Ik wilde dus eigenlijk wachten tot zondag omdat ik geen vaag streepje wou, want dat zou me niet per se zekerheid geven of blij maken. Dacht ik dus. Maar sinds ik het vage maar toch duidelijke streepje van vanochtend heb gehad ben ik echt een leipe zwangere hoor, ik lijk wel high. Ben zo overdreven blij en hou van iedereen ♥️
Oh help, wie kan me helpen. Vandaag nog eens getest, ik gok op 15 dpo nu en had dus echt een knaltest verwacht maar helaas... Wel nog een duidelijke streep maar niet zo super veel veranderd met eergisteren. De bovenste is 12 dpo, dan 13dpo en nu 15dpo. Is deze oploop normaal?
Volgens mij prima hoor! Hij knalt nog niet echt maar dat is bij iedereen anders en wie weet was je dpo wat later dan je denkt?
Ik vind vooral de Kruidvat testen een stuk slechter geworden.. waar bij mij bij andere testen wél knaltesten waren, was de k2v5 naar verhouding best licht..
hcg verdubbelt elke 48 uur (2 dagen). Dus het klopt dat er tussen 1 dag weinig verschil zit hoor! Oploop is oploop! En in het begin heb je nog niet zoveel hcg. Dus dan is de verdubbeling ook niet gigantisch. Ohja en de kv test is pas vanaf 25 en de action vanaf 10 hcg. Dus die twee kun je eigenlijk niet goed vergelijken. Je moet er een andere action naast leggen eigenlijk.
Zou mij geen zorgen maken. Ik ben 5 keer zwanger geweest en altijd pas mega laat streepjes. Een keer echt knaltesten en dat werd een miskraam (geen hartactie meer op een echo). Dus de testen zeggen echt helemaal niks! Iedereen maakt anders HCG aan een heel snel ander heel langzaam.
Ja dat is eigenlijk ook waar... Als je laag start met HCG dan is de verdubbeling moeilijker te zien. Oja dat ook waar, als je laag start met HCG, dan is die verdubbeling ook niet zo goed te zien. Achteraf denk ik, verdorie stop met testen. Laat het losssss.. moeilijk he
Ja ik had dat met Baby J. Zat toen op dit forum en iedereen had al mega knal testen enzo. Ik testte pas 14 DPO heel licht. Bij mijn dochtertje ook echt pas zoiets had eerst nog een negatieve test.
Misselijkheid is hier goed aanwezig als ik wakker word, net een dutje gedaan op de bank en weer zo misselijk daarna, maar eigenlijk vind ik het ook fijn want dat betekend dat er iets bezig is
Ja ze zei wel als ik tussendoor wil langskomen dat dat mag maar dat ik dan moet uitzoeken of de verzekering het dekt?
Heel herkenbaar. Ik twee dagen na mn nod en heb drie weken aan 1 stuk door gebloed maar ja bleek bbz dan oo
Ja prachtig maar lieverd, Action test vergelijken met KV testen werkt niet. En nu heb je alleen de vergelijking van 13 en 15 maar ik vind KV echt slecht en laaaaat positief reageren. Mijn favo testen zijn het niet meer. Jij bent gewoon zwanger! Gefeliciteerd