Tuurlijk mag je hier nog mee blijven volgen! Wie zijn wij om je door te verwijzen naar een ander topic Jammer dat het niet prijs is, maar je krijgt dus nog een kans deze maand! Succes meid!
Oh meid nee toch! Hopelijk blijft het toch nog goed gaan... Je zal je nu wel mega-zorgen maken... Dikke knuffel en ik hoop alsnog op het beste voor je!
Voor de rest blijft het hier wel héél rustig op het moment... Geen meiden die nog getest hebben of willen gaan testen? Iedereen houdt het precies goed vol Hier blijft de testdrang ook nog serieus binnen de perken. Vanmorgen weer opgestaan met zeurende en stekende buikpijn, ook precies wat maagpijn en de lage rugpijn blijft...Dus ik ga er nog altijd van uit dat mijn menstruatie op komst is!
Hier gisteren nog wel test gedaan. Digitale met weekindicator. 'Zwanger week 2-3'... Neem aan dat er dus genoeg hcg in mijn lichaam zit en moet er op vertrouwen dat goed blijft gaan maar ben blij als woensdag is en dat menstruatie wegblijft. Maak ik me stiekem toch druk om terwijl ik niet echt menstriekrampen heb. Wat kun je onzeker worden van dat wachten! ☺️
tjonge, heel wat meiden naar rood inmiddels.. We gingen zo goed. Heel veel succes de volgende ronde, en hopelijk snel een wondertje in jullie buik!
Ik heb vandaag ook nog een testje gedaan, een knaller! Ze lopen erg mooi op. Fingers crossed dat alles goed mag blijven gaan
Ohh wat erg lieflief! Hopelijk gaan ze toch nog oplopen. Dames op rood heel veel sterkte! Hopelijk gauw een plakker. Maar wel ook veel ongesteld voor de nod datum... jammer meiden
Meiden op rood, dorie toch, wat jammer! Hopelijk is het snel aan jullie! @Mariposa: Probeer wat op je lichaam te vertrouwen hoor! Hopelijk voel je je wat geruster als woensdag gepasseerd is! Je hebt wel heel vroeg positief getest eigenlijk hé? Als woensdag eigenlijk pas je nod is? @Coekie: Superblij voor jou!
Eigenlijk is morgen mijn nod dus het valt mee maar woensdag ben ik 2 dagen verder. En weet ook dat ik op lichaam moet vertrouwen maar das eng hihi. Donderdag lichte kv test en gisteren een duidelijke zwanger test van clear blue met 2-3 weken geeft ook al aan dat het wel goed oploopt en dat ik veel hcg aanmaak want eigenlijk zou die pas op 1-2 weken moeten zitten 😃 Maar denk dat iedereen die onzekerheid wel zal hebben en dat ook wel zal blijven tot eerste echo.
Daar kan ik wel inkomen... De ongerustheid zal misschien inderdaad nog even blijven, maar je lichaam doet vast wat het beste is voor jou en dat kleintje! Misschien is het wel een tweeling
Hoi dames, hier snap ik het niet meer, dacht dus echt dat mijn ongesteldheid was doorgebroken. Gisteren een beetje bloedverlies en vandaag alweer zó goed als niks een beetje bruin verlies. Dit al dag 5 snap er echt niks meer van
Balen dames op rood! @lieflief: hopelijk gaat ie over paar daagjes wel mooi opgelopen zijn en stijgt je hcg gewoon langzaam. Veel sterkte want je zult je wel druk maken.... digitale knuffel voor jou @mariposa: supergoed dat de test zo mooi oploopt. Weet je zeker dat je je eisprong niet eerder hebt gehad? Of miss zijn t er idd wel 2. Hier vrijdag last van brandende tepels en nu steken rechter lies.... durf eigenlijk niet te hopen..... NOD 3 juni volgens cycluslengte. Echter was mn ei pas op dag 14-15 dus miss is NOD wel 6 juni. Ik ga wachten met testen tot 4 juni..... dag erna ga ik nl op vakantie.
@Lieflief, wat frustrerend! Heb je de testen onder elkaar gelegd? Hoop zó dat ze alsnog gaan oplopen. Snap dat je je nu heel k*t voelt, maar geef de moed nog niet op... Even een digi-knuffel. @Mariposa, Ik hoop voor jou dat het gauw woensdag is, en je hopelijk wat meer rust hebt en durft te vertrouwen. Maar een 2-3 op de CB is een heel goed teken! @Tbtje, Hé, vervelend! Ik wens je heel veel succes in de komende ronde. Dat het maar gauw raak mag zijn! @Coekie, wat fijn een knaller! Lekker genieten jij! @Kel, morgenochtend nog eens een testje wagen? Je hoort vaker van bruinverlies in de eerste weken... Spannend hoor! @Neeltje, wat een hoopvolle symptomen. Spannend! Hoop dat je een mooie test in handen mag hebben 4 juni. Waar ga je heen op vakantie?
@Beeb: Jammer meid, hopelijk snel een positieve test voor jou! @Kel: Ik zou morgen voor de zekerheid nog eens testen meid... Misschien komt het bloedverlies toch nog van een late innesteling ofzo. Wanneer had jij je nod normaal? Hopelijk komt er duidelijkheid! Moet echt lastig voor je zijn!