NoD 1 juni t/m 8 juni

Discussion in 'NOD forum' started by lindaatje22, May 2, 2015.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    Dec 8, 2014
    4,816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    Dankjewel meiden...

    @Trotsema: Hopelijk heb je de kansen voor dit eitje nog goed benut dan :)

    Wat mezelf betreft...Vanmorgen voelde ik me weer wat beter, minder buikkrampen ook niet zoveel bloedverlies, maar het was er nog wel.

    Deze namiddag kreeg ik toch weer dat verkrampende gevoel in mijn buik... Iets nadien naar het toilet gegaan om te checken en ik veegde een bruinig vliesje af, ongeveer 1.5 centimeter lang en iets minder dan een centimeter breed... Is het mogelijk dat dit een restant is van een vruchtje? Want om iets minder dan 4 weken 'zwanger' te zijn, veronderstel ik dat je niet veel kan zien. Heb het vliesje niet bijgehouden en ook geen foto van genomen, vond ik iets te luguber, maar het was wel degelijk iets dat ik nog nooit had gehad.

    We zijn ook net terug van mijn ouders; heb mijn moeder erover verteld en ze schrok toch wel. Zij heeft ook 1 keer een vroege miskraam gehad bij 5-6 weken en toen had zij ook een dergelijk vliesje verloren; ook veel last van buikkrampen en bloedverlies. Maar zij was dan toch al langer zwanger dan ik geweest ben, vind het wel vreemd, want je leest ook dat als het bij de innesteling fout loopt, dat je dan eigenlijk niks kan zien... Geen idee of het nu wat was.

    Maar als het voor de gyn goed is, neem ik morgen haar afspraak rond 10.15 uur en dan gaat zij volgende week in mijn plaats. Vind het wel lief van haar! Voor de rest is er niemand op de hoogte en dat wil ik voorlopig ook liever zo houden. Moest er nu morgen nog iets mis zijn bij de gyn, denk ik wel dat ik mijn nabije omgeving op de hoogte zal brengen.

    Ik vind het moeilijk om er niet over te 'kunnen' praten en mijn vriend is dan ook al geen prater... Heb het er zelf wel wat moeilijk mee, omdat er nog altijd geen duidelijkheid is, hopelijk morgen meer nieuws. Ben al blij dat ik het hier even kwijt kan.

    Het gespannen en verkrampte gevoel is er nu al weer een 3-tal uur, net hetzelfde als gisterenavond in bed. Ik denk dat ik maar een lijstje ga maken met al de gebeurtenissen van de voorbije week, zodat ik dat mee kan nemen naar de gyn en dat ik niets vergeet te zeggen of vragen.

    Ergens ben ik wel blij dat ik het aan mijn moeder heb kunnen zeggen, ze was al in de veronderstelling dat we bezig waren met een kindje. Maar toen ik haar vertelde van het bloedverlies, dacht ze ook meteen aan een heel vroege miskraam. Het is wel 'fijn' dat ik er met haar nu ook over kan praten. Ik weet dat zij voor mij een vroege miskraam had, nadat ze mij kreeg een miskraam bij 5 maanden (omdat het kindje geen geslacht had, een bepaalde afwijking) en dan is mijn zus gekomen.

    Als het buiten de kramp in mijn buik niet erger wordt, wacht ik nog af tot morgen. Als ik weer zo zweterig wordt, rillingen krijg of mijn ademhaling en hartslag weer raar beginnen doen, gaan we wel weer naar spoed.

    Ik had eigenlijk ook gedacht dat het wel zou gaan beteren nu dat vliesje eruit was... afwachten dus!
     
  2. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    Dec 8, 2014
    4,816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    Alle meiden op rood; wat jammer weer... Hopelijk kleuren we de lijst volgende keer met z'n allen roze!
     
  3. Nath91

    Nath91 Bekend lid

    Jun 2, 2015
    525
    3
    18
    Ass. Filiaalmanager
    He wat een pech Dora. Hoe je het beschrijft klinkt het wel als een vroege miskraam. Dan zou dat de reactie zijn van jouw er op. Jammer zeg. Hoe ben je er zelf psychisch onder? Hou je het nog wel een beetje vol?

    Rustig aan.
     
  4. chanice

    chanice Actief lid

    Mar 16, 2011
    197
    0
    0
    Hier erg in de zenuwen. Bloed verloren best redelijk was met afvegen. Inmiddels is het wel gestopt. Ik heb de verloskundige gebeld maar ik kan niets anders doen dan afwachten. En hopen dat het een innestelingsbloeding is. Gehuild en verdrietig zn gevoel dat is mis is:(
     
  5. chanice

    chanice Actief lid

    Mar 16, 2011
    197
    0
    0
    Dat lijkt iid op een vroege miskraam. Nou sterkte meis. Ik heb dit ook al meegemaakt en hopelijk nu niet nog een keer maar ben er ook bang voor. En me testen liepen zo mooi op:(
     
  6. Nath91

    Nath91 Bekend lid

    Jun 2, 2015
    525
    3
    18
    Ass. Filiaalmanager
    Sterkte Chanice. Duim voor je dat het goed gaat!
     
  7. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    Dec 8, 2014
    4,816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    Sterkte meid! Hopelijk blijft het goed gaan! Mag je niet eens langs gaan deze week ofzo? Om te kijken of het goed loopt?
    En heb je ondertussen nog getest? Want daar zou je misschien ook wel wat uit kunnen afleiden. Al hoop ik echt dat het goed blijft gaan! Als er iets is en we kunnen iets voor je betekenen, geef maar een gil hoor!
    Dikke knuffel en misschien proberen je gedachten wat te verzetten (hoe moeilijk en onmogelijk dat op dit moment misschien ook wel is).
     
  8. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    Dec 8, 2014
    4,816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    Ik had voor nod inderdaad wel een licht streepje op een zwangerschapstest, 2 dagen later was het weg. Maar was nog voor nod, dus vind het raar dat ik er toch zo heftig op reageer dan.
    Hopelijk weet ik morgen wat meer bij de gyn.

    De voorbije dagen had ik wel wat ups en downs. Op sommige momenten lopen de tranen vlot over mijn wangen en de andere momenten hoop ik gewoon dat alles nog in orde is vanbinnen (lichamelijk dan). Omdat dat gespannen gevoel en de pijn toch blijft duren. Ik ga gewoon al blij zijn als alles vanbinnen nog naar behoren werkt. Dan kunnen we gewoon opnieuw starten.

    Ik ga dadelijk nog langs een vriendin die ervan weet en nu kan ik het er met mijn moeder ook over hebben. Mijn vriend ligt wat moeilijker, geen prater en hij beseft ook niet goed wat er juist aan de hand is. Hij maakt zich tussendoor wel eens zorgen, maar hij gaat er licht over. Voor mannen ligt dat natuurlijk ook nog iets anders dan voor een vrouw geloof ik.
     
  9. chanice

    chanice Actief lid

    Mar 16, 2011
    197
    0
    0
    Thanks meiden.

    had gisteren nog een 2 de test met action gedaan en ook die liep mooi op net als de action. Mocht t nog steeds niet bloeden dan test ik mrg nog ma of t zin heeft? De verloskundige zou me mrg bellen. Ze zeggen niets te kunnen zien maar ga t toch nog eens vragen of ze niet kunnen proberen. Word gek zo
     

    Attached Files:

  10. chanice

    chanice Actief lid

    Mar 16, 2011
    197
    0
    0
    Bedoelde deze liep net zo mooi op als de kruitvat. 3 dagen terug. Deze is van gisteren middag
     
  11. pinniewinnie

    Feb 2, 2015
    87
    0
    0
    NULL
    NULL
    Aaah Dora... Toen ik een vroege miskraam had, kwam er eigenlijk iets groots uit, maar dat was bij 6,5 week. Grote kans, dat het misschien een minivruchtje was....

    Hier nog steeds niet op rood (gelukkig) maar nog steeds geen positieve testen:S heel raar! Ik hoop wel op goed nieuws!
     
  12. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    Dec 8, 2014
    4,816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    @Chanice: Ben blij dat je testen toch nog mooi oplopen, ik blijf duimen!

    @Pinniewinnie: Dan is het mogelijk toch iets geweest dat eruit moest... Wist niet dat het zo vroeg al zo 'groot' kon zijn. Voor jou blijf ik ook nog duimen hoor!

    Morgenvoormiddag mag ik hopelijk bij de gyneacoloog en hopelijk kan die me wat meer vertellen!
     
  13. Neeltje1985

    Neeltje1985 Fanatiek lid

    Apr 23, 2015
    2,746
    1,716
    113
    Female
    Nieuwe zwangeren gefeliciteerd!

    @chanice: wat vreselijk zeg om dit mee te maken. Maar een groot deel van de zwangeren met bloedverlies is het toch goed met t vruchtje. Mijn moeder heeft dit ook vaak gehad. En het verschil tussen miskraam en gezond vruchtje waren de buikkrampen. Bloedverlies met buikkrampen zei ze is foute boel, zonder buikkrampen kan het heel goed nog in orde zijn. Zal voor je duimen meid!
     
  14. Neeltje1985

    Neeltje1985 Fanatiek lid

    Apr 23, 2015
    2,746
    1,716
    113
    Female
    @dora: het verhaal klinkt inderdaad steeds meer als een vroege miskraam. Maar je komt er natuurlijk nooit meer achter..... ben je ook erg emotioneel? Met mijn miskraam was dit heel erg aanwezig, kon huilen om de kleinste dingen. Dikke knuffel voor jouw meid en hopelijk is de buikpijn en het bloedverlies gauw over.
     
  15. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    Dec 8, 2014
    4,816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    Heb de laatste week wel serieuse ups en downs gehad... het wenen was eerder omdat ik wist dat er iets mis was. Ik kon wel voor het minste enorm boos worden op mijn vriend en dat heb ik normaal niet...

    Morgen probeer ik sowieso bij de gyn te geraken, blijf me zorgen maken omdat de pijn zo blijft duren. Heb jij veel pijn gehad? Met paracetamol betert het niet, heb ik vanavond voor de 1ste keer geprobeerd. Wat stopte bij jou dan het eerst, de pijn of het bloeden? Jij was misschien wel langer zwanger. Bij mij was het nog voor nod, dus blijf het vreemd vinden dat ik toch zoveel last heb, het was echt nog heeeel pril!
    En nadien...was jouw cyclus dan ontregeld?
     
  16. Dora26

    Dora26 Fanatiek lid

    Dec 8, 2014
    4,816
    108
    63
    Maatschappelijk werker
    België
    Is er trouwens nog een up to date lijst?
    Of nog veel meiden die aan het afwachten zijn of gaan testen?
     
  17. besjes

    besjes Fanatiek lid

    May 3, 2013
    2,001
    365
    83
    NULL
    NULL
    @dora hopelijk morgen goed nieuws en niks ernstigs sterke want klinkt inderdaad als een vroege miskraam

    @chanice ooh schrikken meid wel een goed teken dat je test oploopt. Was het helder bloed? Hopelijk was het niks.
     
  18. clarajilla

    clarajilla Fanatiek lid

    Feb 23, 2015
    3,654
    918
    113
    @ Dora, het klinkt wel steeds meer als een hele vroege miskraam :( hopelijk bij de gynaecoloog goed nieuws en niks ernstigs!

    @ nieuwe zwangere gefeliciteerd!
     
  19. Neeltje1985

    Neeltje1985 Fanatiek lid

    Apr 23, 2015
    2,746
    1,716
    113
    Female
    De pijn werd bij mij geleidelijk aan minder maar was 8 dagen aanwezig net als t bloedverlies. Nadien meteen een cyclus van 25 dagen (3d na stoppen van bloeding mn eisprong ). Had t toen helemaal niet zo snel verwacht. Jij kunt idd best langs de gynaecoloog gezien je toch pijn blijft houden en t voor NOD was. Bij mijj was t op 6 weken. Veel beterschap hoop dat de pijn snel weg is.
     
  20. Vlinder73

    Vlinder73 Fanatiek lid

    Feb 22, 2011
    2,146
    1
    38
    In mijn paradijs
    Heel veel sterkte dora.
     

Share This Page