eerder toegezegd om weer mee te gaan schrijven, en mezelf zojuist even op het wachtbankje gezet, maar ik vind het zo lastig om er veel mee bezig te zijn.. Ik durf ook totaal niet te testen omdat ik bang ben voor de witte test en dat de symptomen die ik heb bij mijn aanstormende menstruatie horen. Ik probeer dus even cool en beheerst te zijn ondanks de warboel in mijn hoofd.. En kom ik hier kijken; zie ik dat de roze slingers nog niet zijn opgehangen! Ow ladies, ik wens dat het er straks uit komt knallen en we allemaal prachtige testen mogen posten! Succes allemaal
Ondanks dat ik had gezegd mee te gaan schrijven komt het er niet van.. Dat is een beetje mijn struisvogelpolitiek omdat ik per 1 maart begin op een nieuw kantoor (ons bedrijf gaat bij een ander kantoor in) weet ik niet of ik volgende maand weer durf te proberen ofzo.. En dat is gewoon een stomme kronkel in mijn hoofd. Sorry! Ik heb mezelf zonet dan eindelijk op het wachtbankje gezet.. Ik denk dat ik morgen eens ga proberen. Ik ben zo zenuwachtig en durf t eigenlijk niet terwijl dat nergens op slaat! Ben bang dat alles wat ik voel een aankomende menstruatie is en ik dan toch weer teleurgesteld ben. Je zou toch denken dat je jezelf wat beter kan beheersen de 4e keer En hoe is het hier dan? Ik zie nog geen roze testen.. Hopelijk komt het allemaal nog dubbel en dwars door en kunnen vele van jullie een mooie test komen showen.
Zou het door de griep komen... normaal kleurde het inmiddels wel roze hoor. Stilte voor de strepenstorm?
Er wordt niet zo veel getest en als er getest wordt dan zijn ze nog wit. De nod week is net begonnen dus het kan natuurlijk nog alle kanten op, maar het is nu inderdaad nog een behoorlijk witte lijst!
Ja echt niet leuk! Dit is wel heel uniek!! Ik ben bij vlagen erg misselijk dus ik ga ook nog eens ziek worden . Veel sterkte voor de vrouwen op rood! Ik hoop dat de volgende lijst super vruchtbaar zal zijn!
Wauw die zie ik duidelijk! Hoeveel dpo ben je nu? Ik heb zelf ook getest vandaag doordat iemand die niet weet dat we bezig zijn met zwanger worden vannacht had gedroomd dat ik zwanger was. Ik zie ook een streepje maar heeeeel licht, ik vrees een indroogstreepje. Over een paar dagen weer proberen. Ik weet niet eens of ik wel een eisprong gehad heb.
Ik kan het nog niet helemaal bevatten. Ik zit vandaag op 10/11/12 dpo. Exact weet ik het niet. Ik probeer het morgen nog eens. Ik ben nooit misselijk vandaar dat ik de test weer bekeek..
Nou moet bijna zo zijn als er ook over je wordt gedroomd Ik hoop voor je over een paar dagen een positieve test
Ik ben ook heel erg blij. Maar besef me dat het alle kanten op kan. Toch ook even mijn test gepost met de vraag of hij wel telt als positief in het testtopic...
Dr heeft van de week ook iemand over mij gedroomd dat ik zwanger Was, als de test nou ook even mee werkt