zie dat je in de mmm zit, heb je enig idee wanneer je deze maand je eisprong hebgt gehad. anders zou ik proberen nog te wachten tot 5 weken zeg maar! maar ja, dat is makkelijker gezegd dan gedaan je kan het proberen, zolang je geen bloed hebt is er hoop ookal is hij morgen negatief.
over roken en drinken... tja, lastig... mijn motto is dat de eerste kring om mij heen (broers, zus, ouders, goede vriendinnen en vaste collega's) op de hoogte zijn van de zwangerschap. ik zou immers ook steun willen als ik een miskraam zou krijgen en ik me niet zo goed voel... dus hier geen stiekem gedoe, want heb ook allemaal feestjes en een trouwerij aankomende week... het heeft inderdaad ook wel wat om stiekem te doen... kijken of je vriendinnen goed opletten... ik ben trouwens gestopt met roken na mijn positieve test, maar valt me zwaarder dan bij mijn dochtertje toen... ga maar snoepjes eten ofzo...
Ik vertelde dan dat ik een antibioticakuur had voor mijn holten...... Zeg dat je een kuur hebt voor schimmel down under..... je dan echt niet tegen drank kan..... Roken...effe sterk zijn haha
Hallo dames, Ik heb niet alles bij kunnen lezen, helaas. Druk, druk, druk! Voor de zwangere dames: GEFELICITEERD! Geniet er maar lekker van! Voor de ongestelde dames: Vervelend weer. Met vol goede moed naar de volgende ronde! De onzekere dames: Ik hoop gauw op een positieve test voor jullie! *duimt* Alle dames alvast een fijn weekend. Ik hoop dit weekend nog wel even om het hoekje te komen kijken!
Ik rookte ook, maar was meer een gezelligheidsroker. Heerlijk met een wijntje erbij. Maar ja, aangezien ik het wijntje nu ook moet laten zal de drang om een sigaret op te steken ook minder zijn . Maar natuurlijk heb ik er dat maar al te graag voor over. Morgenvroeg vertrekken we en zondag terug. Dus zal jullie op de hoogte brengen hoe het is gegaan
goedenavond dames ! @tvl : nee ik heb niet meer getest ik ga echt tot zaterdag wachten want de dokter denkt dat mijn hcg langzaam stijgt... mijn spanning is inmiddels weg,,, zodat als ik toch ongi moet worden dat dat dan ook kan komen en dat ik het niet tegenhoud met spanning .... maar ik hoooop zooo erg dat het in onze 24ste ronde raak is... groetjes
Forever: Hoop op een positieve test voor je! Troela: Veel plezier dit weekend! Ben benieuwd of je je zwangerschap weet te verbergen. Meiden die gaat testen: toi toi toi!
goedemorgen meiden! @troela veel plezier!! nog testers vandaag??? hier nog steeds niks, maar nog steeds geen zwangergevoel, ws weer lange cyclus. liefs
Hoi meiden, De kans is groot dat ik helaas weer op rood mag deze maand. Sinds dinsdag heel licht rood bloedverlies, maar nog steeds geen echte ongi. Nog niet getest, want ik heb dit elke maand. Enkel is het deze maand meer rood verlies en voorgaande maanden meer bruinverlies. @ ongi meiden: zie je wel bij de juni club @ zwangere: gefeliciteerd! Geniet ervan @ wachtbank: suc6!
ik had maandag en woensdag al een test gedaan, en negatief. ook weer niet omowit, als je heel heel heeeeel goed kijkt denk ik wat te zien. maar ik denk dat ik mezelf gek maak. heb namelijk ook geen zwanger gevoel en constant het idee dat ik ongi word. van die krampen. maar als ik morgen nog niet ongi ben ga ik morgenochtend testen. want een cyclus van meer dan 32 dagen heb ik pas 2 keer gehad. we wachten maar af..... maar super dat jij pos. hebt getest. en hopelijk zie ik je bij de feb. mama's..