NOD 16-31 mei 2011

Discussie in 'NOD forum' gestart door Mikjez, 9 apr 2011.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Pomm

    Pomm Fanatiek lid

    23 nov 2010
    4.554
    116
    63
    *hoopt dat je symptomen erger worden en dat je zwanger bent*:p
    Geen jeukende tepels hier.. wel gevoelig met vlagen!
     
  2. troela85

    troela85 Bekend lid

    1 mrt 2011
    949
    0
    16
    NULL
    NULL
    @MwMariska: jammer meid. Ik zie dat je ook al een tijdje bezig bent. Wens je heel veel suc6 in de volgende ronde.

    @whitesaber: Jammer meid. Is vaak zo als meiden negatief testen dat ze het meer loslaten en de ong. dan doorkomt. dit gebeurd onbewust. Zal dit bij jou misschien ook zo zijn? Suc6 in de volgende ronde.

    @Soepkip: Whaaa soepkip. Ik dacht even dat je jezelf op roze had gezet. Maar je bedoelde " ikzelf" Af en toe beetje verwarrende die naam haha Al hoop ik dat je jezelf natuurlijk wel snel op roze mag zetten.
    Was de chocotaart lekker. Zou ik nu ook wel lusten hmmmm. Al ben ik niet zo'n zoetekauw maar meer iemand van het hartige. Aiiiiiii, slecht teken voor mijn ongi:(

    @Princess79: ook jij al op rood. Bah, het is in overvloed nu. Hopelijk volgende maand roze in overvloed. Suc6 de volgende ronde.

    @Gesina: Geef de moed niet op. Het kan nog alle kanten op.

    @inikkens: ik ben er morgenvroeg weer bij en duim voor goed nieuws. Meis wat is dat vervelend die onzekerheid.

    @Anni85: spannend!!!! duim voor je. Hahah citroen bah, Daar krijg je het zuur van!! al hoort dat ook weer bij een zwangerschapskwaaltje en dat nemen we maar voor al te lief. haha

    @lievekylian: wanneer ga je testen denk je?? klachtjes klinken toch wel veelbelovend.


    Nou hier ga ik voor mezelf duimen dat mijn temp morgenvroeg hoog blijft. want anders weet ik het ook niet meer.
    Welterusten. en tot morgen.
     
  3. GFH

    GFH Fanatiek lid

    27 dec 2010
    3.539
    0
    0
    Iets in de ICT
    Limburg
    Goedemorgen meiden!
     
  4. yvonne41jaar

    yvonne41jaar Actief lid

    5 mrt 2011
    176
    0
    0
    NULL
    NULL
    goedemorgen allemaal,
    enigzinds in een opwelling deed ik gister een test nadat ik al een paar ochtenden me vervelend voelde, neit super misselijk maar anders dan anders. mijn nod is pas zaterdag /zondag(was vorige maand ineens twee dagen verschillend vandaar in de war) en dacht dat kan nog nooit testbaar zijn. was naar het kruidvat geweest, helaas de 2 voor 5 op. maar had van vorige keer nog cleurbleu liggen,die aangeeft wel of neit zwanger in woord.gisteravond uit pure nieuwsgierigheid een test gedaan, en heb werkelijk 5 keer op het venster gekeken, ZWANGER. vol ongeloof , en ineens grote twijfel,is de test wel goed????
    nu net vordat ik ga werken nogmaals een test gedaan en ja hoor zelfde tekst:zwanger! mijn vriend gaat vandaag een andere test halen waar dan de weken op staan want snap er neit veel meer van, misschien heeft een weekje vakantie in turkije de stress verminderd en is het daardoor gelukt, in ieder geval, superspannend,wordt vervolgt, morgen weer een testje doen ;)
    dus ....op rose ? :) fijne dag allemaal, hopelijk volgt er meer rose
     
  5. hanna1974

    hanna1974 VIP lid

    9 sep 2007
    8.888
    0
    0
    Zuid-Holland
    Goedemorgen allemaal!

    Testers veel succes :D
     
  6. hanna1974

    hanna1974 VIP lid

    9 sep 2007
    8.888
    0
    0
    Zuid-Holland
    Yvonne, wow!!!!!! Van harte gefeliciteerd!!!
    Wat heel erg fijn vor jullie.
    Ik wens je een fijne zwangerschap!
     
  7. Meissie2008

    Meissie2008 Bekend lid

    6 feb 2011
    769
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Holland, Drenthe

    Super gefeliciteerd zeg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1:)
     
  8. GFH

    GFH Fanatiek lid

    27 dec 2010
    3.539
    0
    0
    Iets in de ICT
    Limburg
    Gefeliciteerd Yvonne! Super!
     
  9. carootje79

    14 feb 2011
    57
    0
    0
    NULL
    NULL
    Wow!! Super zeg! Gefeliciteerd yvonne41jaar!!!

    Nog 3 dagen en dan kan ik testen. Mijn temperatuur was nog steeds hoog vanmorgen (36,95)....dus ik hoop dat komende dagen niet gaat zakken. Verder heb ik af en toe wat lichte krampjes, ben af en toe erg moe en mijn linkerborst is wat gevoelig. Maar goed..afgelopen 2 maanden heeft mijn lichaam we aardig voor de gek gehouden..dus ik hou me niet te veel vast aan deze "kwaaltje".
     
  10. Jade86

    Jade86 Bekend lid

    OH YVONNE!!!!!!!! :D:D:D GEWELDIG MEID!!! Gefeliciteerd! :D

    @ Meiden die ongi zijn geworden :(:x Veel succes in de volgende ronde.

    @ Meiden die bijna kunnen testen: Heel spannend meiden!! Ik gun het jullie van harte!:)

    @ Catootje: Welkom!:)
     
  11. welp

    welp Actief lid

    13 mei 2011
    341
    0
    0
    goedemorgen........


    yvonne :

    gefeliciteerd zo wil ik ook wel verast worden hahahah......
    van harte en geniet ervan :D
     
  12. djori

    djori Lid

    26 apr 2011
    67
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hopelijk zet het niet door! Ik duim voor je.
    Van harte gefeliciteerd met je huwelijk!! :D
     
  13. djori

    djori Lid

    26 apr 2011
    67
    0
    0
    NULL
    NULL
    Yvonne van harte gefeliciteerd, wat super goed nieuws!! Geniet er van!!!

    @all volgende week donderdag pas NOD, hoop (veel te vroeg natuurlijk) op seintjes van het lichaam. Vooralsnog alleen last van hele gevoelige tepels (vooral de linker) maar geen last van borsten zelf. Ik weet ook niet wanneer je wat kan gaan voelen en of je uberhaupt wel wat voelt. Mijn moeder had met mij niet in de gaten dat ze zwanger was, geen enkele voortekens.
    Zelf denk ik niet dat ik zwanger ben maar ja, keep the faith, we hebben nog een lange week te gaan. Vervelend hoor, heel graag willen en dan telkens moeten wachten.

    Ik hoop dat er snel meer roze komt, spannende tijd hoor!
    Voor de meiden die ongesteld zijn geworden hoop ik echt dat juni meer geluk gaat brengen!!!
     
  14. Escal

    Escal Fanatiek lid

    12 aug 2009
    3.441
    0
    0
    limburg
    yvonne, gefeliciteerd! zo vroeg al met een cb test! dat beloofd wat :D
    zie je bij de januari mama's?
     
  15. welp

    welp Actief lid

    13 mei 2011
    341
    0
    0
    vraagje vandaag mijn nod...
    heb sinds vanmorgen giga darmkrampen bij iemand bekend...??????
    nooit eerder gehad ren alleen maar naar de wc :(
    voor de rest niet echt duiveltjes klachten!;)
     
  16. Mupkuh

    Mupkuh VIP lid

    10 okt 2007
    6.442
    0
    0
    Mama
    Brabant
    @ LieveKylian, lijkt me een beetje vroeg bij mij maar ik hoop het natuurlijk wel. Bij jou word het echt al heeel spannend :D


    @ Yvonne, gefeliciteerd! Vakanties doen goed hoor. Zo was ik de vorige keer zwanger na een MK van mijn dochter. Geniet ervan!
     
  17. troela85

    troela85 Bekend lid

    1 mrt 2011
    949
    0
    16
    NULL
    NULL
    @Yvonne41jaar: WAUW, wat geweldig Nieuws. Ik ben hartstikke blij voor je dat het nog voor November is gelukt. Het is je gegund en geniet er lekker van . Gefeliciteerd!!!!!

    @Djori: je hoeft idd helemaal geen klachten te hebben om zwanger te zijn. Er zijn zat meiden die maar eens gaan testen omdat ze denk: hei, ik ben niet ongesteld geworden'. Dus ga je niet richten op de lichamelijk klachten, want dan juist ga je ze krijgen. laat het lekker op je afkomen (natuurlijk makkelijker gezegd dan gedaan). sus over een weekje.

    @Welp: ik wil je niet ontmoedigen, maar ik heb de afgelopen maanden rond mijn NOD telkens diarree gehad. Maar, de krampen kunne ook iet anders betekenen. Eigenlijk heeft het helemaal geen zin om te gissen naar de klachten want het kan altijd beide kanten op. Maar ja we willen zo graag dus zoeken altijd wel een lichtje in de hemel he….. Meid morgen kan je testen. Ga je dit ook doen???



    Hier is mijn temp met 0.1 gezakt, maar nog steeds hoog voor mijn tempkaartje. Als hij morgen nu nog zo is dan zal ff de eisprong wel aan gaan geven. Het balen is alleen dat we voor het laatst zaterdag de 17e hebben geklust en dat mijn eisprong dan is geweest op de 19e. Kan natuurlijk nog wel, maar als ik had geweten dat hij toch later zou komen hadden we natuurlijk nog even doorgeklust.
    Al heb ik toch wel het idee dat mijn eisprong eerder heeft plaatsgevonden.
    We zullen zien, en anders hebben we er van geleerd en doen we het de volgende keer weer anders.
     
  18. hopeandfaith

    hopeandfaith Niet meer actief

    @ Yvonne van harte Gefeliciteerd :D

    @ Testers Succes ;)

    @ Ongie meiden :( Op naar de volgende ronde

    Nou ik kan op Rood gezet worden Mijn Ongie heeft doorgezet!!
    nu op naar de ECHTE 1e Ronde ;)
     
  19. troela85

    troela85 Bekend lid

    1 mrt 2011
    949
    0
    16
    NULL
    NULL
    NOD-LIJST 15 T/M 31 MEI!!!

    13.

    Vlinder13 (5e ronde, 1e kindje)
    Kinderwens2011 (4e ronde, 3e Kindje)

    14.

    15.
    Escal (3e ronde, 1e ronde na mk, 2de kindje)

    16.
    Andrea85 (7e ronde, 1e kindje)
    MwMariska (14e ronde, 6e ronde clomid, 1ste kindje)
    Wendyenrichard (18e ronde, 3e ronde KID ivm onvruchtbaarheid hubbie)
    Daggie1984 (1e ronde, 2e kindje)
    iNikkens (2e ronde, 1e kindje)

    17.
    Jade86 (4e ronde, 1e kindje)
    Johannal (1e ronde, 2e kindje)
    Wonderbaby1 (1e ronde, 2e kindje)
    Ikzelf

    18.
    Whitesaber (7e ronde, 2e ronde Clomid, 2e kindje)
    Lotte30 (5e ronde, 1e kindje)
    Jessy82 (1e ronde, 2e kindje)
    Welp (1e ronde, 2e kindje)

    19.
    MissyZuilen (2e ronde, 2e kindje)
    Kessher (1e ronde,1e kindje)
    0903 (5e ronde, 1e kindje)
    Baby90 (1e ronde na mk, 1e kindje)
    Jantine (1e ronde na mk, 1e kindje)

    20.
    Mikjez (1e ronde, 1e kindje)
    Bloempjuh (2e ronde, 2e kindje)
    Aloha (1e ronde na MA,1e kindje)
    Flippo123 (19e ronde/23e maand/ 2e IUI/ 1e kindje)

    21.
    Princess79 (3e ronde, 1e kindje)
    Lilsuz (voorronde, 1e kindje)
    Gesina (1e ronde, 1e kindje)
    Meissie2008( 6e ronde, 2e kindje)
    Carootje79 (3de ronde, 1ste kindje)

    22.
    Anni85 (5e ronde, 1e kindje)
    Juultje (4e ronde, 1e kindje)
    LieveKylian (3e ronde , 2e kindje)
    Soepkip (6e ronde, 1e kindje)
    Rooosje (3e ronde, 3e kindje)
    Babbel81 (14e ronde, 1e kindje)

    23.
    Ikky100 (1e ronde, 2e kindje)
    Surf (2e ronde, 3e kindje)

    24.
    Adriana85 (9e ronde , 1e kindje)
    Troela85 (4e ronde, 1e kindje)
    Bloem 26 (4e ronde, 1e kindje)

    25.
    Hamstertje (7e ronde, 1e kindje)
    Priscil1986 (18e ronde, 1e kindje)
    Girafje (6e ronde, 2e kindje)
    Mamavand (1e ronde na MK, 2e kindje)
    Puck1978 (4e ronde, 1e kindje)
    Lili81 (1e ronde, 2e kindje)
    Leiff (1e ronde 3de kindje)

    26.
    Trotsemamavan2 (6e ronde, 3e kindje)
    Djori (8e ronde, 1e kindje)
    Inkerbell (3e ronde, 1e kindje)
    Happy tree 6eronde, 1e kindje)

    27.
    Hanna1974 (3e ronde, 2e kindje)
    MupKUH (4e ronde, 2e kindje)
    Naomi1971 (8e ronde, 1e kindje)

    28.
    Merelleonie (4e ronde, 1e kindje)
    Debs1 (5e ronde, 1e kindje)
    Semmy26 (3e ronde, 2e kindje)
    Oodie (19de ronde,1ste kindje)
    GFH (5e ronde, 1e kindje)
    Kicks (22e ronde, 1e kindje)

    29.
    K2tjuh (4e ronde, 1ste kindje)
    Anneliess86 (2e ronde, 1e kindje)
    Maart (1e ronde na MK, 2e kindje)

    30.
    Ladys. (1e ronde, 1e kindje)
    Dikkelke (2e ronde, 1e kindje)
    Banjabes (1e ronde, 2e kindje)

    31.
    Roompje25 (2e ronde, 1e kindje)
    Niekk (5e ronde, 3e kindje)

    Datumloos:


    Aantal: 63

    Zwanger, Ongesteld, Negatieve test, Twijfeltest, MMM, Cyclus van slag, Vlindertje

    Om de lijst aan te passen plaats je cursor aan het begin van de lijst (voor de titel) en sleep helemaal tot het einde (inclusief onderstaand bericht). Kopieer dan de tekst (rechtermuisklik kopieer / control C / cmd c) plaats (rechtermuisklik plaats / control V / cmd V) de tekst dan in het bericht venster en pas hem aan. Als je een naam toevoegt denk er dan aan om het totaal aantal ook aan te passen. Wanneer nodig zitten de kleurtjes onder de extra opties.


    Gesina op rood gezet. Jammer meid, suc6 in de 1e "echte" ronde.
     
  20. troela85

    troela85 Bekend lid

    1 mrt 2011
    949
    0
    16
    NULL
    NULL
    Gesina:

    Hoe was je trouwdag?? zie dat je net getrouwd bent:p
     

Deel Deze Pagina