@ nooky, gefeliciteerd !!! vandaag moet mijn ongesteldheid komen maar is nog niet in aan tocht, voelt wel af een toe dat het er aan komt maar gebeurd niks. nou weet ik dat je dat ongesteldheids gevoel ook hebt als je zwanger bent, wacht dus nog even af.....; liefs
@ichtus, ja ik geloof daar ook wel in hoor dat mijn oma nu mss iemand naar beneden zal sturen, want tenslotte komt het er wel op neer dat er iemand plaats moet maken voor nieuw leven...
hahahaha ik ken het niet voel niks nada noppes.....wel heel veel opgeluchtheiden nog steeds geen ongie
Hier deze maand geen goede verwachtingen, hebben wel geklust maar heb geen idee wanneer mijn eisprong is geweest. Mijn gevoel zegt al op dag 9, zou wel heel vroeg zijn, maar ja. Ik voel ook niets zwangerschapsachtigs dus ben eigenlijk gewoon in afwachting van ong. Even een vraag, ik las dingen over een abbonement nemen op dit topic. Wat houdt dat precies in? Fijn weekend allemaal en ik hoop dat degenen met een vage streep snel overduidelijke bevestiging krijgen en op roze gaan. En de rest natuurlijk ook!
hallo meiden die zwanger zijn gefeliciteerd. Ik ben gisteren ongetseld geworden op me verjaardag. En drie dagen eerder.
Hallo Dames, Eerst voelde ik zoveel! Had langer dan een week krampjes.. Nu voel ik niks meer Dus zal wel niet... Of hebben meerdere dit?? aankomende donderdag NOD.. Schoonzusje wel positief getest! JAAAA!
Nooky..spannend! ik zag ook echt wel een streep hoor! Nog meer positieve testers geweest? Mijn borsten zijn nu echt heeeel gevoelig,kan echt geen bh verdragen,vooral bij de tepels...pfff. blijf zo nu en dan misselijk! ik heb gister(vrijdag) neg getest,wanneer zou ik nu weer een test kunnen doen?zo of pas maandag?
Om de 2 dagen wordt je hcg verhoogt, dus zou zeggen zondag... Maar hoelang je kunt wachten hoe beter natuurlijk....
@Nooky: Heel licht streepje! *stuiter* @robien: spannend hoor! Zou niet durven zeggen hoe lang je moet wachten, maar denk dat ik zelf tot de 19e (uiterste NOD, toch?) zou wachten... Hier geen enkel signaal. Niet van ongi of zwangerschap... Wacht dus maar gewoon af.
lang wachten,niet echt een sterk punt van mij ik ben maar uitgegaan van een lange cyclus van 31 dagen,die heb ik in feb eens gehad,daarn altijd zo'n 27-29 dagen.
@Nooky: ze zeggen altijd, bij een onregelmatige cyclus, uitgaan van de langste cyclus + 1 dag. Dus ik weet niet of dat dan 19 of 20 okt is?? Ik zou idd zeggen zo lang mogelijk wachten, anders kost het mss onnodig meer geld. Toch?? Is zonde van die testen . Ik ben ook wel benieuwd hoor! Succes met afwachten.
Hier nog steeds geen positieve ovutest. Had begin vd week vruchtbaar slijm, maar nu waterig? Dus komt er toch niet geen nod in oktober... Ga naar november, maar hopelijk volgen jullie mij niet!!!
Geen bloed is goed... en ff afwachten hoor als ik jou was deze maand heb ik geen slijm gehad normaal wel
Nee, maar over 2 weken is het de 30e. Dus zou ik nu wel een positieve test moeten hebben als ik morgen nog een ei wil krijgen... Ppff.. denk je heb al een kind en al 2 jaar geen pil dan komt het wel goed. Maar zegt ook niets helaas... Maargoed, ga uit vh positieve... Mijn kind is een stuk zelfstandiger als dan ik in juli zwanger zou zijn geworden... hihi