flippo meiss dikke knuff weet even niet wat ik moet zeggen...... wachters suc6 testers zet hem op Meiden op rood knuff Ik had vanaaf echt zoiets van ga testen. Mijn gevoel zegt dta ik zwanger ben. ik voel me zo anders en had gekke plopjes in mijn buik.... Ik probeer nu mijn zinnen wat verzetten want anders wordt straks de teleurstelling groot als ik niet zwanger blijk te zijn
Heb net toch getest, en tegen mijn verwachting is was hij vrij snel duidelijk positief!!! Ik probeer nu een foto te plaatsen maar het programma werkt nog niet echt mee!!! IK durf nog niet echt blij te zijn, te bang dat het mis gaat ... maar toch hij is al zo duidelijk!!
Dit is mijn test van vanavond 22.30uur! Het is een onduidelijke foto maar is met mijn telefoon gemaakt en als ik de flitser aandeed zag ik niets..
GEFELICITEERD SOEPKIP!!!!! Wat super.... Wat heb je gevoeld de afgelopen week. klachtjes gehad?? Ik had gisteren en vandaag toch wel al lichte krampjes in mijn onderbuik. `Heb eerlijk gezegd sterk het idee dat ik ongi ga worden deze maand. Zit over 2 min op dag 23 van de cyclus. zucht...
goedemorgen allemaal soepkip gefeliciteerd (voorzichtig maar duidelijk zichtbaar) iedereen die nog gata testen, succes
Dankjewel! Mijn symptomen tot nu toe.. -gevoelige tempels/ borsten (alleen als je er op duwt) -onderin wat steekjes/ opgeblazen gevoel -Nachtmerries -Schijthumeur (sorry dat ik het zo zeg) -Obstipatie Dit waren ze wel. Gisteravond kwam ik thuis na een lange en drukke dag. Mijn vriend kon direct al niets goed doen en we kregen eigenlijk een beetje ruzie. Toen ik naar de w.c. ging en het voor de tweede keer niet lukte om te poepen dacht ik, nu is het raak! Impulsief getest en dit is het resultaat! Moet eerlijk zeggen dat ik nog niet echt blij kan zijn. Onwerkelijk en te bang dat het mis gaat. Had ook niet zo'n duidelijke test verwacht met 10dpo. Heb zeker weten 9dpo mijn eisprong gehad.
Wow! Gefeliciteerd soepkip! Ik had gisteren een knal positieve ovulatietest. Dus dan komt vandaag/morgen mn ei pas volgens mij? Van mn NOD hier klopt dan in ieder geval niks meer. Is pas veel later.
@soepkip'super gefeliciteerd!!! hier weer ene nega test. maar heb nog 2 dagen met hoop! als bereid ik me geestelijk voor dat me ongi er aan komt... vandaag ook een rot dag. mijn moeder anfgelopen dec overleden en vandaag gaan we haar bijzetten(haar urn). zie er als een berg tegenop! nou ja ik hou jullie op de hoogte van me(witte) testen! @zwangeren; gefeliciteerd!! @ongi'; super balen, denk jullie wel weer te zien in juni! @wachtenden; succes en duim voor roze!!
Gefeliciteerd Soepkip!! :-D Super! Ik kon de verleiding vanmorgen niet weerstaan om er toch een testje tegenaan te gooien (nadat mijn temp vanmorgen nog steeds erg hoog was)...maar helaas...omowit! Het was een test van Sensitest en daar heb ik niet al te beste verhalen over gehoord..dus ik ga denk vanmiddag naar het kruidvat ga om daar de 2 voor 5 te halen. En dan van het weekend daar maar eens mee testen.
soepkip: gefeliciteerd en eindelijk heb ik duidelijkheid ben vanmorgen ongie geworden dus mag op rood, het is niet anders. heb het maar geaccepteerd. net als de zoveel jaren. ga ook niet langer proberen meer, eind december weer afspraak maken voor een cryo icsi terugplaatsing en hopen dat ik weer een wondertje mag verwachten. dames op het wachtbankje ik wil snel roze zien, dames op rood, k_t en voel met jullie mee :x dames in roze geniet van jullie roze wolk en het blijven plakbeebies ga lekker een weekendje weg met mijn mannen en zondag lees ik weer bij wil wel ffies op de hoogte blijven dikke kus.......(K)
soepkip, wat een geweldig nieuws!!!! Gefeliciteerd!! Welp, meid wat balen zeg!! Moeten jullie nu op een wachtlijst dat je pas in december voor icsi gaat???
@Carootje79" Jammer van je witte test. Hoop dit weekend beter nieuws voor je. @Meissie2008: voor jou ook balen van je neg. test. maar je zit nog 2 dgn voor nod dus het kan nog alle kanten op. @GFH: klusze!!!! @Welp: he Welp, verdorie!! Je verdient een mooi wondertje na zoveel jaren en wens je er heel veel sterkte mee. Geniet van je weekendje. Kun je even je gedachten ergens anders op zetten. Knuf.
Mijn temp vanmorgen gestegen. Ik voel nog steeds zeuren in mijn onderbuik (achter schaambeen). nu dag 23 dus kan bij mij ook alle kanten op. Maar mijn gevoel zegt dat ik toch ongi ga worden een deze dagen.
ik ben in december bevallen dmv keizersnede ook na icsi hun volgen een streng protocol dat je pas na een jaar pas weer voor een eventuele afspraak intake terug kan komen dus het kan alsnog twee jaar duren voor het lukt ( goede terugplaatsing) heb nog een cryo . als die niet goed gaat moet ik weer voor het gewone icsi trajact.