Dames,ik wacht mee. Moet nog 9 dagen en heb afgelopen woensdag pas mijn eisprong gehad. Vervelend hé dat wachten. Zwangeren gefeliciteerd alvast!
@ mel05 erg heh dat wachten! pffff Ik kan ook echt niet wachten tot morgenochtend... dan ga ik gewoon echt een testje wagen.. @ Aily..wil je morgen graag testen? of vandaag al?
Allereeerst: september, gefeliciteerd!!!!!jahoeeee, de 2e zwangere van dit nod forumpje!! Ik moet nog heeeeel veel bijlezen,kletstantes! Had gisteren een rotdag, echt een pechdag...teveel om op te noemen hier.. Maar ik las al wel een paar dingen over testen voor nod.. Ik heb meestal een wat kortere lf, soms 13, afgelopen keer was die 11 (lf is aantal dagen na ei tot ongi..) als ik zou testen 4 dagen voor nod, dan betekent dat ik dan 9 dagen na ei test, als ik lf van 13 aanhoudt en 7 dagen na ei als ik 11 dagen aanhoud..dan kan ik dus waarschijnl;ijk niet posi testen..maar als je lf van 14 of langer hebt, is het dus vanaf 10 dagen na ei en dat kan wel. Maar hoeft ook niet, want bij sommigen duurt het wat langer voor hcg stijgt en heeft ook te maken met bevruchting. dat wilde ik even zeggen. Oja, ik heb eens aan een onderzoekje voor zwangerschapstesten meegedaan en toen teste ik wel op dag 8 na ei posi..was wel heeeel vroeg hoor (moest toen elke dag zwangerschapstest doen vanaf dag 6 na ei geloof ik) maar je kunt beter minimaal 10 dagen na ei aanhouden, dan nog hoef je niet altijd posi te testen terwijl je wel zwanger bent..zijn ook veel meiden die laat posi testen. Nou,ik ga nog even teruglezen! hoop op heel veel mooie testjes, positieve!!!! *mijn klachtjes (zit nu 6 dagen na ei) ongi krampjes, soort van steekjes bij liezen, vandaag krampen in mn onderrug?
Voor mij is het game over deze maand :x, bah vandaag ongesteld geworden. Op naar de volgende ronde dus......
Ik denk stiekem dat mijn eisprong de 10e was en niet de 5e. Wanneer zou ik dan kunnen testen, als ie de 10e was? (overigens weinig kans dan, want 7 t/m 9 geen seks gehad, de 11e 's ochtends wel) Mn ticker staat nu ingesteld op ovu 5 dec en cyclus van 28 dagen.
Heyyy Naomi.... super balen voor je meis.................................. Ik hoop voor je dat het de volgende ronde wel raak is... Nu op naar de volgende ronde, gelukkig blijven we allemaal bij elkaar n t zelfde forum, dus dan blijven we je steunen en natuurlijk duimen voor posi test in jan
dank je . We gaan er gewoon weer flink tegenaan. Is er al een nieuw topic geopend voor ons? Is zoveel geschreven de afgelopen dag, ben nog niet helemaal bij .
@ Naomie Balen dat je nieuwe periode is begonnen... Nee er is nopg geen nieuw forum voor ons... Probeer nog steeds er achter te komen onder welke naam we ons gaan schuilen
o neeeeeeeee me andere zoontje is ook kotsend thuis gekomen!!!! de juf had gebeld maar mijn telefoon zat in me tas en ik heb hem niet gehoord
Over de vraag of je zwnger kunt zijn bij seks na je eisprong, is ja! Als hij springt heb je nog zo'n 12 uur dat je vruchtbaar bent. Dus als hij de 10e is gesprongen, kan de 11e goed zijn. Maar ook de 6e kan, als de zaadjes sterk genoeg zijn. Kan nog alle kanten op dus!! Je lf is de periode van je ei tot aan je ongi. Als je op dag 15 een positieve test hebt en dag 16 niet meer. Dan springt je ei op dag 16 of 17. Als je het langste neemt, tel je dus 14 dgn op bij dag 17. Dus dag 31 zou je ongi moeten worden. Mijn lf varieerde van 9 tot 12 en 15.
ff off topic Man heeft vanavond kerstdiner met z'n werk..... volgens hem kan het allemaal best en hij gaat dus gewoon!!!!
@ Beppie Owh nee!!! Misschien toch een virus??? Wat kan het anders zijn???? Er heerst wel iets met spugen en misselijk en zo (of is dat alleen op zp?)
ja die kleinste is nu ook aan de diaree sinds net!!!! dek toch een maag/darm virus! ik hoop toch dat ik vannacht een beetje kan slapen want ik moet morgen om 7.30 weer op mijn werk zijn
Heeee ladies, Ik heb mijn banner aangepast. Denk toch dat ik er beter vanuit kan gaan dat mijn ei de 10e was en dat mijn cyclus wat langer is dan de standaard 28 dagen. Het is mn eerste cyclus, maar na lezen van eisprong symptomen weet ik gewoon heel zeker dat ik die gevoeld heb de 10e/11e 's ochtends Dus zie hieronder. Ik mag nu wel pas volgende week vrijdag testen, de 24e, dus dat duurt nog even...!!!!! Hoop gewoon dat ik naast mn tepels nog meer duidelijke symptomen krijg, zodat ik het al eerder 'weet'. Ik ga de lijst even opzoeken en aanpassen Dus Esthertie, nu ga jij eerder testen dan ikke (boehoeee ik kon nu het wachten al niet meer aan!!!). XXX Aily!!!
is hele erge dorst ook een zw symptoom? ik heb al 2 dagen al zoooo'n dorst! hahahahaha nou ga ik van alles verzinnen om te voelen omdat ik niks voel net als jullie
@ Beppie Hahahahaha.... van alles voelen is ook niet alles Ik voelde zoveel dat ik bijna zeker wist dat ik geen nieuwe periode zou starten.... hahahaha en je weet hoe dat is afgelopen