jessie die 104 keer zijn allaaaaang voorbij hahahahahaha Morgen vroeg testen denk ik niet...was echt te wit ervoor. De banner dan maar laten staan. Weet zeker dat ik mijn ei heb gehad ja...was lekker slijmerig hihi bah Naja wacht gewoon af. Tot maandag en test het weekend nog wel. Thx meiden
Thanks.. ik trok het me ff wel heel erg aan.. maar zal dat niet meer doen! @Sammie, ik ben blij dat het hyves mysterie is opgelost! Gelukkig! Oke, en nu een A4-tje maken voor vrienden die binnenkort gaan trouwen.. inspiratie, inspiratie, wie heeft er nog een bakje inspiratie!?
Wij halen het echt niet hoor.. 4x per week gemiddeld! Ik bedoel sowieso niet tijdens ongi week.. dus dan zouden we het de hele cyclus minimaal om de dag en tijdens de vruchtbare week elke dag moeten doen.. pff.. *word al moe als ik er aan denk*
Nou meiden geen ruzie maken. Laten we iedereen respecteren met de keuzes die er gemaakt worden. De keuze om even wat afstand te nemen begrijp ik volkomen. Het is namelijk zo dat als jijzelf het gevoel hebt er teveel er mee bezig te zijn je het volste recht hebt om niet meer hier mee te lezen. Of je er nou wel of niet sneller zwanger van wordt heeft daar niets mee te maken. Ik hoop dat ik hier niemand op de tenen trap, maar ik ben er van overtuigd dat als je te veel in de stress zit je inderdaad niet zwanger wordt. Ik heb dit van dichtbij mee gemaakt. Dus het verhaal het gebeurt tussen je benen en niet in je hoofd is niet waar. Ik heb me hier al vaker aan gestoord dat meiden hierop aan worden gekeken en er wordt geroepen dat dat er niets mee te maken heeft. Als je daarvan overtuigd bent is dat je goed recht, maar hou die mening voor jezelf. Iemand die ervoor kiest om tijdelijk afstand te nemen van ZP heeft daar een reden voor die daardoor niet gerespecteerd wordt. Nogmaals ik wil niemand voor de schenen schoppen en wil zeker geen ruzie, maar wilde wel mijn verhaal even kwijt. Bij deze.... Dikke knuffel voor iedereen.
Steffie ik las ergens een verhaal (weet ff niet meer waar) dat een bevruchte eicel wel een week extra in je bm kan blijven ronddobberen om een goed innestelplekje te vinden. Dan blijft je ongi uit en de testen nega. Ze kunnen dat verschijnsel niet verklaren, het heeft een naam maar die ben ik vergeten (kan ik wel voor je opzoeken als je het wil weten) Zou bij jou het geval kunnen zijn.
Zag dat er iemand uit mijn buurt kwam, gezellig! Leuk dat je mee komt praten! Sorry dat ik er wat langer over doe zit op de iPhone.
Bbdinnetje!!! Hoe gaat het?! Wanneer is je nod? Vroeg me af waar heidinnetje was... Hopelijk heb ik niks verkeerds gezegd... knufff!!
Lindanna het zou kunnen dat stress invloed heeft op het eventueel zwanger worden, om de reden dat stress gewoon niet goed is voor je lijf. Maar er zijn genoeg gestresste vrouwen wel zwanger geraakt dus het is niet per defenitie de reden dat je niet zwanger raakt. Dus de mogelijkheid is er maar het hoeft niet. Zo kunnen we alles wel aandragen wat een zwangerschap in de weg kan staan............maar laten we dan nu eens niet doen Het blijft toch voor een groot deel geluk hebben. (denk ik)
Klopt weet zo ook niet meer hoe het heet, de gyne vertelde me er ook iets over toen ik van xyno zwanger was. Er werd in eerste instantie ook een uitgerekende datum van 3 weken verder gepland terwijl ze zelf al zei dat, wanneer dit het geval was, hij gewoon half sept zou komen. had niks te maken met de groei. En indd Xyno kwam zelfs te laat...volgens zijn groeinorm en het witte wat op zijn lichaam zat, was ook verrimpeld. 20 sept is hij geboren wat dus overeenkwam met mijn eigenlijke NOD toendertijd. Heb daar wel een beetje hoop voor maar het schijnt maar sporadisch voor te komen. Lijkt me gek dan 2 keer achter elkaar...alhoewel....
Als ik jouw berichten aantal zie, dan kan je niet bepaald zeggen dat je stilletjes bent Maar dat vind ik juist erg gezellig! Dikke knuffel nog voor jullie vmk.. Hopelijk snel een plakbeeb!
Nee hoor Heitje is altijd wat stiller aan het begin van haar cyclus. En ze gaat over 4 dagen op vakantie dus die zal wel aan het pakken zijn. Met mij gaat het goed, vandaag 5 uur aan de boekhouding gewerk pffft..... Mijn nod is 26 aug. Ik zit nu op 6 dpo. Heb weer de hele dag buikpijn gehad maar weet niet of het mijn darmen of bm is? Hoe gaat het met jou? Ik las de 23 naar de gyn? Wat krijg je dan te horen of weet je dat nog niet? Wat zijn jullie vervolg plannen?
Je hebt helemaal gelijk, maar goed als er een mogelijkheid is... Dan zou ik het risico na een jaar proberen niet willen lopen. Ik vergelijk het voor de vorm even met drinken. Er worden een heleboel kinderen geboren waarvan de moeder gewoon door heeft gedronken tijdens de zwangerschap, maar daarom hoef ik het niet te doen.... En geluk hebben is het zeker... Laten we lekker iedereen zijn keus respecteren. En ik hou er nu over op.... Hihi Even goeie vriendjes toch???
Bbdinnetje, duim voor je!! Uhmz weet nog niet wat er allemaal gaat gebeuren maar hopelijk verknalt ze mijn verjaardag niet! Grrr
Lieve meis, ik geloof direct dat jij van dichtbij hebt meegemaakt dat stress van invloed kan zijn op zwanger raken, dit is namelijk ook echt wel zo.. echter.. ik denk wel dat dit een ander soort stress is dan wat de meeste mensen hier ondervinden. Maar waarom ik toch nog even reageer (want eigenlijk zou ik graag willen dat we hier als NOD groepje een streep onder kunnen zetten): waarom mag jij wel je mening geven en ik/wij niet.. we denken hier anders over en dat mag. Ik respecteer jouw mening en ook die van Zomaar, en ik hoop dat jij mijn mening ook kan accepteren (en dus ook kan begrijpen dat het heel pijnlijk kan zijn wat je zegt, want dat het feit dat ik zo'n klote cyclus heb dus ligt aan hoe gestrest ik ben).. Dikke knuffel voor jou terug en ik hoop dat je hier morgen bergen HCG kunt komen strooien!
Tuurlijk en ik ben het helemaal met je eens dat we elkaars mening moeten respecteren. Het blijkt alleen dat het soms moeilijk is je eigen mening te verkondigen zonder daarbij op andermans tenen te gaan staan. En als je iets schrijft komt het toch anders over dan dat je iets zegt Maar zoals je al zei, we houden erover op!
Hahaha, ja klopt ik ben bij Joey vroegtijdig met verlof gegaan. Dat is dus het resultaat hihih! Dank voor je knuffel meis en uiteraard hoop ik voor jou hetzelfde!