tof.. laat staan voor andere meiden hier!
Jaa alleen maar omdat me meisje haar nieuwe bed bij me oma weg moest, is mijn oude bed En zo krijgen we meer ruimte Krijg net te horen dat een hondje overleden is die ik gered heb